Глюки Київстар

Реєстрація
08.03.11
Місто
Винница
Телефон
Nokia 5220 XpressMusic/LG A190 Utеl/MTS/KS/Xiaomi Redmi Note5
2-й раз в теч часа безуспешно пытаюсь подкл ЩД на номер, по которому вчера закончился месячн пакет услуг.
Деньги не снимает, "в процессе обработки", а потом опять статус неподключённой.
Подключился ч-з ~3 часа.
Но теперь другая проблема, почти каждую минуту приходят смс, что не подключено из-за недостатка ср-в.
Уже пришло ок 50 смс(я прбовал всего 3 раза подкл), на этом откл тлф.
Я вот думаю, неужели бы неск раз сняло, если бы на счёте были ср-ва.)
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Не продовжуєтся термін дії номера, дзвінком. :feel:
 
Реєстрація
13.09.23
Місто
Limanka
Телефон
MI 9T Pro
При звонке на сервисные номера КС 460, 466 и 477 происходит перезагрузка телефона
Также при звонках на их номера 0800-300-460 и 0800-300-466 с других операторов происходит такая же «матрица». При этом все USSD команды *111#, *112#, *119# и т.д., а также позвон на ди-джингл 465 проходят на ура.
В общем, происходит какой-то полтергейст, видимо, в преддверии Хеллоуина. 🎃
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
происходит перезагрузка телефона
Тільки що набрав 477, телефон не перезагрузився, навіть робобаба відповідає. Може апарат/ прошивка (ліва, неоновлена, рутована і т.д. зафоршмачена) - лайнішко? Або стара/глючна сім-карта. На іншому телефоні перевірялось?
 

viccy

Читатель
Реєстрація
30.01.15
Місто
Кропивницкий
У меня подключена суперсила 5 Гб. Но при близости окончания пакетного 1 Гб, КС навязчиво предлагает заказать пакеты интернета или будут начисляться 50 мб за 5 гривен. Это он так на слабО берет, чтоб счёт пополнил? У всех так?
(На счету есть деньги, не хочется портить нервы и время на бодание с котиками за неправомерное снятие.)
 

viccy

Читатель
Реєстрація
30.01.15
Місто
Кропивницкий
У меня подключена суперсила 5 Гб. Но при близости окончания пакетного 1 Гб, КС навязчиво предлагает заказать пакеты интернета или будут начисляться 50 мб за 5 гривен. Это он так на слабО берет, чтоб счёт пополнил? У всех так?
(На счету есть деньги, не хочется портить нервы и время на бодание с котиками за неправомерное снятие.)
І,, що ви думаєте? Не дивлячись, на підключену суперсилу, сьогодні зняли 5 гр. за пакет 50 мб інтернета. Виведу гроші і йдуть лісом на рік.
 

viccy

Читатель
Реєстрація
30.01.15
Місто
Кропивницкий
viccy, а треба було тримати залишок менший за 5 гривень - щоб не спокушати КСа.
Та це вже другий місяць і хотілось перевірити і п'ята точка чуяла підвох.
Гроші заводив для отримання бонусів та ними поповнював рахунок родичів. І там грошей точно не повинно бути.
А так, у мене регіон червоний і тільки підключив рік SNU за 399 гривень. Так що КС в ліс на рік.)
 
Реєстрація
20.11.08
Місто
Irpin, Ukraine
Телефон
iPhone 14 Pro Max
Більше року у мене некоректно тарифікуються смс закордон.
Телефонував, оформлював заявки-нуль реакції.
Через письмове визнали проблему і кошти повернули.
Але ситуація знов повторюється і тарифікація відбувається некоректно.
Звернення в НКЄК допоможе, як думаєте?
 
Реєстрація
17.02.20
Місто
Київ
Телефон
Poco m4 pro 5g
Три смс на авторизацію через онлайн-чат прийшли 5 годин по тгму. Я вже й забув про те, що хотів питати в косультантів.
Годину тому диктую той же номер на активацію 10% знижки в аптеці -- нуль на масу. Нема досі смс.
Вимкнув сімку, ввімкнув.
Це давно таке? Як з цим бути?
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
Підкажіть, як донести до ТП КС, що вже 2 тижні не працює БС? Спілкування з котиками застрягає на "сам дурак" чи "все працює, то у вас щось"...
 
Реєстрація
06.08.17
Місто
Вараш
Телефон
Alcatel 3X 2019 (5048y)
Підкажіть, як донести до ТП КС, що вже 2 тижні не працює БС? Спілкування з котиками застрягає на "сам дурак" чи "все працює, то у вас щось"...
Тож усі БС моніторяться Київстаром, як би вона не працювала то Київстар би знав.
 
Реєстрація
22.01.20
Місто
Dnipro
Підкажіть, як донести до ТП КС, що вже 2 тижні не працює БС? Спілкування з котиками застрягає на "сам дурак" чи "все працює, то у вас щось"...
Тож усі БС моніторяться Київстаром, як би вона не працювала то Київстар би знав.
Не факт, як в будь якій компанії з тікетною системою все робиться по черзі. Тобто дійде черга виправлять.
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
Підкажіть, як донести до ТП КС, що вже 2 тижні не працює БС? Спілкування з котиками застрягає на "сам дурак" чи "все працює, то у вас щось"...
Тож усі БС моніторяться Київстаром, як би вона не працювала то Київстар би знав.
Не факт, як в будь якій компанії з тікетною системою все робиться по черзі. Тобто дійде черга виправлять.
Так, а враховуючи що місто відносно не велике, та ще й 90% червоне, скарг типу нема...
Попередній раз черга дійшла десь через пів року :(
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
Переглянути вкладення 57757
Прилетело днем.

Читаю условия на оф. сайте:
"Послуга доступна лише абонентам передплати."

А ничего, что я контрактный абонент?!
Идиоты...

Ну не те щоб таки да...
 
Зверху