Глюки lifecell

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
  • Like
Реакції: moby

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Tartak, другий варіант)
Можна не поповняти, не заблокують?
 

trempel

Заблокирован
Реєстрація
05.02.22
Місто
Киев
Подскажите кто в теме,есть полочный лайф с красивым номером на Вильный Лайф и стоит пометка в блокноте,что год с последнего пополнения в терминале лайфа на 10ку заканчивается 8.02.23.

Сегодня зашёл в мой кабинет,а там до 11 травня 2023

В связи с чем вопрос-этл глюк или продлевал лайф в какой то период номера полочные сверх года от последнего пополнения?

Получается +3 месяца..

Посоветуйте Кидать 10 ку или ждать смело до мая?
 

trempel

Заблокирован
Реєстрація
05.02.22
Місто
Киев
Реєстрація
24.12.22
Місто
Харків
Телефон
Redmi 4x 3/32
Ну я пополнил на 10ку.нехочу рисковать.Номеру 15 лет и очень красивый,хотя лет 5 на полке..может больше
в FAQ lifecell указано, что срок действия номера 365 дней, но (цитата):

** у разі користування абонентом впродовж 3 останніх місяців терміну дії номеру (365 календарних днів) послугами, що тарифікуються або надаються в межах денного пакету послуг, такий термін дії номеру подовжується на 3 місяці, рахуючи від дня, наступного за днем останнього отримання зазначених послуг.

что для полочных номеров странно, да.
может вставляли сим-карту в телефон и он что-нибудь сам платное сделал с ваших 10 грн на счету?
 
Реєстрація
08.02.23
Місто
Кременець
2-3 дні назад в дома лайф працював нормально , в іграх не пінгувало . І ось вже 3 день лайф працює убого , постояно пінгує , відео довго грузять , при тих же самих умовах як і тиждень тому + ше й плату за тариф підняли на 55 грн. ЦЕ НОРМА ЗАРАЗ ?
 
Реєстрація
24.12.22
Місто
Харків
Телефон
Redmi 4x 3/32
так складіть заявку, хай перевіряють у чому там у них проблеми.
доречі, підвищення вартості жодним чином не пов'язано із якістю надання послуг, лише із умовами на ринку)
 

Sem

Реєстрація
06.07.14
Місто
Тернопіль
Телефон
Apple iPhone 11
2-3 дні назад в дома лайф працював нормально , в іграх не пінгувало . І ось вже 3 день лайф працює убого , постояно пінгує , відео довго грузять , при тих же самих умовах як і тиждень тому + ше й плату за тариф підняли на 55 грн. ЦЕ НОРМА ЗАРАЗ ?
ще 1-2 міс назад інтернет краще працював. Можливо трішки людей прикупило собі лайф для інтернету. І почали загружати БС.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Не знаю, пов‘язано то з вольтою чи чимось іншим…Телефонують з лайфу мені на лайф і або не чую я, або не чують мене. Вихідний дзвінок на лайф часто тим же закінчується. Недавно щось схоже було на кс, але вже ніби пофіксили
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Не знаю, пов‘язано то з вольтою чи чимось іншим…Телефонують з лайфу мені на лайф і або не чую я, або не чують мене. Вихідний дзвінок на лайф часто тим же закінчується. Недавно щось схоже було на кс, але вже ніби пофіксили
В мене зараз таке на Водафоні без вольти
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Не знаю, пов‘язано то з вольтою чи чимось іншим…Телефонують з лайфу мені на лайф і або не чую я, або не чують мене. Вихідний дзвінок на лайф часто тим же закінчується. Недавно щось схоже було на кс, але вже ніби пофіксили
Можливо світло в кого вимкнене? В мене таке буває, ще що. Зараз якось жалітись на роботу операторів не варто, ситуація складна.

P.S. Я жалілась на домашній інтернет від Київстар, а вони перші поставили акб в під’їзді і з додаткового обладнання тільки кабель потрібний від павербанка до роутера. А мобільний інтернет від Київстар переходить в edge при виключенні світла, та й звінки не проходять.
Водафон при виключенні світла просто мертвий. Тому потрібно пам’ятати ситуацію в країні.
 
Реєстрація
07.01.18
Місто
Хмельницкий
Всім привіт, зіштовхнувся з такою проблемою, вчора переніс номер через mnp до лайфсел, одразу перестав працювати фейстайм, аймеседж (гроші за активацію списуються, а сама активація в режимі очікування і не підключається вже другий день)до цього цей ж номер на київстарі працював, було все ок,на всякий випадок після декількох спроб скинув на заводські налаштування телефон (встановлена ios 16.3.1),дзвонив до оператора, там сказали, що з їх сторони обмежень не має, можливо хтось мав подібні проблеми і як вирішував?
 
Реєстрація
27.05.21
Місто
Киев
Несколько дней как заметил, что не приходит код авторизации, для входа в приложение Бип.
 
Зверху