Глюки lifecell

Ryo San

Plutoid
Реєстрація
27.08.22
Місто
Київ
Телефон
moto g54 5G (XT2343-6)
Там номер не был зарегистрированным. То есть, введенные данные можно было просто удалить и заменить на свои.
Е-е-е... Ні. Він не був вами зареєстрованим, але був зареєстрованим на попереднього власника. Дата народження і електронка підтягуються лише при реєстрації - в іншому випадку, на знеособленому номері можна змінити лише ім'я профілю та подивитися інформацію про лінію ("Номер", "Дійсний до" тощо). Навіть при виборі Повного типу керування номером. В вебверсії щойно перевірив зареєстрований та знеособлений номери - в останньому теж нема жодних персональних даних. Тож хз, як це так - редагувати ім'я, ДН та е-пошту. Ви пробували їх відредагувати, у вас вийшло?
 
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
Ryo San,

Я смогла сменить все. И имя и фамилию и дату рождения и почту.
К тому же, вот еще в чем дело:
Если бы он был зарегистрирован, то там была бы спец-цена на тарифы.
Помните же у ЛС градация цен? Обычная цена-зарегистрированная цена-МНП цена.
Так вот, мне показало обычную цену на тариф.
Значит, все же не регистрированный? :rolleyes:
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе

Ryo San

Plutoid
Реєстрація
27.08.22
Місто
Київ
Телефон
moto g54 5G (XT2343-6)
Значит, все же не регистрированный? :rolleyes:
Схоже, що так. Припускаю, Лайф залишив доступ знеособленому користувачу як для зареєстрованого, але в системі номер зафіксований як знеособлений. Неприємний глюк, насправді: ім'я та день народження - це дрібниці, а от електронка, до якої і досі може бути прив'язаний номер (навіть як резервний) - це серйозна "діра" в захисті :mad: Оскільки отримавши доступ до електронки і номера телефону можна отримати доступ майже до всіх електронних сервісів.
Прошу вас, пані Kseniya, написати в техпідтримку Лайфа і розповісти про ситуацію: як мінімум вони мають закрити цю "дірку" - як максимум, якщо не полінуються, знайдуть баг в системі та виправлять.
Так зарегайте на себя.
А якщо людині не хочеться пов'язувати цей номер і свою особу? Можна, звісно, зареєструвати, а потім видалити дані, але лишиться "слід" - не смертельно, але нащо.
 
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
Так зарегайте на себя.
Хотя, всё уже зарегано до Вас.

Да ну...С таким непонятным ("мутным") номером рисковать я не хочу. Как минимум сейчас-точно.
Пусть полежит на полке, подумает о своем поведении...А там будет видно :)


Хочется, для получения скидки на АП.

Я КС пользуюсь.
Этот номер покупала для голодания и всяких непристойных предложений а-ля "Жара" :LOL:
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Этот номер покупала для голодания и всяких непристойных предложений а-ля "Жара" :LOL:
Ггг... Звучить багатозначно. :)
Post automatically merged:

Мені колись взагалі змінили стать та ім'я без мого відома: був риб - став рибкою Оксаною.
Добре, що раком не став. :LOL:
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
а як давно ЛС почав рахувати трафік збільшений ніж насправді є? По розрахункам виходить близько 30%). У двох інших такого неподобства не помічав.
 
  • Wow
Реакції: drmz
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
а як давно ЛС почав рахувати трафік збільшений ніж насправді є? По розрахункам виходить близько 30%). У двох інших такого неподобства не помічав.
То мабуть ви послугою Київстар «відео без обмежень» не користувались 🥹
 
  • Like
Реакції: drmz

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Да ну...С таким непонятным ("мутным") номером рисковать я не хочу. Как минимум сейчас-точно.
Пусть полежит на полке, подумает о своем поведении...А там будет видно :)
Ну, как минимум, до возложения на полку, надо квартальную пайку для гаджета оплатить, чтоб рассчитывать на какие-то предложения Жары в будущем.
 
Реєстрація
15.04.23
Місто
Одесса
Здравствуйте, у меня тут проблемка нарисовалась с подключением к интернету с помощью впн сервисов ,типа скай, wire tun, EC tunnel и прочих, которые дают доступ с нулем на счету . Дело в том , что я уже около года , может даже 1,5 пользовался интернетом без трафика и все было ок , но вот , по ходу , дни халявы сочтены , ибо 3 дня назад - ровно в час ночи подключение пропало . Обычный интернет работает (пополнил счёт и проверил ) но вот через впн уже не подключается. Писал в поддержку несколько раз ,но от них толку нет - на первые обращения были стандартные ответы -"нет мегабайтов - нет интернета", а вчера когда я уже им разжевал как обычным юзерам (такое чувство,что в поддержку набирают с проходов) мне ответили ,что по номеру ограничений нет и что двойные туннели не отключали ... И написали , что использование "сторонних программ " может караться блокировкой номера .. Ну да , ну да , очень страшно с их ценами на тарифы ... Если бы мы знали ,что это такое - мы не знаем ,что это такое ... Так вот , в чем может крытся проблема ? По всем номерам лайфа этот способ перестал работать или только на моем ? И стоит ли поменять симку и проверить на киевстаре , например ... Левой симки нет проверить это...
 
Реєстрація
27.06.18
Місто
Киев
Телефон
Nexus 6 + Xiaomi Mi8
Вчора поповнив номер, щоб сплатити абонплату, бо нині хотів перенести Монобанк на новий пристрій.
Номер перенесено з Інтертелекому до Лайфсел два роки тому.
Смска з кодом авторизації до Монобанку - не приходить, голосовий дзвінок (з колишньої номерної ємності DCC (44) 237 з кодом - не приймається. Приходить смска: Ви пропустили виклик....
Така сама ситуація, при спробі отримати смс/дзвінок через Вір.
Підтримка ради дати не змогла і кинула слухавку
 
Реєстрація
15.04.23
Місто
Одесса
Все , моя проблема исчерпана ) спустя 3ое суток халявный способ заработал ) не знаю , с чем это связано - 2 раза подключал Бип пакет , с 500 мб на день , но уже все впн стали работать)
 
  • Wow
Реакції: drmz
Реєстрація
27.05.21
Місто
Киев
Сим карта в роутере Alcatel Link Zone, при наборе комбинации *455#, пишет устройство не поддерживает 4G. А если вставить сим карту Киевстар, то информация что устройство поддерживает 4G.
 
Зверху