Де читаємо новини?

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
yahoo, в тебе буває особиста думка? Ну так, щоби не відповідати чужими цитатами.
Є у понад 16000 повідомлень, чи ти не помітив?

Кочевник, ти також можеш висловити власну думку, хто для тебе є лідером суспільної думки, експертом тощо.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
хто для тебе є лідером суспільної думки, експертом тощо.
Лідерів суспільної думки - безліч, експертів серед них - жодного.

Серед тих кого я читав і приймав до уваги - це гєрр Штольц з ЖЖ/Dreamwidth. Але він вже давно не пише. Останній допис за 13 листопада. https://potsreotizm-old.dreamwidth.org/644967.html
Слухаю денний звіт Лєвієва на швидкості 1,5, він дуже добре складає фактаж. Все.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
слухаю "хорошого росіянина"
Краще Невзорова не знаю, слухаю із задоволенням.
Ви мене здивували. Для мене Невзоров апріорі не може бути адекватним джерелом допоки не покається за 91 в Ризі. Коли там людей танками давив омон, його "зірка запалала" на пропагандиському полі. Огидний його фільм про ті часи, який я навітіь не хочу дивитись.
У “Наших” тоді ще молодий Невзоров розповідає про ризький ОМОН, який фактично бореться з латвійською незалежністю й захоплює адмінбудівлі у столиці Латвії. За словами одного з його співробітників, “борется с фашизмом, который все больше процветает на территории Латвийской ССР”.
Невзоров, це один з тих людей хто був основположником сьогоднішнього рашистського режиму і я є противником надання йому громадянства України.
"Харошими рузкімі" вважаю Немцова, Новодворську, Політковську.
Романа Цимбалюка. Останнього більше усього й дивлюсь.
Я люблю лише їхні ефіри з Піонтковським. Без цензури. :)
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
допоки не покається за 91 в Ризі.
Він вже покаявся, в одному з відео. Зараз так як він, хуйловський режим мало хто опускає, з "хороших руських". Нємцов - мабуть найкращий, але був... :( Так як і Джон Маккейн, імхо, якби його вибрали тоді, то йухла вже б не існувало.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
допоки не покається за 91 в Ризі.
Він вже покаявся, в одному з відео. Зараз так як він, хуйловський режим мало хто опускає, з "хороших руських". Нємцов - мабуть найкращий, але був... :( Так як і Джон Маккейн, імхо, якби його вибрали тоді, то йухла вже б не існувало.
Не бачила такого відео. Зате читала інтерв'ю, де він сказав:
“Когда мы защищали Советский Союз, это было совершенно осознанно и простительно. Но на данный момент это абсолютный труп. И попытка играть в какого-то зомби, который будет ходить среди нормальных людей и пугать гнилыми глазницами, абсолютно оскорбительна, в том числе и для памяти того Советского Союза, за который мы тогда дрались".
І де ви тут покаяння бачите?

Доречі, а що стосовно його фільму "Чистилище" про війну в Чечні, де його герою протистоять не лише чеченські бойовики, а й усілякі афганські моджахеди, прибалтійські снайперки та, звичайно, УНА – УНСО, куди ж без цього.
Та навіть ще в 2021 році він входив, до списку довірених осбі молі.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Не бачила такого відео
Не можу знайти, треба все передивитись, але точно в недавніх ефірах..
Та навіть ще в 2021 році він входив, до списку довірених осбі молі.
Чого б тоді йому і далі не бути успішно в цьому списку? Людина може помилитись, і може виправитись і змінити свою думку, якщо вміє думати і аналізувати. Виходячи з його нинішніх ефірів, я би дав йому ще один шанс.
 

SP777

I am a rumor
Реєстрація
09.03.09
Місто
Харьков
Телефон
Samsung S20 FE Snap
Людина може помилитись, і може виправитись і змінити свою думку, якщо вміє думати і аналізувати.
Другими словами, вовремя переобуться ;)
Лакмусовая бумажка для "хороших руцких" - вопрос ядерного разоружения рф.
Где-то видел, как про это спросили Фейгина, тот резко замолчал.
А что об этом думает Невзоров?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
А что об этом думает Невзоров?
Невзоров в принципе уверен, что рефки после уже не будет.
Post automatically merged:

Другими словами, вовремя переобуться ;)
Вовремя - это когда уже победили, или около того, сейчас еще не все на Западе уверены
 

SP777

I am a rumor
Реєстрація
09.03.09
Місто
Харьков
Телефон
Samsung S20 FE Snap

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Это не отвечает на вопрос о ядерке.
Очень даже отвечает - не будет рефки - не будет ядерки, сдадут, как тогда Украина, некому будет обслуживать и содержать.
Post automatically merged:

Вовремя зависит от личного чутья.
Якби ж то.. Если его чутье не подведет, то простить можно все и пожать руку... ;)
 
Зверху