artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
paskot та всі вони гріються, тому й корпус металевий
справа не тільки в швидкості. Затримка меньша та й тб мій самсунг бачить не всі діапазони wifi 5gz, іноді перемикається на 2.4
 
Реєстрація
19.08.16
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 12 Pro Max
paskot та всі вони гріються, тому й корпус металевий
справа не тільки в швидкості. Затримка меньша та й тб мій самсунг бачить не всі діапазони wifi 5gz, іноді перемикається на 2.4
Да,они все греются, я писал про то, чтобы не бояться что греется. А насчет смарта- купил себе TV приставку Beelink и проблем не знаю. Работает по беспроводу всегда висит в 5 ГГц, не тормозила даже когда была подключена к ДК (100Мбит)
 
Реєстрація
06.08.17
Місто
Вараш
Телефон
Alcatel 3X 2019 (5048y)
Усім привіт! Послугу " Тиждень Довіри" закрили? Чомусь в системі мій Київстар вона не відображається і підключити через комбінацію *461# теж неможливо. У знайомого аналогічна ситуація.
 
Реєстрація
09.08.16
Місто
Коростень
Телефон
Google Pixel 7
Усім привіт! Послугу " Тиждень Довіри" закрили? Чомусь в системі мій Київстар вона не відображається і підключити через комбінацію *461# теж неможливо. У знайомого аналогічна ситуація.
Так само вночі не вдалося підключити. Довелося поповнювати.
 
Реєстрація
06.08.17
Місто
Вараш
Телефон
Alcatel 3X 2019 (5048y)
Усім привіт! Послугу " Тиждень Довіри" закрили? Чомусь в системі мій Київстар вона не відображається і підключити через комбінацію *461# теж неможливо. У знайомого аналогічна ситуація.
Так само вночі не вдалося підключити. Довелося поповнювати.
Інтернет і так дирявий, так щей відключили саму норм послугу яка була. Я вже не поповнював рахунок 8 місяців а тупо кожного місяця підключав тиждень довіри. Ну це жлоби! Яка в мене була схема, в роутері працює lifecell "інтернет безмеж" + раз в місяць підключав тиждень довіри.
 
Реєстрація
07.09.09
Місто
Киев
Телефон
Motorola Edge 40
Усім привіт! Послугу " Тиждень Довіри" закрили? Чомусь в системі мій Київстар вона не відображається і підключити через комбінацію *461# теж неможливо. У знайомого аналогічна ситуація.
Так само вночі не вдалося підключити. Довелося поповнювати.
Інтернет і так дирявий, так щей відключили саму норм послугу яка була. Я вже не поповнював рахунок 8 місяців а тупо кожного місяця підключав тиждень довіри. Ну це жлоби! Яка в мене була схема, в роутері працює lifecell "інтернет безмеж" + раз в місяць підключав тиждень довіри.
ну певно що із-за таких розумників і відключили)))
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Вчора знову підключив київстар, і помітив що той самий рутрекер не працює. Є в когось список ресурсів що блокує київстар? Звісно мене не цікавлять ресурси типу вк та інше, що попали під санцкції іі мають бути заблоковані всіма провайдерами.
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
Sanic, саме тому я через додаток Bird на роутері CIDR рашки пустив через Франкфурт. У мене на Київстарі тепер все працює.

На Київстарі не працює habr, rutracker. Але ці сайти можуть змінювати IP та бути недоступними.

Раджу прописувати CIDR - тоді буде все працювати.
 
Останнє редагування:

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
той самий рутрекер не працю
Завернути трафік недостатньо, при заході в роздачу буде писати "вам нізя". Вони давно плагін свій зробили, аби то обходити.
Але другим кроком стикнетеся із тим, що на роздачі нікого нема, хоч піри і бачить клієнт, але не підключається. Тут вже без ВПН мало що вдасться.
 
Реєстрація
11.01.14
Місто
Нетішин
Телефон
Iphone SE 2022
той самий рутрекер не працю
Завернути трафік недостатньо, при заході в роздачу буде писати "вам нізя". Вони давно плагін свій зробили, аби то обходити.
Але другим кроком стикнетеся із тим, що на роздачі нікого нема, хоч піри і бачить клієнт, але не підключається. Тут вже без ВПН мало що вдасться.
Підкажіть будь ласка який краще впн використати для Київстару, щоб торенти качати. Дякую.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Підкажіть будь ласка який краще впн використати для Київстару, щоб торенти качати. Дякую.
Я користуюся VPN Unlimited сервером у Франції (він в них окремо помічений як торент-френдлі).
В березні в темі про VPN давали промо-код на рік безкоштовного безліміту, тоді зареєструвався і з того часу користую.

Якщо реліз зі свіженьких, першим шукаю його на https://tracker.0day.kiev.ua/browse.php - там без ВПН швидкість в рази вище.
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
В мене без впн качає, головне стягнути торрент файл, заходив на сайт через опера впн.

P.S. В мене підключена біла адреса да гігабіт, можливо тому і проблем з пірами не маю що айпішка біла статична.
 
Останнє редагування:

Яша

Бывалый
Реєстрація
01.01.18
Місто
Киев
Телефон
Poco X3 Pro

LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Ukraine
весь ру трафик без разбора то что хорошее и плохое
Шукати зерна гречки у бочці з лайном? Я теж викинув би всю бочку.
А 4PDA за что?
Бо «хароших» рузкіх не буває. До сраки все російське. Вот за чьто.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Звичайно, є ХДА, але ж курча більшість пересічних не розуміє інгліш, тому шось читати там - проблема, а написати і отримати адекватну відповідь - ще складніша задача. А україномовних ресурсів технічного плану, фактично, нема. Ну або я таких не знаю.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Зверху