LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Ukraine
Звичайно, є ХДА, але ж курча більшість пересічних не розуміє інгліш, тому шось читати там - проблема, а написати і отримати адекватну відповідь - ще складніша задача. А україномовних ресурсів технічного плану, фактично, нема. Ну або я таких не знаю.
Ну звичайно простіше і далі сидіти в болоті і користуватись рузкімі сервісами.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
LArmstrong, то запропонуйте україномовний сервіс, шановний,чи ви тільки на полеміку здатні?
Збудувать паркан і залити всю парашку бетоном, звичайно, було би кльово, але ж ми не в анекдоті.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
LArmstrong, то запропонуйте україномовний сервіс, шановний,чи ви тільки на полеміку здатні?
Збудувать паркан і залити всю парашку бетоном, звичайно, було би кльово, але ж ми не в анекдоті.
Включайте DHT, додавайте більше відкритих трекерів https://github.com/ngosang/trackerslist щоб збільшити шанси на пошук інших сідів (якщо вони є).

Я помітив що кс забанив майлру, яндекс і як я зрозумів їх суміжні сервіси, а вони мають і ДНС, і хостинг, і рекламні скріпти, і буває що заходиш на сайт який не забанений але сайт щоб відобразитись чекає на завантаження скріпта, який кс банить і виходить так що сайт в безкінечній загрузці.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
LArmstrong, то запропонуйте україномовний сервіс, шановний,чи ви тільки на полеміку здатні?
Збудувать паркан і залити всю парашку бетоном, звичайно, було би кльово, але ж ми не в анекдоті.
Маю пропозицію вивчити англійську, дуже корисна штука, стає у нагоді і надає нові можливості.

і буває що заходиш на сайт який не забанений але сайт щоб відобразитись чекає на завантаження скріпта, який кс банить
Ото нєфіг на сайти ставити русняві скрипти. Най ідуть такі сайти за російським кораблем.
 

LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Ukraine
LArmstrong, то запропонуйте україномовний сервіс, шановний,чи ви тільки на полеміку здатні?
Збудувать паркан і залити всю парашку бетоном, звичайно, було би кльово, але ж ми не в анекдоті.
Англійську вивчити наприклад! Залити всю рашку бетоном - НЕДОСТАТНЬО. Після всіх вбивств, катувань і гвалтувань дітей, жінок, чоловіків. Але я бачу тобі все одно, аби тільки русняві сайтики відкривались.
 
Реєстрація
21.11.16
Місто
-
Якщо вже пішла розмова на цю тему, то і київстар російський, але чомусь на це прийнято закривати очі, типу якщо вони там у себе на сайті російський корабель послали, значить це свої, все збс.
І я чомусь впевнений, що ті хто голосніше всіх кричить про російську помийку, самі тримають наготові впн на всякий випадок :LOL:
Давайте будемо чесними і не будуватимемо навколо себе даремні ілюзії, не все що є "у них" є "там", і не всі навколо просто "тупі барани і англійську не шарять"
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Якщо вже пішла розмова на цю тему, то і київстар російськийl
Та про що ти. Люди продовжують лити бенз на Аміку і зберігати гроші у Форвард банку, які руснявіше нікуди. А ти хочеш аби люди не користувались Альфа груп(Альфа/Сенс банк, Київстар і Моршинська/Боржомі). То задача із десятьма зірочками, люди бачать можливість зекономити 10-20 грн і на очі падає пелена...
 
Реєстрація
02.06.08
Місто
Киев
Телефон
Pixel 6A
с инглишем проблем нет, но xda все-таки не может заменить полноценно 4pda. Да и наоборот тоже. Они неплохо дополняют друг друга, но не заменяют.
слепить канеш свой ресурс - тоже вариант, но когда и кто.... может, все-таки факт забанивания 4pda подстегнет кого-то в UA сегменте запилить что-то свое аналогичное. А пока все-таки иногда впн.
 
Реєстрація
21.11.16
Місто
-
webivan,
тут уже стоїть питання у тому, чому ці компанії не націоналізовані або взагалі не ліквідовані, це ж явно ефективніше ніж переконати людей, які заносять свої гроші русні, податки з яких летять до нас у вигляді ракет. Якщо ми проти руснявого, то це прагнення має розкриватися у всьому, а поки це виглядає так, що ми клянчимо у заходу торгової блокади росії, а самі при цьому навіть не напрягаємось.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
На гигабите есть ограничения по трафику?
 

Toyvo

Мммрррммм...
Реєстрація
17.01.11
Місто
Харьков
Телефон
Sony Z5 dual
Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
На гигабите есть ограничения по трафику?
А такое вообще бывает на проводном инете?
Вега начинает ставить ограчения после 3-5 ТБ в месяц
У Вега на тарифак до 100Мбит 5Тб трафика, на гигабите уже 10Тб и то такое с 01.07.2022, до этой даты был фул анлим (я сам 40Тб в месяц использовал и было ок). После перелемита шейп вообще конский ставят, 0.1Мбит, если бы до людских 5-10Мбит сбрасывали, то и вопросов бы не было)))
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
то запропонуйте україномовний сервіс, шановний,чи ви тільки на полеміку здатні?
Збудувать паркан і залити всю парашку бетоном, звичайно, було би кльово, але ж ми не в анекдоті
У житті завжди так буває: щось зникає, а на його місці відразу ж щось на заміну не з'являється. З часом з'явиться, просто потрібен перехідний період. У світі взагалі живе не один мільярд людей, які не користуються 4пда і не страждають від цього ;)
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
ДНТ не на всіх торент-файлах можна активувати.

Англійську вивчити

вивчити англійську, дуже корисна штука
Вільно спілкуюся. Якщо уважно прочитати написане, там мова йшла про пересічного. Nice try, better luck next time :sneaky:

Щодо торентів - тут простіше, 0дей.київ.юа і Толока, деякі речі можна знайти (просто пошуком в гуглі) в перекладі "Цікава Ідея", і буває контент українською стає доступним досить оперативно (з останнього - Terminal List).
 

Toyvo

Мммрррммм...
Реєстрація
17.01.11
Місто
Харьков
Телефон
Sony Z5 dual
На гигабите есть ограничения по трафику?
А такое вообще бывает на проводном инете?
Вега начинает ставить ограчения после 3-5 ТБ в месяц
У Вега на тарифак до 100Мбит 5Тб трафика, на гигабите уже 10Тб и то такое с 01.07.2022, до этой даты был фул анлим (я сам 40Тб в месяц использовал и было ок). После перелемита шейп вообще конский ставят, 0.1Мбит, если бы до людских 5-10Мбит сбрасывали, то и вопросов бы не было)))
У Воли такое давно https://my.volia.com/kiev/ru/faq/ar...c_search&utm_source=google&utm_medium=organic
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Поискал инфу в доках киевстар, ничего такого про домашний тырнет не нашел. Но не успокоился и задал вопрос оператору.

Подскажите, есть ли ограничения по трафику на домашнем интернете? Так называемая политика справедливого использования. Интересует гигабитный тариф.
Вітаю! Моє ім'я Роман. Давайте розпочнемо спілкування!
Саме по домашньому інтернету обмежень немає.
 
Зверху