Hanter

Казуал
Реєстрація
25.07.10
Місто
Житомир
Телефон
POCO M6S
Cвязи с подорожанием статики IP знакомый отключил и ему присвоили динамический статический IP на порт WAN и лайфхак жив.
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
Hanter, а потом его загонят за нат, отберут внешний IP и когда он захочет статику - ему скажут "Статический IP для подключения недоступен".

Способ про отказ от статического IP работает только там, где доступна услуга "Public dynamic IP"!

Например, в моем тарифе ее доступна услуга "Public dynamic IP", поэтому при отказе от статики мне дадут серый IP (за NAT), а статику потом я не смогу обратно заказать.

"Будь ласка, зверніть увагу. З 1 жовтня 2022 року абоненти ВСЕ РАЗОМ Контракт не можуть підключити Статичну IP-адресу. Проте, якщо ви вже користуєтеся цією послугою, вона діятиме і надалі."
 
Останнє редагування:
Реєстрація
20.08.23
Місто
Київ
От і я чекав на ДБЖ від київстар, подавав заявку ще в зиму 2023, але поки немає. Покористуюсь поки інетом від водафону.
Тому з'явилось таке питання. А як зробити "паузу" в тарифі Все разом? Для домашнього інтернету, я знаю що є така послуга, але для Все разом я щось не побачив такого, чи можна просто не поповнювати як з мобільним?
 

Hanter

Казуал
Реєстрація
25.07.10
Місто
Житомир
Телефон
POCO M6S
От і я чекав на ДБЖ від київстар, подавав заявку ще в зиму 2023, але поки немає. Покористуюсь поки інетом від водафону.
Тому з'явилось таке питання. А як зробити "паузу" в тарифі Все разом? Для домашнього інтернету, я знаю що є така послуга, але для Все разом я щось не побачив такого, чи можна просто не поповнювати як з мобільним?
просто не платить 12 месяцев держат порт с последней оплаты.
 
Реєстрація
17.06.22
Місто
Київ
Намічається відрядження. Чи можна підключити послугу Пауза в будь-який момент? Тобто, можна підключити тиждень довіри,
а потім через пару днів паузу? Пройде?
 

baha

Заблокирован
Реєстрація
26.08.20
Місто
Полтава
kopek, навіщо вмикати паузу після тижня довіри, поповнити з наступного місяця і ніяких лишніх витрат. Головне не попонювати до кінця місяця, бо при поповненні навіть в останній день, зніме за весь місяць.
 
Реєстрація
25.09.16
Місто
Біла Церква
Головне не попонювати до кінця місяця, бо при поповненні навіть в останній день, зніме за весь місяць.
Це дійсно так? Вчора замовляв підключення, останні дні (до 1-го червня) Безлім love.ua, запитував у оператора і мені сказали, що зніметься пропорційно залишку днів. Я щось не дуже їй повірив, наголосив що не перший місяць підключення. Кажи так, пропорційно, тільки, наче, казала потрібно внести місячну плату, а решта залишиться 😀😀😀.
 
Реєстрація
17.06.22
Місто
Київ
kopek, навіщо вмикати паузу після тижня довіри, поповнити з наступного місяця і ніяких лишніх витрат. Головне не попонювати до кінця місяця, бо при поповненні навіть в останній день, зніме за весь місяць.

Просто потрібно на два дні в наступному міс. доступ до Нета, потім на кілька місяців буде не потрібно. Ось хотіла по феншу, але за логікою так спрацює чи ні – не зрозуміло.:)
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ
Ось хотіла по феншу, але за логікою так спрацює чи ні – не зрозуміло.:)
спрацює
коли восени (чи коли ви там) поповнювати будете, вигiднiше зробити це на початку мiсяця, бо спише за весь поточний
 
Реєстрація
12.11.23
Місто
Рівне
Підкажіть, чи можна буде відключити тариф ВСЕ РАЗОМ заявкою 31.05, 01.06 підключити передплатний тариф і 04.06 (підтримка сказала тільки тоді можна) мігрувати інший номер передплати на контракт LOVE UA Сила Контракт і підключити за ним суперсилу домашній інтернет за цією ж адресою?
 
Реєстрація
01.07.21
Місто
Kiev
Телефон
Poco F3
мігрувати інший номер передплати на контракт LOVE UA Сила Контракт і підключити за ним суперсилу домашній інтернет за цією ж адресою?
Можна, але все рівно потрібно робити заявку на виклик майстра, щоб він кабель ДІ переключив в інший порт. Бо в них нове підключення ДІ дорівнює новому порту на світчі, який прив'язують до вашого нового договору. Так було в мене.
 
Реєстрація
12.11.23
Місто
Рівне
мігрувати інший номер передплати на контракт LOVE UA Сила Контракт і підключити за ним суперсилу домашній інтернет за цією ж адресою?
Можна, але все рівно потрібно робити заявку на виклик майстра, щоб він кабель ДІ переключив в інший порт. Бо в них нове підключення ДІ дорівнює новому порту на світчі, який прив'язують до вашого нового договору. Так було в мене.
Понапридумують, тварі. Головне підтримка цього не сказала. Але 175 грн економії, можна і викликати))
 

Hanter

Казуал
Реєстрація
25.07.10
Місто
Житомир
Телефон
POCO M6S
Можна, але все рівно потрібно робити заявку на виклик майстра, щоб він кабель ДІ переключив в інший порт. Бо в них нове підключення ДІ дорівнює новому порту на світчі, який прив'язують до вашого нового договору. Так було в мене.
У меня щас было по другому договор уже есть просто ждать месяц привязки так сказали в магазине.
 

Валентин Д

Активний користувач
Реєстрація
05.05.19
Місто
Одеська обл.
Телефон
POCO X3
Cвязи с подорожанием статики IP знакомый отключил и ему присвоили динамический статический IP на порт WAN и лайфхак жив.
Я в конце мая подключал статический ip, на пару дней в конце месяца чисто для теста и отключил, после отключения статического стали выдавать белую динамику.
 

Валентин Д

Активний користувач
Реєстрація
05.05.19
Місто
Одеська обл.
Телефон
POCO X3
Валентин Д, Ай молодець! Як гарно спрацював шиномонтаж!
Доречі зараз перевірив, вже немає можливості підключити "Безлім LOVE UA 2024" який був для нових підключень, я підключив у середині травня цей тариф, ще й акція була 50 грн/міс, на 6 місяців, та 3 місяці безкоштовний гігабіт.
Вже немає у КС таких дешевих тарифів домашнього інтернету
 

Hanter

Казуал
Реєстрація
25.07.10
Місто
Житомир
Телефон
POCO M6S
Доречі зараз перевірив, вже немає можливості підключити "Безлім LOVE UA 2024" який був для нових підключень, я підключив у середині травня цей тариф, ще й акція була 50 грн/міс, на 6 місяців, та 3 місяці безкоштовний гігабіт.
Вже немає у КС таких дешевих тарифів домашнього інтернету
как же оптика? работает же без света.
 
Зверху