Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Всем доброго вечера!
Заинтересовал тариф КС «Все разом WOW + ТБ»
У друга вчера мерил скорость через Spedtest с его телефона Xiaomi Mi 12 Pro под роутером (Tenda) точную модель не знаю, вышло примерно 30 мБит/с, хотя должно быть 100 мБит/с. Подскажите, кто в теме, может нужно роутер поменять, либо обратиться непосредственно в Киевстар 460...
телефон також замінити
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Всем доброго вечера!
Заинтересовал тариф КС «Все разом WOW + ТБ»
У друга вчера мерил скорость через Spedtest с его телефона Xiaomi Mi 12 Pro под роутером (Tenda) точную модель не знаю, вышло примерно 30 мБит/с, хотя должно быть 100 мБит/с. Подскажите, кто в теме, может нужно роутер поменять, либо обратиться непосредственно в Киевстар 460.
И ещё вопрос: этот тариф очень интересен, можно ли его подключить в отделении, как контракт, взяв новую симку сразу вместе с домашним инетом.
Заранее спасибо за ответ.
Попробуйте на сайте КС, следуя инструкциям:
Этот тариф подключать будете с паспортом, если речь об этом. Если по какой-то причине нужен контракт, то нужно выбирать из контрактных тарифов. Новую симку получите при подключении.
 
Реєстрація
31.03.10
Місто
Черкаси
Телефон
Моторола Edge 20
Всем доброго вечера!
Заинтересовал тариф КС «Все разом WOW + ТБ»
У друга вчера мерил скорость через Spedtest с его телефона Xiaomi Mi 12 Pro под роутером (Tenda) точную модель не знаю, вышло примерно 30 мБит/с, хотя должно быть 100 мБит/с. Подскажите, кто в теме, может нужно роутер поменять, либо обратиться непосредственно в Киевстар 460.
И ещё вопрос: этот тариф очень интересен, можно ли его подключить в отделении, как контракт, взяв новую симку сразу вместе с домашним инетом.
Заранее спасибо за ответ.
Попробуйте на сайте КС, следуя инструкциям:
Этот тариф подключать будете с паспортом, если речь об этом. Если по какой-то причине нужен контракт, то нужно выбирать из контрактных тарифов. Новую симку получите при подключении.
якщо підключати контракт то краще на LOVE UA Контракт, більше суперсил та ї умови кращі
 
Реєстрація
06.08.17
Місто
Вараш
Телефон
Alcatel 3X 2019 (5048y)
Що не так із цим провайдером? Місяць назад мій знайомий хотів підключити Домашній Інтернет Київстар, подав заявку і чекав підключення, зателефонували і повідомили що не можуть підключити, немає вільних портів на свічу. У чора мені зателефонували з Київстару і запропонували відновити користування інтернетом за 50грн/місяць протягом року, я їм не користувався мабуть роки три, думаю ОК підключайте і кидайте кабель новий (старий я відрізав). Через 5 годин телефонує якийсь диспетчер Київстар у і повідомляє що ми вас не можемо підключити, тому що немає вільних портів на свічу, сказала чекати кінець весни або початок літа. Дурдом, навіщо рекламувати і впарювати те що не можливо підключити? Кажуть по вашій адресі є підключення, а потім посилають в одне місце. Навіщо мені телефонувати і потім морозитися? Тупорила логіка в них
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
якщо підключати контракт то краще на LOVE UA Контракт, більше суперсил та ї умови кращі
На контракті, без спецпропозиції, тарифи починаються зі 175 грн., і Гігабіта в тарифі немає. Якщо за мету ставити тільки ДІ, то краще той, що обрав форумчанин.
 
Реєстрація
31.03.10
Місто
Черкаси
Телефон
Моторола Edge 20
якщо підключати контракт то краще на LOVE UA Контракт, більше суперсил та ї умови кращі
На контракті, без спецпропозиції, тарифи починаються зі 175 грн., і Гігабіта в тарифі немає. Якщо за мету ставити тільки ДІ, то краще той, що обрав форумчанин.
Нове підключення можливе на LOVE UA Контракт
 
Реєстрація
15.12.15
Місто
Київ
Телефон
Pixel 7 Pro
Що не так із цим провайдером? Місяць назад мій знайомий хотів підключити Домашній Інтернет Київстар, подав заявку і чекав підключення, зателефонували і повідомили що не можуть підключити, немає вільних портів на свічу. У чора мені зателефонували з Київстару і запропонували відновити користування інтернетом за 50грн/місяць протягом року, я їм не користувався мабуть роки три, думаю ОК підключайте і кидайте кабель новий (старий я відрізав). Через 5 годин телефонує якийсь диспетчер Київстар у і повідомляє що ми вас не можемо підключити, тому що немає вільних портів на свічу, сказала чекати кінець весни або початок літа. Дурдом, навіщо рекламувати і впарювати те що не можливо підключити? Кажуть по вашій адресі є підключення, а потім посилають в одне місце. Навіщо мені телефонувати і потім морозитися? Тупорила логіка в них
Я вже просто по приколу, коли вони дзвонять з номера водафон (завжди!!!)) і напарюють свої послуги за моєю адресою (де за загадкових причин немає їхнього покриття, хоч це не срака Києва аж ніяк) - кожного разу погоджуюсь, витрачаю їх час.
Нє ну а шо, я ж прошу їх зафіксувати, аби не дзвонили, допоки не з'явиться покриття за моєю адресою - але їм побоку. Ну так хай витрачають свій час, як вони - мій.
Post automatically merged:

Саня-068, бо в них між відділами немає комунікації.
Ну то це ж напевне їх проблеми - а не клієнтів, і з цим потрібно також працювати?
 

morpe

Заблокирован
Реєстрація
04.02.24
Місто
Odesa, Tairovo
Телефон
Mi 11 Ultra
Всем доброго вечера!
Заинтересовал тариф КС «Все разом WOW + ТБ»
У друга вчера мерил скорость через Spedtest с его телефона Xiaomi Mi 12 Pro под роутером (Tenda) точную модель не знаю, вышло примерно 30 мБит/с, хотя должно быть 100 мБит/с. Подскажите, кто в теме, может нужно роутер поменять, либо обратиться непосредственно в Киевстар 460.
И ещё вопрос: этот тариф очень интересен, можно ли его подключить в отделении, как контракт, взяв новую симку сразу вместе с домашним инетом.
Заранее спасибо за ответ.
Попробуйте на сайте КС, следуя инструкциям:
Этот тариф подключать будете с паспортом, если речь об этом. Если по какой-то причине нужен контракт, то нужно выбирать из контрактных тарифов. Новую симку получите при подключении.
Цена и вправду, очень интересная, учитывая тот факт, что и мобильная связь будет также вместе с домашним инетом. А вот скорость, если при подключении у меня также окажется вместо 100 мБит/с - 30 мБит/с, как у друга в моём доме, то это уже совсем никуда не годится. На днях принесу к нему свой роутер TP-Link, посмотрю, что из того всего этого получится, потому что с роутерами Tenda никогда не сталкивался, может и всё нормально будет со скоростью.
 
Останнє редагування:

DarklingUA

Я малэнькый гвынтык
Реєстрація
21.03.22
Місто
Харкiв
телефон також замінити
С чего бы вдруг?
Я на Mi 10T Pro выжимаю 300 спокойно, так у меня куда более старая труба
может нужно роутер поменять
Нужно, Тенда говно
И ещё вопрос: этот тариф очень интересен, можно ли его подключить в отделении, как контракт, взяв новую симку сразу вместе с домашним инетом.
Можно если не было Домашнего интернета по адресу(лечится указыванием соседней квартиры, монтажнику пофигу кому проводить) или неактивно оно было в течении 3 месяцев и больше
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов

VAS

Реєстрація
05.04.10
Місто
Херсон
Всем доброго вечера!
Заинтересовал тариф КС «Все разом WOW + ТБ»
У друга вчера мерил скорость через Spedtest с его телефона Xiaomi Mi 12 Pro под роутером (Tenda) точную модель не знаю, вышло примерноудет не болеет 30 мБит/с, хотя должно быть 100 мБит/с. Подскажите, кто в теме, может нужно роутер поменять, либо обратиться непосредственно в Киевстар 460.
И ещё вопрос: этот тариф очень интересен, можно ли его подключить в отделении, как контракт, взяв новую симку сразу вместе с домашним инетом.
Заранее спасибо за ответ.
Есть же тариф за 125 гривен с инетом, ТВ и телефоном. Если роутер даёт 100, то по вифи не более 40. Если 1000, то под 900.
 

VAS

Реєстрація
05.04.10
Місто
Херсон
Извините - это и есть тариф

ВСЕ РАЗОМ Wow + ТБ.​

Post automatically merged:

А так обычно роутер даёт около 90. А на вай-фай получается меньше 40. Надо ставить новый двухдиапазонный. Там можно выжать почти все даже на стоке. И соседи будут меньше эфир забивать.
 

DarklingUA

Я малэнькый гвынтык
Реєстрація
21.03.22
Місто
Харкiв
Монтажник и звонить будет в соседнюю квартиру?
Он звонит ВНЕЗАПНО на телефон контактный, а там обьяснить ему не сложно.Если ты, конечно, не впадаешь в истерику от того что надо ответить на телефонный звонок.
А если соседи захотят провести ДИ?
Обойдутся
 

omni

необмежено придатний
Реєстрація
22.04.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
ZTE Blade 20 Smart
Реєстрація
16.10.16
Місто
Тернопіль
Телефон
iPhone 12
Друзі, підкажіть, хто знає, по якому принципу розподіляються зовнішні айпішники від домашнього інтернету Київстару? Якщо у мене нема білого айпі але я хочу захистити домашню мережу і поставлю OpenDNS на зовнішній айпішник моєї мережі, то він стосується тільки мене чи однаковий для всього міста? Я захищу тільки свою мережу чи заблокую порнуху для половини області? (Я розумію, що айпішник цей динамічний, є програмка, яка його автоматично міняє)
 

DarklingUA

Я малэнькый гвынтык
Реєстрація
21.03.22
Місто
Харкiв
зараз стає зрозумілим, чому сайти з доменом ru не відкриваються. Хтось заблокував у себе в OpenDNS виявляється
Так вот почему мой DNS на польской VPS не разблокировал их для всей Украины - кто-то ведет со мной борьбу...
 
Реєстрація
13.03.22
Місто
Хмельницький
м. Хмельницький, м-н Гречани, поставили і у нашому будинку акамулятори, тепер потрібно чекати слушного моменту, щоб перевірити.
Screenshot 2024-02-24 205425.png
 
Останнє редагування:
Зверху