Домашній Інтернет 4G

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Домашній Інтернет 4G

Високошвидкісний домашній Інтернет без кабелів.

Робота з дому, покупки на дивані, перегляд HD-фільмів, ігри. Всі це важливо і не може чекати.

lifecell тепер надає швидкий, надійний і майже безлімітний інтернет с тарифним планом "Домашній Інтернет 4G", який діє по всій Україні.

Потужний 4G забезпечуватиме швидкий Інтернет для всіх членів вашої родини.

Насолоджуйтесь інтернетом до 9999 ГБ на 4 тижні. Це реально! Жодних хитрощів, жодних обмежень швидкості, жодних прихованих умов. Трафік може використовуватися лише через роутери, придбані зі стартовим пакетом "Домашній Інтернет 4G".


Як підключити?
lte-home-internet-ua.jpg
Тарифний план "Домашній Інтернет 4G" від lifecell за 150 грн/4 тижні плюс вартість роутера.

Якщо вам не сподобається, ви зможете повернути роутер протягом 2 тижнів.

Запитання та відповіді
Що таке Домашній Інтернет 4G від lifecell?
Тариф «Домашній Інтернет 4G» використовує ту ж мережу 4G, на якій працюють смартфони lifecell, в залежності від наявності сигналу у вашому місці знаходження.

Ви отримуєте послугу через маршрутизатор, який перетворює сигнал 4.5G у Wi-Fi і забезпечує сигнал Wi-Fi, доступний всім пристроям у вашій оселі.

Чому мені варто використовувати Домашній Інтернет 4G від lifecell?
Причин може бути кілька:
  • Жодних кабелів для інтернету вдома
  • Спільне використання домашнього інтернету з іншими пристроями викликає проблеми, коли ви працюєте з дому, здійснюєте відео дзвінки або дивитеся фільм
  • Час від часу підключення вашого провайдера недоступне, і вам необхідне резервне підключення
  • Ви постійно переміщуєтеся та хочете носити свій інтернет з собою
  • Ви просто хотіли б бачити менше кабелів навколо
Як я можу придбати Домашній Інтернет 4G від lifecell?
Ви можете замовити його онлайн. Інструкцію дивіться на сторінці послуги.

Де я можу використовувати Домашній Інтернет 4G від lifecell?
Ви можете використовувати його в будь-якому місці, де доступний сигнал 4.5G від lifecell.

Що входить в пакет послуг Домашнього Інтернету 4G від lifecell?
9999 ГБ.

Чи є обмеження швидкості для Домашнього Інтернету 4G від lifecell?
Ні, обмеження швидкості немає.

У мене є свій власний маршрутизатор. Чи можу я використовувати на ньому Домашній Інтернет 4G від lifecell?
«Домашній Інтернет 4G від lifecell» надається/постачається разом з маршрутизатором. Послуга не працює на інших маршрутизаторах або мобільних телефонах.

На яку швидкість я можу розраховувати?
Швидкість може варіюватися в залежності від місця розташування, рівня і доступності сигналу, часу доби та інших факторів. Очікується, що середня швидкість завантаження становитиме 15 Мбіт/с, що достатньо, наприклад, для HD-фільмів, відео дзвінків.



 

FlashUA

---
Реєстрація
13.04.10
Місто
Запоріжжя
Телефон
Pixel 7 Pro
Сегодня хочу проехать в город и купить такой набор, какой лучше купить роутер, модем, цена-качество?
Huawei B311-221
Хорошая железка, покупал знакомому. Работает стабильно, один нюанс - нет ручного выбора диапазонов 4ж (может свалиться в band 8 при слабом сигнале и там висеть), но это решается несложными манипуляциями в браузере, после этого выбор будет.
А если бюджет не жмет, то:
Huawei B535-232
Тут уже агрегация (band 3+band 7) есть, что Лайфу с их нагрузкой довольно важно.
Но по-хорошему, В311 должен закрыть все потребности.

PS. Тема с отсутствием выбора band актуальна как бы не для всех Хуавеев на родной прошивке.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Сегодня хочу проехать в город и купить такой набор, какой лучше купить роутер, модем, цена-качество?
Huawei B311-221
Хорошая железка, покупал знакомому. Работает стабильно, один нюанс - нет ручного выбора диапазонов 4ж (может свалиться в band 8 при слабом сигнале и там висеть), но это решается несложными манипуляциями в браузере, после этого выбор будет.

PS. Тема с отсутствием выбора band актуальна как бы не для всех Хуавеев на родной прошивке.
Уже нет в наличии, популярная модель
 

FlashUA

---
Реєстрація
13.04.10
Місто
Запоріжжя
Телефон
Pixel 7 Pro
Уже нет в наличии, популярная модель
Я думаю, что неделю-две и они снова появятся. В311 официально на нашем рынке, проблем с поставкой быть не должно
Post automatically merged:

FlashUA , просвети плийз, как в нем сделать выбор диапазона?
Инструкция для включения выбора диапазонов на модемах Huawei. (лично проверял только на В311 - работает, причем даже после перезагрузки настройки сохраняются)

1. Идем по ССЫЛКЕ:
2. Жмем CTRL+A, CTRL+C (Выделить всё и скопировать).
3. Переходим по адресу модема 192.168.8.1, вводим пароль.
4. Нажимаем в браузере кнопочку создания закладки, удаляем весь адрес роутера и вместо него нажимаем CTRL+V (Вставить). Можно так же переименовать название закладки, это по желанию. Сохраняем закладку.
5. Теперь каждый раз когда заходите на модем, вводите пароль, а потом прям на этой странице вызываете сохранившуюся закладку.
6. Сверху появится панелька с информацией. Там при нажатии на слово BAND выскочит окошко, в котором можно вписать нужные каналы через "+". (в случае В311, нужный канал один - 3)
 
Останнє редагування:

Merida

Заблокирован
Реєстрація
31.05.20
Місто
Ужгород
Телефон
Samsung Galaxy M32 6/128

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.
Пришла Смс.
 

Вкладення

  • IMG_02072021_150428.jpg
    IMG_02072021_150428.jpg
    55.5 КБ · Перегляди: 94
  • IMG_02072021_150505.jpg
    IMG_02072021_150505.jpg
    55 КБ · Перегляди: 93
  • IMG_02072021_150554.jpg
    IMG_02072021_150554.jpg
    50.7 КБ · Перегляди: 91
  • IMG_02072021_150619.jpg
    IMG_02072021_150619.jpg
    49.8 КБ · Перегляди: 92
Реєстрація
10.03.19
Місто
Полтава
Телефон
Samsung A52
100 мегабита нет, трафик ограничен,- в лес, цена 150 грн в лес. Я прову куевстару плачу 125 грн, за 100 мегабит дома, + 3 гига инета на мобилке+ безлим на звонки по кс и 100 минут на другие опсосы. Тариф куевстар все вместе лайт.
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
100 мегабита нет, трафик ограничен,- в лес, цена 150 грн в лес. Я прову куевстару плачу 125 грн, за 100 мегабит дома, + 3 гига инета на мобилке+ безлим на звонки по кс и 100 минут на другие опсосы. Тариф куевстар все вместе лайт.
Тобто Пан взагалі не розуміють, чому та за яких обставин вони платят КС за шнур. Не нервуйте, будь ласка, Леве!
 
Реєстрація
10.03.19
Місто
Полтава
Телефон
Samsung A52
100 мегабита нет, трафик ограничен,- в лес, цена 150 грн в лес. Я прову куевстару плачу 125 грн, за 100 мегабит дома, + 3 гига инета на мобилке+ безлим на звонки по кс и 100 минут на другие опсосы. Тариф куевстар все вместе лайт.
Тобто Пан взагалі не розуміють, чому та за яких обставин вони платят КС за шнур. Не нервуйте, будь ласка, Леве!
Та розумію, і плачу за обсяг того що має тариф. Мене влаштовує Україна переможе.
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
100 мегабита нет, трафик ограничен,- в лес, цена 150 грн в лес. Я прову куевстару плачу 125 грн, за 100 мегабит дома, + 3 гига инета на мобилке+ безлим на звонки по кс и 100 минут на другие опсосы. Тариф куевстар все вместе лайт.
Тобто Пан взагалі не розуміють, чому та за яких обставин вони платят КС за шнур. Не нервуйте, будь ласка, Леве!
Та розумію, і плачу за обсяг того що має тариф. Мене влаштовує Украина победит!
А тепер Вам питаннячко!!! Якщо у Вас в домі вкрадено/знищено шнури, Ви і далі будете платити Київстару? Чи є у Вас ще інші козиря/моделі дій?
 
Реєстрація
10.03.19
Місто
Полтава
Телефон
Samsung A52
100 мегабита нет, трафик ограничен,- в лес, цена 150 грн в лес. Я прову куевстару плачу 125 грн, за 100 мегабит дома, + 3 гига инета на мобилке+ безлим на звонки по кс и 100 минут на другие опсосы. Тариф куевстар все вместе лайт.
Тобто Пан взагалі не розуміють, чому та за яких обставин вони платят КС за шнур. Не нервуйте, будь ласка, Леве!
Та розумію, і плачу за обсяг того що має тариф. Мене влаштовує Украина победит!
А тепер Вам питаннячко!!! Якщо у Вас в домі вкрадено/знищено шнури, Ви і далі будете платити Київстару? Чи є у Вас ще інші козиря/моделі дій?
Яущо вкрадено - знищено, НІ то це проблеми провайдера, а не мої.
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Уже как 4-ре месяца за 199 полный безлим, старпак бесплатно, пихай куда хочешь, нет! Как и у меня слов)
Привет. В маркете? Я неделю как зарегистрировалась. Какой оператор, на даче лайфселл работает хорошо.
Post automatically merged:

Иметь симку с привязкой к Одной железке - чистый садомазохизм. Людям нравится.
Лайфселл по интернету устраивает на 100 процентов.
Post automatically merged:

100 мегабита нет, трафик ограничен,- в лес, цена 150 грн в лес. Я прову куевстару плачу 125 грн, за 100 мегабит дома, + 3 гига инета на мобилке+ безлим на звонки по кс и 100 минут на другие опсосы. Тариф куевстар все вместе лайт.
У меня дома, в городе такой же тариф, на даче лайфселл работает хорошо. Вот и решение для меня.
 

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
У меня дома, в городе такой же тариф, на даче лайфселл работает хорошо. Вот и решение для меня.
Вот нормальная вещь + правильная СИМка =Перемога.


Working band/frequency LTE B1/B3/B7/B8/B20/B28/B32/B38 UMTS B1/B8
Wi-Fi 2.4 GHz: 2.4 GHz-2.473 GHz, 5 GHz: 5.15 GHz-5.35 GHz &5.47 GHz-5.725 GHz
External port  One power adapter port  One LAN/WAN port (RJ45), three LAN ports (RJ45)  Two external LTE antenna ports (SMA) 
One SIM card slot (micro-SIM)

Круче моего.
 

Вкладення

  • городской.jpg
    городской.jpg
    109 КБ · Перегляди: 85
  • 1.jpg
    1.jpg
    72.5 КБ · Перегляди: 85
  • 2.jpg
    2.jpg
    29.2 КБ · Перегляди: 85
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: Inn@

qpPeW

Web-разработчик
Реєстрація
16.10.17
Місто
Киев
Получил ответ от представителя lifecell, подключить услугу "мультисим интернет" не возможно, т.к. на данном тарифе запрещено подключение каких либо услуг.
 

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
Без навязанного железа мог выйти приличный тариф.

Возникнут вопросы при замене карты, модема. Привязку надо отвязать (Опер желает распродать железо трёхлетней давности и это понятно).
Post automatically merged:

Получил ответ от представителя lifecell, подключить услугу "мультисим интернет" не возможно, т.к. на данном тарифе запрещено подключение каких либо услуг.
Имеем урезанную версию "Лайфхак Контракт" (при правильном подходе).
 
Зверху