Домашній Інтернет 4G

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Домашній Інтернет 4G

Високошвидкісний домашній Інтернет без кабелів.

Робота з дому, покупки на дивані, перегляд HD-фільмів, ігри. Всі це важливо і не може чекати.

lifecell тепер надає швидкий, надійний і майже безлімітний інтернет с тарифним планом "Домашній Інтернет 4G", який діє по всій Україні.

Потужний 4G забезпечуватиме швидкий Інтернет для всіх членів вашої родини.

Насолоджуйтесь інтернетом до 9999 ГБ на 4 тижні. Це реально! Жодних хитрощів, жодних обмежень швидкості, жодних прихованих умов. Трафік може використовуватися лише через роутери, придбані зі стартовим пакетом "Домашній Інтернет 4G".


Як підключити?
lte-home-internet-ua.jpg
Тарифний план "Домашній Інтернет 4G" від lifecell за 150 грн/4 тижні плюс вартість роутера.

Якщо вам не сподобається, ви зможете повернути роутер протягом 2 тижнів.

Запитання та відповіді
Що таке Домашній Інтернет 4G від lifecell?
Тариф «Домашній Інтернет 4G» використовує ту ж мережу 4G, на якій працюють смартфони lifecell, в залежності від наявності сигналу у вашому місці знаходження.

Ви отримуєте послугу через маршрутизатор, який перетворює сигнал 4.5G у Wi-Fi і забезпечує сигнал Wi-Fi, доступний всім пристроям у вашій оселі.

Чому мені варто використовувати Домашній Інтернет 4G від lifecell?
Причин може бути кілька:
  • Жодних кабелів для інтернету вдома
  • Спільне використання домашнього інтернету з іншими пристроями викликає проблеми, коли ви працюєте з дому, здійснюєте відео дзвінки або дивитеся фільм
  • Час від часу підключення вашого провайдера недоступне, і вам необхідне резервне підключення
  • Ви постійно переміщуєтеся та хочете носити свій інтернет з собою
  • Ви просто хотіли б бачити менше кабелів навколо
Як я можу придбати Домашній Інтернет 4G від lifecell?
Ви можете замовити його онлайн. Інструкцію дивіться на сторінці послуги.

Де я можу використовувати Домашній Інтернет 4G від lifecell?
Ви можете використовувати його в будь-якому місці, де доступний сигнал 4.5G від lifecell.

Що входить в пакет послуг Домашнього Інтернету 4G від lifecell?
9999 ГБ.

Чи є обмеження швидкості для Домашнього Інтернету 4G від lifecell?
Ні, обмеження швидкості немає.

У мене є свій власний маршрутизатор. Чи можу я використовувати на ньому Домашній Інтернет 4G від lifecell?
«Домашній Інтернет 4G від lifecell» надається/постачається разом з маршрутизатором. Послуга не працює на інших маршрутизаторах або мобільних телефонах.

На яку швидкість я можу розраховувати?
Швидкість може варіюватися в залежності від місця розташування, рівня і доступності сигналу, часу доби та інших факторів. Очікується, що середня швидкість завантаження становитиме 15 Мбіт/с, що достатньо, наприклад, для HD-фільмів, відео дзвінків.



 

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
Так что решили? Пусть будет, несмотря на критику?
Тариф для бАгатых торопях.
Post automatically merged:

Опер желает распродать железо трёхлетней давности и это понятно
Именно так и происходит все. "Гении".
Модемы хорошие, я четыре года без нареканий пользую (менял прошивку для USSD), но уже новая техника появилась.
 

qpPeW

Web-разработчик
Реєстрація
16.10.17
Місто
Киев

Я

радіоаматор
Реєстрація
15.08.09
Місто
sumy.ua
Телефон
Redmi note 8 pro
На даче прекрасно справляется Netis 5230 + Huawei K5160 4g модем с тарифом за 50 грн.)
 
Реєстрація
30.06.21
Місто
Kyiv
Телефон
SG S10 Snap
Кто-то взял сей тариф? Как скорость? Чем-то отличается от того что можно на смартфоне выжать?
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Чем-то отличается от того что можно на смартфоне выжать?
Прошу Пана FAQ до читання.
У мене є свій власний маршрутизатор. Чи можу я використовувати на ньому Домашній Інтернет 4G від lifecell?
«Домашній Інтернет 4G від lifecell» надається/постачається разом з маршрутизатором. Послуга не працює на інших маршрутизаторах або мобільних телефонах.
Огінь-гармата.
 

Merida

Заблокирован
Реєстрація
31.05.20
Місто
Ужгород
Телефон
Samsung Galaxy M32 6/128
Кто-то взял сей тариф? Как скорость? Чем-то отличается от того что можно на смартфоне выжать?
Постійна дрочка заряджати смарт, а так в розетці робе і все. Якщо смарт постійно в розетці то акум швидко здохне. Вже замовив таке собі.

 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Кто-то взял сей тариф? Как скорость? Чем-то отличается от того что можно на смартфоне выжать?
Постійна дрочка заряджати смарт, а так в розетці робе і все. Якщо смарт постійно в розетці то акум швидко здохне. Вже замовив таке собі.

Ти впевнений, що воно працюватиме на зазначеному тарифі?
 

Merida

Заблокирован
Реєстрація
31.05.20
Місто
Ужгород
Телефон
Samsung Galaxy M32 6/128
Не буде, то я в загальному маю на увазі щоб постійно не заряджати пристрій роздачі інету.
 
Реєстрація
17.02.20
Місто
Київ
Телефон
Poco m4 pro 5g
Шанівні, розтлумачте!
Якщо я в селі розждаю зі смарту інтернет. 4дж є ,але й садить акуму швидше.
То як користуватися цим 4г модемом? Сімку ,з якої я роздаю, всунути в нього?
А як же тоді дзвонити мені?))
 
Реєстрація
30.06.21
Місто
Kyiv
Телефон
SG S10 Snap
>А як же тоді дзвонити мені?))
Bip
 
  • Like
Реакції: D611

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
Шанівні, розтлумачте!
Якщо я в селі розждаю зі смарту інтернет. 4дж є ,але й садить акуму швидше.
То як користуватися цим 4г модемом? Сімку ,з якої я роздаю, всунути в нього?
А як же тоді дзвонити мені?))
Приобретите симку для звонков , с раздающей поставьте переадресацию на новую для входящих .
Можно подключить услугу "мультисим интернет" и сим пару вставить в роутер .
 
Останнє редагування:

milan27

fiber engineer
Реєстрація
28.12.14
Місто
Луцьк
Телефон
OnePlus 10pro 8/128
Шанівні, розтлумачте!
Якщо я в селі розждаю зі смарту інтернет. 4дж є ,але й садить акуму швидше.
То як користуватися цим 4г модемом? Сімку ,з якої я роздаю, всунути в нього?
А як же тоді дзвонити мені?))
а хіба в ту ціну не входить нова сім і новий роутер? типу купується комплект нового обладнання, ставиться на віконці, вмикається в розетку, налаштовується один раз і все?
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
@Перемедон, прошу Пана до уважного читання поста. Добс запитував, чи буде відрізнятися швидкість даного тарифу на пропонованому роутері від швидкості на смартфоні. В іншому тарифі. ІЖ, наприклад.
ну запитувач повинен розуміти, що може бути різниця в обладнані, наприклад: смарт, який вміє агрегацію та вибір band VS роутер , який з коробки працює аби як. А так, ніяких обмежень зі сторони оператора по швидкостям теж нема і це, в принципі, описано у FAQ-ку. В цілому згоден з Вашим зауваженням.
 
Реєстрація
19.07.21
Місто
Ужгород
Привіт, Спільното) Веду охоту на цей тариф зі спеціальною сімкою та двохдіапазонним роутером Huawei b535 з технологією LTE A з моменту запуску на сайті інформації. Роутер є постійно у продажі, ось https://shop.lifecell.ua/uk/product/huawei-b535-232-unlimited-internet/1504/2531 але замовити неможливо. Оператор телефонує зі словами "уже закінчились". Роблю замовлення спеціально кожного дня нове і поки без результату, так вже з 03.07. Уже всіх операторів знаю.... Можливо, комусь вдалося замовити? У мене таке враження, що саме цей роутер чомусь не вигідний Лайфселл, тому такі каруселі з покупкою. Буду вдячний за будь-яку інформацію!
 
Реєстрація
29.11.09
Місто
Днепр
Телефон
Sony Xperia E3
Заказал huawei b311-221, через 3 дня прислали в коробке обмотанной лентой магазина Fishki. Накладной в коробке не оказалось, пообещали отдельно прислать. Сим карта не активирована, в колцентре интернет магазина лайф сказали передали специалистам ждите звонка, уже прошло пол дня специалисты не звонят. Вставил свою сим карту лайф, спидтест показал 17 приём, 10 отдача, 40 пинг
 

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
Сим карта не активирована, в колцентре интернет магазина лайф сказали передали специалистам ждите звонка, уже прошло пол дня специалисты не звонят.
Нормальный европейский сервис.
 
Реєстрація
29.11.09
Місто
Днепр
Телефон
Sony Xperia E3
Звонил на 111, не активируется. Звонок на 5433 идёт, если позвонить на эту симку говорит номер тимчасово не обслуговуеться

Техподдержка в чате сказал, что симкарту может активировать только тот человек, который её выдал т.е. диллер лайфселл отправивший модем с симкартой. Осталось ждать пока он обработает запрос от лайфа на активацию симкарты.
 
Останнє редагування:
Зверху