Домашній Інтернет 4G

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Домашній Інтернет 4G

Високошвидкісний домашній Інтернет без кабелів.

Робота з дому, покупки на дивані, перегляд HD-фільмів, ігри. Всі це важливо і не може чекати.

lifecell тепер надає швидкий, надійний і майже безлімітний інтернет с тарифним планом "Домашній Інтернет 4G", який діє по всій Україні.

Потужний 4G забезпечуватиме швидкий Інтернет для всіх членів вашої родини.

Насолоджуйтесь інтернетом до 9999 ГБ на 4 тижні. Це реально! Жодних хитрощів, жодних обмежень швидкості, жодних прихованих умов. Трафік може використовуватися лише через роутери, придбані зі стартовим пакетом "Домашній Інтернет 4G".


Як підключити?
lte-home-internet-ua.jpg
Тарифний план "Домашній Інтернет 4G" від lifecell за 150 грн/4 тижні плюс вартість роутера.

Якщо вам не сподобається, ви зможете повернути роутер протягом 2 тижнів.

Запитання та відповіді
Що таке Домашній Інтернет 4G від lifecell?
Тариф «Домашній Інтернет 4G» використовує ту ж мережу 4G, на якій працюють смартфони lifecell, в залежності від наявності сигналу у вашому місці знаходження.

Ви отримуєте послугу через маршрутизатор, який перетворює сигнал 4.5G у Wi-Fi і забезпечує сигнал Wi-Fi, доступний всім пристроям у вашій оселі.

Чому мені варто використовувати Домашній Інтернет 4G від lifecell?
Причин може бути кілька:
  • Жодних кабелів для інтернету вдома
  • Спільне використання домашнього інтернету з іншими пристроями викликає проблеми, коли ви працюєте з дому, здійснюєте відео дзвінки або дивитеся фільм
  • Час від часу підключення вашого провайдера недоступне, і вам необхідне резервне підключення
  • Ви постійно переміщуєтеся та хочете носити свій інтернет з собою
  • Ви просто хотіли б бачити менше кабелів навколо
Як я можу придбати Домашній Інтернет 4G від lifecell?
Ви можете замовити його онлайн. Інструкцію дивіться на сторінці послуги.

Де я можу використовувати Домашній Інтернет 4G від lifecell?
Ви можете використовувати його в будь-якому місці, де доступний сигнал 4.5G від lifecell.

Що входить в пакет послуг Домашнього Інтернету 4G від lifecell?
9999 ГБ.

Чи є обмеження швидкості для Домашнього Інтернету 4G від lifecell?
Ні, обмеження швидкості немає.

У мене є свій власний маршрутизатор. Чи можу я використовувати на ньому Домашній Інтернет 4G від lifecell?
«Домашній Інтернет 4G від lifecell» надається/постачається разом з маршрутизатором. Послуга не працює на інших маршрутизаторах або мобільних телефонах.

На яку швидкість я можу розраховувати?
Швидкість може варіюватися в залежності від місця розташування, рівня і доступності сигналу, часу доби та інших факторів. Очікується, що середня швидкість завантаження становитиме 15 Мбіт/с, що достатньо, наприклад, для HD-фільмів, відео дзвінків.



 
Реєстрація
19.07.21
Місто
Ужгород
Кто пользуется данным предложением, роутеры действительно не залочены только на Лайф? Можно использовать других операторов?
Так, роутери не залочені, навіть не брендовані Лайфселом. Але тут фішка в іншому - пакет послуг не працює в іншому девайсі, лише у роутері купленому по пропозиції разом. Пробував в телефоні і планшеті - нічого. Лише у роутері все працює! Тобто сімка розуміє імей роутера.
 
Реєстрація
30.06.21
Місто
Харків
Два месяца пользуюсь роутером Alcatel LINKHUB HH42CV с симкой лайфа. Скорость и интернет такой же, как и был до этого с другим роутером Асус плюс модем и тарифом гаджет роутер 60 Гб+. Антенны внешние, направленные на вышку в 7 км., средняя скорость 20 Мбит., диапазон 1800 МГц 4G, сбоев нет.
Удобно, что абонплата всего 150 грив., не надо следить за количеством использованных мегабайт. Приходят СМС о начислении дополнительных мегабайт, как подарки, предложения перейти на другие тарифы. Вообщем подключил и забыл.
Единственное, сейчас не получается через интернет лайфа подключить управление по wi-fi кондиционера с смартфона. Роутер соединяется с модулем кондиционера, вижу его в списке клиентов, а далее внешний сервер облако не видит его. Как я понимаю, у лайфа мне назначен внутренний ip вида 10.хх, далее внешний динамический вида 88.хх. На этих адресах все порты закрыты. Достучаться с внешнего облака в роутер к модулю кондиционера нельзя. Облако, конечно же поддерживает динамический ip. Видимо это возможно при обычном проводном провайдере интернета.
Получается, что через интернет лайфа я не смогу активировать и пользоваться устройствами для умного дома, которые через роутер идут к своим облакам.
 
  • Like
Реакції: dobs

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
через интернет лайфа я не смогу активировать и пользоваться устройствами для умного дома, которые через роутер идут к своим облакам.
Не знаю, у меня без проблем через любые 4ж роутеры и ЛС работают умные устройства, облако Hik-connect для видеонаблюдения Hikvision, и облако Dahua.
 

Kevin

Заблокирован
Реєстрація
04.04.15
Місто
Киев
На стороннем устройстве будет работать sim-карта, если её вытащить из роутера?
 

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
Останнє редагування:

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
На стороннем устройстве будет работать sim-карта, если её вытащить из роутера?
Наслаждайтесь интернетом до 9 999 ГБ на 4 недели. Это реально! Никаких хитростей, никаких ограничений скорости, никаких скрытых условий. Трафик можно использовать только через роутеры, приобретенные со стартовым пакетом «Домашний Интернет 4G».



У меня есть свой собственный маршрутизатор. Могу ли я использовать на нем 4GДомашний Интернет?

«Домашний Интернет 4G» от lifecell предоставляется/поставляется вместе с маршрутизатором. Услуга не работает на других маршрутизаторах или мобильных телефонах.
 
Реєстрація
29.05.22
Місто
Гайсин
Усім привіт) Був змушений придбати лайфівський тариф домашній Інтернет з модемом ZTE MF920T. Так як модем дно і навіть не має можливості підключення зовнішньої антени то постає питання в його заміні на щось краще із можливістю підключити зовнішю антену.
Підкажіть, будь ласка, чи вірно я розумію, що якщо я придбаю новий модем та зміню у ньому imei на імей мого поточного модема, я зможе безперешкодно користуватись інтернетом.
Якщо так, порадьте, будь ласка, варіанти модемів та антен. Інтернет на дачі, до міста 10км по прямій. Зараз там lte трошки ловить, але швидкість не постійна та низька.
 

Eskalibur

Заблокирован
Реєстрація
20.02.12
Місто
UA
Телефон
Redmi Note 10 pro
Усім привіт) Був змушений придбати лайфівський тариф домашній Інтернет з модемом ZTE MF920T. Так як модем дно і навіть не має можливості підключення зовнішньої антени то постає питання в його заміні на щось краще із можливістю підключити зовнішю антену.
Підкажіть, будь ласка, чи вірно я розумію, що якщо я придбаю новий модем та зміню у ньому imei на імей мого поточного модема, я зможе безперешкодно користуватись інтернетом.
Якщо так, порадьте, будь ласка, варіанти модемів та антен. Інтернет на дачі, до міста 10км по прямій. Зараз там lte трошки ловить, але швидкість не постійна та низька.
Можно попробовать роутер Huawei B525s-23a (но только модель с разъёмом под телефонный кабель сзади) или Нuawei E8372h-153 на нём сменить imei, если повезёт, то должен работать, а если нет, вернуть назад imei и продать.Много не потеряете, спрос на них есть. Антенну не посоветую, давно не интересовался ими.
 

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
Усім привіт) Був змушений придбати лайфівський тариф домашній Інтернет з модемом ZTE MF920T. Так як модем дно і навіть не має можливості підключення зовнішньої антени то постає питання в його заміні на щось краще із можливістю підключити зовнішю антену.
Підкажіть, будь ласка, чи вірно я розумію, що якщо я придбаю новий модем та зміню у ньому imei на імей мого поточного модема, я зможе безперешкодно користуватись інтернетом.
Якщо так, порадьте, будь ласка, варіанти модемів та антен. Інтернет на дачі, до міста 10км по прямій. Зараз там lte трошки ловить, але швидкість не постійна та низька.
Может таки взять Симку Без привязки к единственной железке в Мире?

А свой Комплект продайте без переделок (верните).
 

Eskalibur

Заблокирован
Реєстрація
20.02.12
Місто
UA
Телефон
Redmi Note 10 pro

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
Может таки взять Симку Без привязки к единственной железке в Мире?
Это те, которые бесплатно на олх раздают, с разводняком на "безлимит"?
Нет, это Та одна, которая у Правильного свыновода.
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Может таки взять Симку Без привязки к единственной железке в Мире?
Это те, которые бесплатно на олх раздают, с разводняком на "безлимит"?
Нет, это Та одна, которая у Правильного свыновода.
Ну только там за 199 грн абонка, безлим начисляется через сутки после активации (изначально 40 гиг дают, потом стает безлим), и условия тарифа до конца года, что дальше будет неизвестно. Хотя и с "Домашним 4ж" такая же история.
 
Реєстрація
14.03.14
Місто
UA
Телефон
Tecno POVA 3
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Может таки взять Симку Без привязки к единственной железке в Мире?
Это те, которые бесплатно на олх раздают, с разводняком на "безлимит"?
Правильные тарифы на олх продают по сотке.
Ну да, а если я начну за 500 продавать, будут в 5 раз "правильнее" "правильных".
 
Зверху