Евакуація з України

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Selianka, не всім байдуже, не беріть дурного у голову... Ми Вас любимо, цінуємо та поважаємо. :cool: Серйозно. Шоб мені у москаля трансформуватися, якщо брешу! :cool:
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Selianka, звісно робити репости це краще ніж нічого. Але повірте, таки багато людей вважають що евакуація з Ужгорода - ну це не така і необхідність. І нервує ну не те щоби сам факт Вашої евакуації, це Ваша особиста справа, а несправедливість (приправлена "хитрожопістю" - цим можна, тим не можна, тут ми громадяни України, дайте нам наші українські права, а тут ми на підсосі у німчиків, і по друге - коли діаспора починає вважати що їм видніше як тут нам жити.

ну камон, евакуянти ну зізнайтесь уже що більшість поіхала у пошуках кращого життя, і зробити це під маскою евакуації стало набагато простіше - не так як раніше якісь візи, папери.
 
Останнє редагування:

omni

необмежено придатний
Реєстрація
22.04.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
ZTE Blade 20 Smart
Але ж вам це байдуже, бо тут же всі "Псевдобіженці", "западенці", які люблять "родіну із за буґра".
Тобто до Ужгорода зайшли росіяни та почали кошмарити як в Бучі? Чи може ракети прилетіли як у Київі, Дніпрі, Одесі? Напевно я щось пропустив.
 
Реєстрація
16.02.21
Місто
Київ
Але ж вам це байдуже, бо тут же всі "Псевдобіженці", "западенці", які люблять "родіну із за буґра".
Тобто до Ужгорода зайшли росіяни та почали кошмарити як в Бучі? Чи може ракети прилетіли як у Київі, Дніпрі, Одесі? Напевно я щось пропустив.
В Ужгороді навіть комендантської години немає.
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
...залишитися без хати, що розхерачила москальська ракета, однаково погано що в Краматорську, що в Мукачево (назви умовні). Не дай бог, звісно... Але й хитрющих молодиць з моєго міста теж пару-трійку знаю: на хаті квартиранти (справжні біженці з Донбасу), а вони у Німеччині або Польщі.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис

Дракон

® вылез из пещеры
Реєстрація
27.05.08
Місто
село ТроєщинО
В Украине нет сейчас такой ситуации, чтоб из нее эвакуироваться.
Не кажи "гоп"... Ще зима попереду
Осуджую тільки тих чоловіків, хто порушив закон, і за хабар, або Тисою потрапили за кордон.
Точка зрения зависит от места сидения. (с)
Який закон зобов'язує повернутись після виїзду
А який закон забороняє виїзд за кордон чоловікам 18-60?
евакуація з Ужгорода - ну це не така і необхідність.
В Ужгороді чоловіки 18-60 евакуюються від тих звірств, які творить ТЦК.
ми громадяни України, дайте нам наші українські права,
А хіба до війни хтось давав ці права?
ну камон, евакуянти ну зізнайтесь уже що більшість поіхала у пошуках кращого життя, і зробити це під маскою евакуації стало набагато простіше - не так як раніше якісь візи, папери.
Чи не хочеш ти сказати, що життя в Україні після початку війни не стало гіршим?
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Дракон, стало гіршим. Шукати кращої долі це норм. Але не треба прикриватися тим що ой тікали від щоденних ракет з Мукачева! Чесно визнати - хочу німецький соціал\багатого чоловіка-інозмеця\щоб тцк не спакувало.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Але ж вам це байдуже, бо тут же всі "Псевдобіженці", "западенці", які люблять "родіну із за буґра".
Тобто до Ужгорода зайшли росіяни та почали кошмарити як в Бучі? Чи може ракети прилетіли як у Київі, Дніпрі, Одесі? Напевно я щось пропустив.
В Ужгороді навіть комендантської години немає.
Я вже втомилася пояснювати все по 10тому колу кожному :dash1:врешті ви ж не священник, щоб вам сповідатись.
Я вже писала, раніше конкретно про свої причини для тих людей на форумі думка котрих, мені важлива.
Але знаєте, що цікаво? Ці питання задають лише чоловіки.
І доречі, можливо ви не помітили, але дівчата не коментують і не обговорюють чисто чоловічу тему про мобілізацію.
тікали від щоденних ракет з Мукачева!
Тікали не від ракет. Але війна це не лише ракети, а ще й наслідки. І якби не війна мені виїжджати було б в принципі не потрібно.
 
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
Надо подумать над тем, чтобы сменить название темы. Уж очень режет ухо/глаз выражение "Эвакуация из Украины".
В Украине нет сейчас такой ситуации, чтоб из нее эвакуироваться.
Из населенных пунктов, близких к ЛБС, вглубь территории - это да, но это как бы другое
а може ви просто не будете в цю тему заходити?
Бо виглядає так, що просто в когось надлишок жовчі.
Чи ви взагалі задумовувалися де дівати тих всіх 6.5М біженців, якби вони не виїхали з України? Чи це по вашому все западенці?
Уявімо, що їх гіпотетично "розкинуть" по всіх інших областях в додаток до тих, що вже є. Це ще по 300к на інші області. Як думаєте де тих людей селити? В які садочки/ школи віддавати? Як забепечувати роботою, медициною? Чи витримає таке кульгаюча інфрастрктура, стан якої не покращується? Та ціни на яку не дешевшають? Чи є в УКраїін лишні гроші на виплати в ВПО?
А может Вы просто не будете мне указывать что мне делать, а я не буду озвучивать рекомендуемое направление Вашего движения?

Куда девать 6,5млн? А никуда, они просто бы жили в своих Ужгородах, Тернополях, Киевах... А те, кто действительно потерял жилье в Бахмуте, Мариуполе, Херсоне - их бы разместила Европа гораздо более комфортно, поскольку беженцев раза в три-четыре меньше бы было. И работу бы эти настоящие беженцы получили бы более достойную.

Я почему эту тему с псевдобеженцами вообще затрагиваю? У моей жены есть около 5 подруг/знакомых, которые выехали в Европу. Все они как сестры-близнецы с точки зрения социологии - разведенки в возрасте 35-40 лет, которые под шумок войны стали псевдобеженцами из Хмельницкой области( городишко на юге области, где и по сей день с начала войны ни одного взрыва пока не слышали).
Ну, в общем они "беженцы", сбежали от войны, которую видели только по телевизору. Эвакуировались. Рассмотрим текущую ситуацию, которую я хорошо знаю не понаслышке и их перспективы.
1)То, что они оставили свою неквалифицированную работу в Украине - это еще только часть беды, хотя тоже для страны минус. Теперь они работают на такой же неквалифицированной работе, только профит получает другая сторона.
2)Их дети? Как-то там учатся... Но понятное дело, что это без толку, поскольку если первые пять лет обучение было в Украине, а вторые 5 лет преподавание ведется на другом языке и другой программе, то приведет это по итогу к результату "полудебил" с соответствующими перспективами при поиске работы за рубежом. Мало того, в Украине за детьми приглядывала бабушка пока мама на работе, то в Европе дите предоставлено само себе. Страшно подумать что будет с этим дитем по окончанию школы - не нужное ни Европе, ни Украине... Плюс привыкшее получать что-то на шару.
3) Какая страна получает пользу от этого "беженства"? По сути - ни одна из сторон. Украина потеряла рабочие руки и генофонд, Европа тратится на пособия, обучение. Плюс какой имидж создают эти псевдобеженки для Украины.... Почти все из этих упоминаемых в начале подруг жены уже успели сделать по аборту. Ну им же всем кажется, что бюргеры, сэры и амиго только и ждали их, чтобы взять в жены. Прям во сне видели. Вместе с их украинскими детьми. Но розовые мечты этих дам разбиваются о чугунную жопу реальности - по факту для бюргеров это только бесплатный секс...
4) Но должен ли хоть кто-то получить плюсы? Да, только сами эти псевдобеженки и получают. И то - условно. Их уровень жизни действительно повысился при меньших трудозатратах. В ущерб родной стране, в ущерб их же детям, в ущерб Европе, в ущерб настоящим беженцам.... Но разве селянок это волнует?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
виїжджати було б в принципі не потрібно.
Києву і зараз якось не потрібно. Людей море, автомобілів ще більше. Щоб попасти з лівого на правий берег, або з Троєщини на Позняки - виїхати треба до 7 ранку, після вже можна нікуди не їхати, такі затори. Скажете - це все ВПО, але ж номерів Києва і області переважна більшість, "немісцевих" номерів набагато менше, ніж було декілька років тому. Не думаю, що внутрішні біженці побігли в мрео міняти номери..
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
І доречі, можливо ви не помітили, але дівчата не коментують і не обговорюють чисто чоловічу тему про мобілізацію.
Не помітив. Навпаки, зазвичай, якщо хтось торпедує цю тему, то це жінки. Навіть дівчата. :unsure:
Друг тренує 11-річну шахистку, неодноразова призерка всіляких чемпіонатів Європи і світу у своїй віковій категорії.
Так ось навіть вона його докоряє: "Дядьку Яків, коли ви вже підете на війну"... :mad: Але навчилася це від своєї мами.

Києву і зараз якось не потрібно. Людей море, автомобілів ще більше.
Ми жили в різних Києвах... Дарницький район станом на місяць тому суттєво вимер у порівнянні із липнем 23-го року. Травень-червень також були не дуже людними...
 

omni

необмежено придатний
Реєстрація
22.04.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
ZTE Blade 20 Smart
Тікали не від ракет. Але війна це не лише ракети, а ще й наслідки. І якби не війна мені виїжджати було б в принципі не потрібно.
Слушайте, ну был я 2 месяца назад в Ужгороде у друзей. В их доме (сдан 5 лет назад) осталось заселенными примерно 30 % квартир. Остальные выехали в Европу бо ну очень страшно в Ужгороде.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Дракон, стало гіршим. Шукати кращої долі це норм. Але не треба прикриватися тим що ой тікали від щоденних ракет з Мукачева! Чесно визнати - хочу німецький соціал\багатого чоловіка-інозмеця\щоб тцк не спакувало.
Тобто те що пакує ТЦК це не наслідок війни? Блекаути з відсутністю світла і води по пів-доби і більше(що буде цієї зими взагалі окрема розмова), це не наслідок війни?
Як ви пропонуєте визначати кому давати притулок, а кому ні? Скільки ракет чи дронів і як близько до помешкання має впасти щоб дати притулок? Як ви пропонуєте визначати місце проживання людини, коли у нас пів-країни жило не за місцем реєстрації ще до початку війни?
 

fiunigo

Заблокирован
Реєстрація
18.05.24
Місто
Львів
пакує ТЦК це не наслідок війни? Блекаути з відсутністю світла і води по пів-доби і більше(що буде цієї зими взагалі окрема розмова), це не наслідок війни?
Це все приблизно рівномірно розподілюється на все населення крани, що не виїхало.
З вашої-ж точки зору виходить що недолугі ті верстви населення, які й досі мають змогу цілком законно виїхати і отримувати за кордоном допомогу як біженці від наслідків війни.
Вони-ж, ті наслідки жахливі!
Але уявімо собі що завтра виїдуть геть всі жінки з дітьми та більшість пенсіонерів.
Держава без перших довго протримається?
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
fiunigo, шо ти пропонуєш? З чим воюєш?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
З вашої-ж точки зору виходить що недолугі ті верстви населення, які й досі мають змогу цілком законно виїхати і отримувати за кордоном допомогу як біженці від наслідків війни.
Я ніде не писав, що хтось з моєї точки зору недолугий, і про отримання допомоги я теж ніде не писав.
З моєї точки зору війна торкнулась усіх і казати що всі хто виїхав тільки і чекав нагоди аби пожити в Європі - це дуже далеко від правди.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Дарницький район станом на місяць тому суттєво вимер у порівнянні із липнем 23-го року.
Якщо ти про район ринку перед Рембазою, то там така жахлива дорога, що нормальний водій не поїде.. Не знаю, про який Дарницький район говориш, але по ХШ від інституту високомолекулярної хімії завжди стояк, а Дарницька площа? Підʼїзди до мосту Патона?
 
Зверху