Евакуація з України

Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
Надо подумать над тем, чтобы сменить название темы. Уж очень режет ухо/глаз выражение "Эвакуация из Украины".
В Украине нет сейчас такой ситуации, чтоб из нее эвакуироваться.
Из населенных пунктов, близких к ЛБС, вглубь территории - это да, но это как бы другое
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Надо подумать над тем, чтобы сменить название темы. Уж очень режет ухо/глаз выражение "Эвакуация из Украины".
В Украине нет сейчас такой ситуации, чтоб из нее эвакуироваться.
Из населенных пунктов, близких к ЛБС, вглубь территории - это да, но это как бы другое
а може ви просто не будете в цю тему заходити?
Бо виглядає так, що просто в когось надлишок жовчі.
Чи ви взагалі задумовувалися де дівати тих всіх 6.5М біженців, якби вони не виїхали з України? Чи це по вашому все западенці?
Уявімо, що їх гіпотетично "розкинуть" по всіх інших областях в додаток до тих, що вже є. Це ще по 300к на інші області. Як думаєте де тих людей селити? В які садочки/ школи віддавати? Як забепечувати роботою, медициною? Чи витримає таке кульгаюча інфрастрктура, стан якої не покращується? Та ціни на яку не дешевшають? Чи є в УКраїін лишні гроші на виплати в ВПО?
Можливо ви здивуєтеся, але в Європі вважають, що Україна й так на донорському утриманні, тому нема сенсу ділити людей, хто з яких областей. Ніхто з наших не приховує, хто звідки приїхав, тому Європейці та інші країни, прекрасно мають уявлення, хто з яких областей. Для них це просто українці, які постраждали від війни і повірте відношення набагато толерантніше, ніж від наших же громадян.
Ви витягуєте, якісь пару десятків випадків, коли наші громадяни зловживають і екстраполюте чомусь на всіх, особливо на " етіх праклятих западенцав"
Ви ділите людей, які у вашому розумінні "заслужили" на виїзд, і тих, які вже тут хтось писав "псевдобіженці".
Але з наших родин чоловіки так само на війні, ми так само донатимо, і в області так само є повітряна тривога, віялові відключення електроенергії та води.
То може вже досить? Не вам вирішувтаи хто заслужив, а хто ні.
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Як думаєте де тих людей селити? В які садочки/ школи віддавати? Як забепечувати роботою, медициною?
Так він же й каже, що не проти евакуації людей з ТОТ та з міст біля лінії фронту. А про тих, хто з умовної Чернівецької області поїхали на дотації в Європу, а хату здали ВПО з Маріуполя - це я не буду коментувати, це на їх совісті, формально вони нічого не порушили, якщо Захід приймає. Осуджую тільки тих чоловіків, хто порушив закон, і за хабар, або Тисою потрапили за кордон.
 

omni

необмежено придатний
Реєстрація
22.04.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
ZTE Blade 20 Smart
Реєстрація
25.02.11
Місто
Ніжин
хто з умовної Чернівецької області поїхали на дотації в Європу, а хату здали ВПО з Маріуполя

Така конструкція виглядає стереотипною трохи менше, ніж повністю. Перевіримо однак, чесно відповівши за кількома ключовими пунктами:

1) перше і головне - хіба хату здають (на умовах комерційного найму) лише в умовній Чернівецькій області? Шо, в умовному Запоріжжі, Харкові чи там Дніпрі хати віддають строго й виключно задурно? Шо, у цих містах немає таких власни_ць, які хату здали, а самі з'їбалися за кордон?

2) який відсоток від всієї популяції становлять власни_ці квартир? (загалом по Україні і по умовних Чернівецькій області, Харкову, Дніпру і Запоріжжю)

2а) який відсоток від числа у пункті 2 успішно з'їбав за кордон?

2б) який відсоток від числа у пункті 2а) регулярно отримував і продовжує отримувати значущий соціал (бо, приміром, одноразова допомога 300 злотих у Польщі - теж тіпа афігєнний соціал, на думку деяких)
 
Реєстрація
18.05.24
Місто
Львів
Осуджую тільки тих чоловіків, хто порушив закон, і за хабар, або Тисою потрапили за кордон.
А тих, хто закон не порушив, приміром, виїхавши за системою "Шлях" і не повернулися не засуджуєте?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Реєстрація
18.05.24
Місто
Львів
не повернулись - порушили.
Так вони порушили зобов'язання, а не закон.
За тим критерієм до "тридварасів" можна віднести взагалі всіх заробітчан призовного віку, які перебували за кордоном до 24.02.2022 і не повернулися досі.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Раніше в інсті було просто - фільтруєш укрмову, і тобі видає життя твоїх співвітчизників, все життєво і актуально. А тепер евакуанти строчать рілси більше тих хто залишились і стрічка завантажена проблемами як там їх ображають в ужондах, шокують цінами на нерухомість в Торонті і які німці скупердяї не хочуть нагодувати на першому побаченні :) Прямо наше життя здається не таким і тяжким :)
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
горіх, у мене особисто такого не багато, а якщо вилазить, то такі контакти просто видаляю з соцмереж, нахіба мені це все?
Post automatically merged:

"тридварасів" можна віднести взагалі всіх заробітчан призовного віку, які перебували за кордоном до 24.02.2022 і не повернулися досі.
Якщо заробітчанин після того став "біженцем" - так, якщо він до вторгнення виїхав і живе-працює собі далі, то ніяких питань не викликає.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Maxxx, та не те щоб це мене бентежило, я люблю іноді поскролити стрічку взагалі, від рандомних людей, а не тільки від контактів. І не тільки від українців, а і від англомовних.
 
Реєстрація
18.05.24
Місто
Львів
якщо він до вторгнення виїхав і живе-працює собі далі, то ніяких питань не викликає.
А от у держави чомусь викликає, якщо зобов'язує їх приїхати оновити в ТЦК свої дані. А вони у переважній більшості тим зобов'язанням нехтують.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
І стосовно оцього пункту...
В Украине нет сейчас такой ситуации, чтоб из нее эвакуироваться.
Якось загальна міжнародна українська повістка не співпадає з вашою думкою.
Тобто за кордоном з усіх можливих джерел лунає, що "ситуація" в Україні жахлива, давайте більше допомоги, зброї дозвольте бити по території рашки.Давайте ф16, і тп.
І тут виходить такий парубок як ви і отаке говорить. Чи ви не бачите тут якогось логічного розходження?
Тому

А тепер евакуанти строчать рілси більше тих хто залишились
... І я так само постійно роблю. Мої колеги в мене в друзях в інсті і фб, і я намагаюся репостити все що коїться в Україні. Тай в LinkedIn також.
Це одне, коли ти бачиш все по тв, і зовсім інше коли тобі розказує колега, яка звідти приїхала.
Я, приміром, у себе на роботі в столовій роздрукувала реквізити "Повернись живим", щоб люди донатили.
І так само постійно тримаю своїх колег в курсі подій. Вони за Охмадтит взнали від мене, бо по тутешньому тв це показали на наступний день.
Але ж вам це байдуже, бо тут же всі "Псевдобіженці", "западенці", які люблять "родіну із за буґра".
 
Зверху