Економіка України

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
Я пятнадцать лет отработал в Украине и всегда официально. С моей всей зарплаты платились налоги. Государство создало такие условия что я с высшим образованием работал на рабочей специальности тк родственников у меня нет там где я должен был бы работать. В последнем место куда я пришел трудоустраиваются со своим дипломом меня спросила начальник от кого я пришел. Два раза повторила тк не поверила что меня пропустила к ней охрана. Я поехал от безвыходности ситуации. Так что не надо.
Если начальник спросила "от кого " то работа выходит была на госслужбе ?
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
rtl, в "эпицентр" на хорошую должность с улицы тоже не возьмут.
Хз. Я багато в яких великих національних і міжнародних компаніях працював, так, є конкурс, але щось не було якихось проблем з працевлаштуванням, тому що без зв'язків. Головне досвід і хороші скіли
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Горецкий, там, где мозги/скиллы нужны - там конкурс. А где не надо ("любой дурак справится") - туда как раз "своих" устраивают.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Горецкий, там, где мозги/скиллы нужны - там конкурс. А где не надо ("любой дурак справится") - туда как раз "своих" устраивают.
Тоді я щось не зрозумів, в мене трохи не сходиться ось це:
на хорошую должность с улицы тоже не возьмут
А где не надо ("любой дурак справится") - туда как раз "своих" устраивают.
Тобто, є хороші посади де не потрібні розум, досвід та скіли? Чи я щось не розумію?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Государство создало такие условия что я с высшим образованием работал на рабочей специальности тк родственников у меня нет там где я должен был бы работать.
Что значит "должен был"? У нас свободный рынок труда, и человек с высшим образованием всегда имеет шансы найти работу без связей. Если образование тоже куплено, как и "теплая" должность, если есть вопросы "от кого" - то на что жаловаться?? Ну это все лирика ради справедливости, повторюсь - я без претензий к тем, кто поехал "от безысходности", или просто за "длинным ойро", я против того, чтобы они учили оставшихся тут, как нам жить и как зарабатывать.
Post automatically merged:

Тобто, є хороші посади де не потрібні розум, досвід та скіли? Чи я щось не розумію?
Та багато де, особливо у державних органах - мєнти, податкова, суди на ін.
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
є хороші посади де не потрібні розум, досвід та скіли
Начальники, рукоблудителі і таке інше
Особливо на держ службі.
Там якраз ні розуму ні досвіду не потрібно
Головне «від кого треба» прийти 😂
Post automatically merged:

Є був у нас один суддя
Талановитий колядник 😂
Post automatically merged:

Государство создало такие условия что я с высшим образованием работал на рабочей специальности тк родственников у меня нет там где я должен был бы работать.
Что значит "должен был"? У нас свободный рынок труда, и человек с высшим образованием всегда имеет шансы найти работу без связей. Если образование тоже куплено, как и "теплая" должность, если есть вопросы "от кого" - то на что жаловаться?? Ну это все лирика ради справедливости, повторюсь - я без претензий к тем, кто поехал "от безысходности", или просто за "длинным ойро", я против того, чтобы они учили оставшихся тут, как нам жить и как зарабатывать.
Post automatically merged:

Тобто, є хороші посади де не потрібні розум, досвід та скіли? Чи я щось не розумію?
Та багато де, особливо у державних органах - мєнти, податкова, суди на ін.
Тобі ж сказали, що людину не взяли туди, де він заслуговував бути зі своїм дипломом про вищу освіту (мабуть більше ні в кого в країни вищої освіти і не має, і всі працюють виключно за спеціальністю), ось він і поїхав заробляти в Європі щоб підіймати економіку України
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.05.10
Місто
Киев
Телефон
Nokia E71 (Utel), Samsung Galaxy S III CDMA SСH-I535 (Интертелеком), Samsung E1080i (Киевстар)
Напишу свою думку зі свого, вже майже, 20-річного досвіду.
Якщо ти спеціаліст з великим досвідом, із знаннями, якістю, відгуками замовника - то без роботи не залишишся. Спеціалісти своєї справи завжди і всюди коштують дорого. Неважливо хто ти - юрист, економіст, лікар чи плиточник.
Бо коли Ви хворієте - Ви шукаєте для себе кращого лікаря, коли Ви робите ремонт - Ви шукаєте собі кращого майстра, і так далі у всьому ...
Отримувати 5 років вищу освіту і працювати не за фахом - я цього не розумію. Замість розвитку себе в будь-якійсь сфері - протирання штанів та гаяння часу.

Я інженер проектувальник. Виконував і виконую підряд для того ж Епіцентру. В моїй сфері цінують знання, розум і результат, а не знайомства і тупість. Впевнений, що і в інших комерційних, ринкових сферах так. Якщо ні, то це або дежслужба, або присмоктані до держбюджету корупціонери зі своїми сімейними фірмочками.

Розвивайте свої здібності, тоді робота сама Вас знайде.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Впевнений, що і в інших комерційних, ринкових сферах так.
незавжди, в деяких сферах навпаки шукають дурнів - бухгалтер, щоб потім він відсидів, а не керівник, оцінювач для СК, щоб цапом відбувайлом був він, коли нарахує для СК копійки і т.д.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
бухгалтер, щоб потім він відсидів
Та нє, то ти якісь дуже поодинокі випадки смоктонув з пальця... Там, де бухгалтеру є ризик сісти - буде працювати якраз висококласний бухгалтер

То твої вологі фантазії, бо там де є вирогідність присісти досвідчений бухгалтер не буде там працювати за звичайну зарплатню ;)
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Себастьян Перейро, це, знову ж, не комерційна сфера, а кримінально-корупційна. Тобто діяльність націлена не на створення товарів чи послуг, а на, фактично, крадіжку.
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
інженер проектувальник. Виконував і виконую підряд для того ж Епіцентру
Вибачаюсь за те, що лізу в чужу кишеню, але у Вас є можливість отримувати нормальну зарплату, як у ІТ-шника: 3 тис. Є і більше?
 
Реєстрація
26.05.10
Місто
Киев
Телефон
Nokia E71 (Utel), Samsung Galaxy S III CDMA SСH-I535 (Интертелеком), Samsung E1080i (Киевстар)
інженер проектувальник. Виконував і виконую підряд для того ж Епіцентру
Вибачаюсь за те, що лізу в чужу кишеню, але у Вас є можливість отримувати нормальну зарплату, як у ІТ-шника: 3 тис. Є і більше?
Зараз, під $ 1 тис. До війни $ 1,5 тис. Все офіційно.
А взагалі недоречне порівняння, бо вони сидять на 5% податку і платять зі своїх $ 3 тис в бюджет менше ніж я. Мені щоб отримати 1 грн на руки потрібно витратити 1,57 грн на податки та накладні витрати.
Просто цікаво, чи багато IT- шників отримує $ 3 тис і більше?

За даними work.ua, бачу що $ 3 тис це далеко не середня.
 

Вкладення

  • Screenshot_20230527_151221_Chrome.jpg
    Screenshot_20230527_151221_Chrome.jpg
    155.5 КБ · Перегляди: 20
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Хочу зазначити, що бути надзвичайно висококласним спеціалістом, але з вузькою спеціалізацією дуже небезпечно.
1. У випадку зміни кон'юнктури на ринку.
2. У випадку банкрутства твого роботодавця.

Треба буде суттєво перевчатися і починати з низів. Проте, поки ти на хвилі, ти маєш позитив.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
МВФ попередньо погодив перегляд програми розширеного фінансування для України
Голова місії Грей наголосив на "визначній стійкості" української економіки.



В рамках програми загальним обсягом 15,6 млрд дол., затвердженої наприкінці березня, Україна вже отримала 2,7 млрд доларів.

Серед наступних кроків в рамках програми, які, за очікуваннями, Україна втілить восени - повернення системи декларування активів, а також заходи в сфері боротьби з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму.
 
Зверху