Заміна/відновлення SIM-картки Київстар

Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
Вроді так і не запрацював той електронний підпис. Якщо маєте доступ в Мій Київстар, йдете з 3 номерами і все.

Необхідні дані для отримання послуги «Заміна SIM-карти»​

або
  • SIM-карта (зв'язану на момент звернення з абонентським номером);
  • оригінал носій з PIN-, PUK-кодами;
  • або одна з наступних інформаційних комбінацій:
  • три номери, на які найчастіше були здійснені дзвінки ненульовий тривалості з орієнтовною датою їх здійснення;
  • IMEI кінцевого обладнання* та залишкову суму коштів на рахунку абонентського номера;
  • IMEI кінцевого обладнання* та один з-поміж останніх переказів коштів із зазначенням дати, суми та номера, на який був здійснений переказ коштів.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Добрый вечер . У терял сим карту если номер зарегестрировать через электронную цифровую подпись в мой киевстар в таком случае возможно ли востановить номер.
Помни о глюке с ДР (+/- 1день)
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
  • Like
Реакції: drmz

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Підкажіть, у цей час для відновлення загубленої сімки вистачить часто набраних номерів і останніх поповнень чи треба щось більше? Дякую.
 

3_D

свалился с луны
Реєстрація
26.10.07
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi
зараз нічого не працює. п'ятий день намагаюся самостійно замінити сім-карту (як "*245*41*..." так і "*245*380...*ICC#") – не працює система.
втім, це не дивує. навіть коли система працювала – криворукі співробітники не могли нормально провести процедуру.
лайноператор
 

johnlife

gutta cavat lapidem
Реєстрація
11.10.15
Місто
Житомир
Телефон
12 128 (A2172)
зараз нічого не працює. п'ятий день намагаюся самостійно замінити сім-карту (як "*245*41*..." так і "*245*380...*ICC#") – не працює система.
втім, це не дивує. навіть коли система працювала – криворукі співробітники не могли нормально провести процедуру.
лайноператор
Напишіть в особисті або тг, спробуємо допомогти
 

Fanatik

Пчеломан
Реєстрація
23.10.09
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 10 Pro
Якщо сімку білайнівську замінював на КС років 5 (чи більше) тому, а тепер також треба замінити щоб VoLTE працювало (imsi залишився 255-02), то як це безкоштовно зробити?
 

Fanatik

Пчеломан
Реєстрація
23.10.09
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 10 Pro
Це круто. КС респект.
Раніше колись, пам'ятаю, можно було безкоштовно тільки якщо на новий формат чи по гарантії. При чому по гарантії у мене був такий досвід, що сімка просто так перестала працювати через десь рік після останньої заміни і на сайті тоді було чітко написано, що гарантійна заміна безкоштовна, але працівник магазину ніяк не хотів цю інформацію з сайту сприймати і я чекав коли він пів години порадиться з кимось, щоб дійсно це зрозуміти.
 
Реєстрація
08.02.17
Місто
Киев
Комусь останнім часом вдавалося скористатися послугою "Самостійна заміна SIM" за допомогою
*245*380(ХХ)XXXXXXX*YYYYYY# ?
У мене на цей запит надходить відповідь "Запит не прийнято з тех.причин. Повторіть запит пізніше або тел.466."
Для заміни використовую пакет "Smart SIM"
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Комусь останнім часом вдавалося скористатися послугою "Самостійна заміна SIM" за допомогою
*245*380(ХХ)XXXXXXX*YYYYYY# ?
У мене на цей запит надходить відповідь "Запит не прийнято з тех.причин. Повторіть запит пізніше або тел.466."
Для заміни використовую пакет "Smart SIM"
Номер зареєстрований? Якщо так - то самостійна заміна не працюватиме , тільки візит в СЦ з документом.
 
Реєстрація
08.02.17
Місто
Киев
Номер незареєстрований. Номер з самого початку був білайнівським, але сімка була замінена у салоні Київстар на 4G, тобто IMSI повинно було змінитися на київстарівське, з цього роблю висновок, що проблем з послугою самостійної заміни бути не повинно.
 

johnlife

gutta cavat lapidem
Реєстрація
11.10.15
Місто
Житомир
Телефон
12 128 (A2172)
Комусь останнім часом вдавалося скористатися послугою "Самостійна заміна SIM" за допомогою
*245*380(ХХ)XXXXXXX*YYYYYY# ?
У мене на цей запит надходить відповідь "Запит не прийнято з тех.причин. Повторіть запит пізніше або тел.466."
Для заміни використовую пакет "Smart SIM"
Працює, але там є нюанс.
Напишіть у пп/тг, розберемось ;)
 

Apple1

Яблочник
Реєстрація
12.09.21
Місто
Киев
Телефон
iPhone 14
Доброго вечора. Підскажіть будь-ласка, хочу замінити eSIM на фізичну сім карту (usim). Магазин Київстар знаходиться далеко від дому, бажано зробити заміну віддалено (через пакет Smart SIM):

1) Зараз працюють послуги "Самостійна заміна сім на 4G" та "Відновлення SIM-карти"? Декілька місяців тому були проблеми з цим, зробити заміну/відновлення сім було можливо лише в ЦОА Київстар;

2) Через яку послугу краще зробити заміну eSIM на usim, "Самостійна заміна сім на 4G" або "Відновлення SIM-карти", щоб не отримати проблем.

Заздалегідь дякую за відповіді!
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Комусь останнім часом вдавалося скористатися послугою "Самостійна заміна SIM" за допомогою
*245*380(ХХ)XXXXXXX*YYYYYY# ?
У мене на цей запит надходить відповідь "Запит не прийнято з тех.причин. Повторіть запит пізніше або тел.466."
Для заміни використовую пакет "Smart SIM"
Як вирішили проблему? Захотів зробити заміну, така ж фігня.
 
Реєстрація
19.10.10
Місто
Сумы
Телефон
nokia
Зверху