Заміна/відновлення SIM-картки Київстар

Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Прийшло смс пенсіонерці, що сімку треба поміняти, поміняла вона, тепер, майже весь час вибиває: Не вдалося зареєструвати сімку, що робити?
Іноді і від девайсу залежить. Наприклад: є дуже стара GSM only дзвонилка, при ввімкненні після реєстрації SIM у мережі іноді видає помилку і потім тільки екстренні виклики. Треба перезавантажити, зазвичай допомагає. SIM на сучасному смартфоні все нормально. Можливо, SIM вимагає більш нового протоколу підключення/захисту, а старий телефон так не вміє.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42
Реєстрація
10.07.11
Місто
Івано-франківськ
Телефон
POCO X3
В кінці минулого року внаслідок відключень електроенергії БС водафону працювали максимум 2 години, тому вирішив вставити в телефон другу сім від київстару, тільки виникла проблема сім старенька і велика в новий телефон не влазила, тому 31 грудня була куплена сім для заміни, активована і проведена операція по самостійній заміні. Але не тут то було, через 10 хвилин прийшла смс про помилку. Роблю дзвінок до оператора, перевіряють і приймають заявку, з того часу вже півтора місяця кожні 2 дні термін заявки продовжується, періодично телефоную оператору але безрезультатно.
Як цю шарашкіну контору заставити рухатись? Справа уже не в сім, в другому слоті прописався лайф і київстар вже не потрібен, але уявіть ситуацію виходить з ладу телефон, людина купляє новий а сім не підходить і техпідтримка київстар залишає когось без звязку на невизначений термін.
Є ідея написати заяви в НКРЗ та захист прав споживачів, може шановні форумчани підкажуть ще якісь варіанти.
 
Реєстрація
06.05.09
Місто
Кременчук
Телефон
Google Pixel 6a
В кінці минулого року внаслідок відключень електроенергії БС водафону працювали максимум 2 години, тому вирішив вставити в телефон другу сім від київстару, тільки виникла проблема сім старенька і велика в новий телефон не влазила, тому 31 грудня була куплена сім для заміни, активована і проведена операція по самостійній заміні. Але не тут то було, через 10 хвилин прийшла смс про помилку. Роблю дзвінок до оператора, перевіряють і приймають заявку, з того часу вже півтора місяця кожні 2 дні термін заявки продовжується, періодично телефоную оператору але безрезультатно.
Як цю шарашкіну контору заставити рухатись? Справа уже не в сім, в другому слоті прописався лайф і київстар вже не потрібен, але уявіть ситуацію виходить з ладу телефон, людина купляє новий а сім не підходить і техпідтримка київстар залишає когось без звязку на невизначений термін.
Є ідея написати заяви в НКРЗ та захист прав споживачів, може шановні форумчани підкажуть ще якісь варіанти.
Якщо номер зареєстровано, то автоматично увімкнена послуга "Блокування самостійної заміни SIM", яка вимикається тільки відвідуванням магазину з паспортом. На сайті написана неправда.
 
Реєстрація
10.07.11
Місто
Івано-франківськ
Телефон
POCO X3
Як цю шарашкіну контору заставити рухатись?
Піти в магазин Київстар і спробувати перезамінити SIM на їх і за їх допомогою.
До найближчого магазину київстар 30км тому не варіант.
В кінці минулого року внаслідок відключень електроенергії БС водафону працювали максимум 2 години, тому вирішив вставити в телефон другу сім від київстару, тільки виникла проблема сім старенька і велика в новий телефон не влазила, тому 31 грудня була куплена сім для заміни, активована і проведена операція по самостійній заміні. Але не тут то було, через 10 хвилин прийшла смс про помилку. Роблю дзвінок до оператора, перевіряють і приймають заявку, з того часу вже півтора місяця кожні 2 дні термін заявки продовжується, періодично телефоную оператору але безрезультатно.
Як цю шарашкіну контору заставити рухатись? Справа уже не в сім, в другому слоті прописався лайф і київстар вже не потрібен, але уявіть ситуацію виходить з ладу телефон, людина купляє новий а сім не підходить і техпідтримка київстар залишає когось без звязку на невизначений термін.
Є ідея написати заяви в НКРЗ та захист прав споживачів, може шановні форумчани підкажуть ще якісь варіанти.
Якщо номер зареєстровано, то автоматично увімкнена послуга "Блокування самостійної заміни SIM", яка вимикається тільки відвідуванням магазину з паспортом. На сайті написана неправда.
Номер не зареєстровано, ну і думаю що за більше ніж десяток дзвінків в підтримку і перевірки інформаціїї по номеру мені про це би повідомили.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Реєстрація
06.05.09
Місто
Кременчук
Телефон
Google Pixel 6a
Як цю шарашкіну контору заставити рухатись?
Піти в магазин Київстар і спробувати перезамінити SIM на їх і за їх допомогою.
До найближчого магазину київстар 30км тому не варіант.
В кінці минулого року внаслідок відключень електроенергії БС водафону працювали максимум 2 години, тому вирішив вставити в телефон другу сім від київстару, тільки виникла проблема сім старенька і велика в новий телефон не влазила, тому 31 грудня була куплена сім для заміни, активована і проведена операція по самостійній заміні. Але не тут то було, через 10 хвилин прийшла смс про помилку. Роблю дзвінок до оператора, перевіряють і приймають заявку, з того часу вже півтора місяця кожні 2 дні термін заявки продовжується, періодично телефоную оператору але безрезультатно.
Як цю шарашкіну контору заставити рухатись? Справа уже не в сім, в другому слоті прописався лайф і київстар вже не потрібен, але уявіть ситуацію виходить з ладу телефон, людина купляє новий а сім не підходить і техпідтримка київстар залишає когось без звязку на невизначений термін.
Є ідея написати заяви в НКРЗ та захист прав споживачів, може шановні форумчани підкажуть ще якісь варіанти.
Якщо номер зареєстровано, то автоматично увімкнена послуга "Блокування самостійної заміни SIM", яка вимикається тільки відвідуванням магазину з паспортом. На сайті написана неправда.
Номер не зареєстровано, ну і думаю що за більше ніж десяток дзвінків в підтримку і перевірки інформаціїї по номеру мені про це би повідомили.
Не повідомили б. Я сьогодні відвідав їхній магазин і виявилося, що номер і серія паспорта не мої. ПІБ та ІПН мої - а паспорт не мій :)
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Хотів замінити Sim по холдеру. Там, де 20 разів відновлював без проблем, працівник почав вимагати документ. Без документа, що посвідчує особу, відмовився відновлювати.
Що змінилося?
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Кочевник, можливо, номер персоніфіковано, тому просто холдер не канає, тре доки із співпадінням ПІБ.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
можливо, номер персоніфіковано, тому просто холдер не канає, тре доки із співпадінням ПІБ.
Нічого не персоніфіковано. Спочатку мовчки відновлював, а потім "згадав".
Post automatically merged:

Йому за це премію платять.
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
21.02.11
Місто
Киев
Так і не можу поміняти сімку
У темі вольти написав з цього приводу,теж сімку не замінили , нова просто не рееструється у мережі,теж оформив заявку,ала смс ніяке не приходило,мені здається це якась шляпа.
 
Реєстрація
23.03.23
Місто
Chernihiv
Добрий день всім. Може у когось була така ситуація і як вирішилось питання. Вирішили перейти з фізичної карти на е-сім через додаток мій Київстар і на цьому все!!! Фізична карта не працює, а е-сім не завантажується. Замінити на фізичну не можливо т.я. користувались рідко і оператори не можуть відновити, а технічна служба теж не можуть прив'язати до телефона е-сім. Так і висить в польоті(
Р.с. пластику не має (де вказано puk код), карті вже 20 років.
Може хтось зможе допомогти?
 
  • Wow
Реакції: drmz

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
vetalp, с номером и историей пополнений, с аппаратом (imei) иди в ЦОА.
 
Зверху