Платіжні картки АТБ (системи Visa)

Реєстрація
01.07.18
Місто
Січ
Картка АТБ із Visa
від банків-партнерів

www.atbmarket.com
Райф (пластикова дебетова)А-Банк (цифрова/пластикова кредитна)укргазбанк (цифрова кредитна)
Ощадбанк (цифрова дебетова, пенсійна ПРОСТІР)monobank (цифрова/пластикова кредитна)Sense Bank (цифрова/пластикова кредитна)

Акція «Міцні знижки» ( товари зі знижкою до 50% по Карті АТБ)
5% знижки з карткою АТБ в аптеках «Подорожник» з 15.01.2024р. до 05.06.2024р.
 
Причина: +сенс
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
09.10.21
Місто
Київ
Обычно это залежалый товар
Я б так не сказала.
Завжди беру чай, повна вартість 45 грн. По акції 40 грн, а з карткою АТБ 38. Додаткова економія 2 грн. Так само пряники, печенька, йогурт.
На каві додаткова знижка була 4 грн. Моя сім'я карточкою задоволена.

При купівлі карточки у мене було багато запитань від поповнення до використання. Далі опишу свій досвід. Продвинутим користувачам це не потрібно,але можливо знадобиться тим, хто думає купувати картку.
В кожному магазині стоїть термінал і можна поповнити картку без комісії. Значок "поповнити" на головному екрані, все легко та інтуїтивно.
Хочу розповісти про один "нюанс" від картки АТБ-райф. Мене це дуже виручило, може комусь знадобиться.;)
Якщо перераховувати кошти з картки АТБ-райф на картку іншого банку то буде комісія, але можна перерахувати з картки на картку через рахунок IBAN без комісії!
Склалася неприємна ситуація з карткою киянина для пенсіонера. Вперше проводили на зупинці і не розібравшись провели два рази. Ощад нарахував комісію 3 грн і на карті утворився борг.o_O Ми в шоці від Ощаду, але завдяки картці АТБ-райф я перерахувала ці 3 грн без комісії і закрила це питання.
Якщо не помиляюся, то поповнення мобільного від 50 грн також без комісії.

І наостанок. Люди думають, що купуючи картку АТБ в магазині, розраховуватися можна тільки в магазинах АТБ.
Ні! Продається звичайна платіжна картка від райфу. Розраховуватися можна в будь-якому магазині, а в магазинах АТБ буде додаткова знижка на певні товари.
В банку сказали, що картка дебетова - мінусу не буде. Можно спокійно дати пенсіонеру, а самому слідкувати за поповненням
.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
09.10.21
Місто
Київ
Айрини, SMMщик из вас так себе. И целевая аудитория для таргетированной рекламы райфа здесь не та.
🤣
Вибачте, а хто такі SMMщики? Я ж ніяких смс не відправляла.
Рекламу робити не збиралася, просто хотіла поділитися своїм досвідом від використання картки, придбаної в магазині.
Якщо це виглядає як реклама, то мене модератор може забанити?!
Мені краще видалити свій запис?
 
  • Like
Реакції: fnm

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Айрини, это был сарказм.
Люди думають, що купуючи картку АТБ в магазині, розраховуватися можна тільки в магазинах АТБ.
Ні! Продається звичайна платіжна картка від райфу
Вот такие замечания на ЭТОМ форуме явно лишние. Тут все прекрасно знают, что это такое, и с чем его хрючат.
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Не знаю чьи косяки: АТБ или карты Абанка, но скидка срабатывает через раз. Раза три, точно, возвращали разницу на кассе АТБ. Пару раз некогда ждать было, обошлось без возврата.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Не знаю чьи косяки: АТБ или карты Абанка, но скидка срабатывает через раз. Раза три, точно, возвращали разницу на кассе АТБ. Пару раз некогда ждать было, обошлось без возврата.
яким чином можна помітити, що знижка не спрацювала?
 

Zetonik

Заблокирован
Реєстрація
18.08.08
Місто
Львів
yahoo сказав(ла):
яким чином можна помітити, що знижка не спрацювала?
Якщо знижка спрацювала це буде відображено у чеку. Якщо не спрацювала (знижки в чеку не будуть відображені, списано з картки повну вартість).
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Не знаю чьи косяки: АТБ или карты Абанка, но скидка срабатывает через раз. Раза три, точно, возвращали разницу на кассе АТБ. Пару раз некогда ждать было, обошлось без возврата.
яким чином можна помітити, що знижка не спрацювала?
В чеке
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Не знаю чьи косяки: АТБ или карты Абанка, но скидка срабатывает через раз. Раза три, точно, возвращали разницу на кассе АТБ. Пару раз некогда ждать было, обошлось без возврата.
Наверное есть какая-то закономерность, на одной и той же кассе или на разных, терминалы одного банка или разных?
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Не знаю чьи косяки: АТБ или карты Абанка, но скидка срабатывает через раз. Раза три, точно, возвращали разницу на кассе АТБ. Пару раз некогда ждать было, обошлось без возврата.
Наверное есть какая-то закономерность, на одной и той же кассе или на разных, терминалы одного банка или разных?
В трёх разных магазинах. Терминалы Ощада и Аваля.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Айрини А чому саме Райффайзен? Чим яблучний банк не підходить?
Пластик вже є - я в четвер забрав на Анни Ахматової (Позняки - межа з Харківським масивом).
До того ж А-Банк має кредитний ліміт - а у Райфа його немає. Бувають випадки, коли кредитні кошти ой як виручають.
А також термін дії. А-Банк 12/31 (і віртуалка і пластик), а у Райффайзена мабуть тільки до 2025 або 2026 року...
 
Останнє редагування:
Реєстрація
09.10.21
Місто
Київ
Sanyok77, Причин декілька.
У мене є картка привата з кредитною лінією і ще одна аналогічна картка не потрібна. Навпаки, треба була саме картка, на якій не буде мінусу.
Пластик райфа можна придбати в будь-якому магазині АТБ, а відділення банку недалеко від мого будинку.
На Позняки я б точно не змогла поїхати..
Термін дії дали до 2028.
 
Реєстрація
01.06.19
Місто
Днепр
У А-Банк ще й кешбек. Правда, на продукты всього 0,7% грязними, але теж невеликий плюс.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Айрини Навіщо їхати на Позняки? Пластик можна отримати у будь-якому відділенні:
вул. Попудренка, буд. 52
вул. Саксаганського, буд. 120
вул. Лаврухіна, буд. 3
Харківське шосе, буд. 58
вул. Анни Ахматової, буд. 5
просп. Палладіна, буд. 22
просп. Перемоги, буд. 39
вул. Багговутівська, буд. 8/10а
вул. Антоновича, буд. 122
вул. Червонопільська, буд. 13/16
просп. Соборності, буд. 8/2
просп. Лобановського, буд. 35
вул. Бойчука Михайла, буд. 34а
пров Музейний, буд. 2
вул. Олександра Архипенка, буд. 8
Як варіант, можна просто зменшити кредитний ліміт в А-Банку до 0. Тоді в мінус не піде баланс.
Ну і кешбек є фактично на всі продукти. Що краще: знижка 5% чи знижка 5% + 0,7% кешбек?
Єдине, чим краще Райффайзен - можна знімати гроші без комісії в банкоматі і на касі, а також замовити собі іменну картку.
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
Сегодня забрал в отделении А банка карту АТБ... выдавая карту, девченка утверждала - что без наличия карты "Зеленая" (то есть, если получил только карту АТБ) кредлим не насыпят, но утверждала как то неуверенно. Насколько ее утверждение соответствует действительности? Возможно девочка, зарабатывая плюсы - просто хотела "впарить" еще один продукт... :cool:
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
Могу скинуть рефку для получения на кэшбэк счет 50 грн
Поздно прочитал :( уже так открыл

Кредитного лимита не дали. Хотя история хорошая
Могут позже дать лимит. Они такие😅
С утра 40к отгрузили. В целом понравилось, норм приложение у банка, уже затестил и аж 20 грн сэкономил в АТБ)
Кредлим насыпали только при наличии карты АТБ - или "Зеленая" тоже имеется..? :unsure:
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Насколько ее утверждение соответствует действительности?
Зайти на сайт банка и убедится, что карта АТБ в А-Банке является кредитной. При оформлении карты в самостоятельно в приложении сообщалось, если есть Зелёная, то карта АТБ оформляется в качестве дополнительной к Зелёной. Аналогично и по карты Выгода.
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
Howl,
инфу на сайте я видел, отталкиваясь от нее и был задан вопрос в отделении, но девченка начала "буксовать" типа "возможно со временем" кредлим на карту АТБ (оформленную в качестве основной а не допки) и будут насыпать без оформления карты "Зеленая" ну а пока что - без зеленой никак... :cool:
 
Зверху