Кіно

Реєстрація
23.10.10
Місто
Киев
Телефон
Nokia 6230i

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Вмовили скласти компанію на Людина-Паук.
Скажіть, як така пафосна дешовка може подобатися?
Как сказала одна моя подруга, это "фансервисный" фильм. Не-хардкорным не-фанатам Марвел не понять :) Я поверил без просмотра.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Я взагалі хейтер кіно. Тому йшов за компанію і чисто з дослідницької точки зору, впевнитися, що кіно-гавно.

Але здивувався, що така пустишка настільки викликає вау-ефект.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
А какие фильмы 2021 года были не пустышкой и вызывали вау-эффект?
Не знаю, я не слідкую за кінематографом. Павук - єдиний фільм за останні 5 років, що я бачив.
І той виявився "пустишкою".
Єдиний цікавий хід був для мене - поява додаткових двох людинопавуків.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
А какие фильмы 2021 года были не пустышкой и вызывали вау-эффект?
Погані дороги, наприклад, але це не поп-кіно.
по описанию даже не зацепило.
 

OSV

Реєстрація
23.11.10
Місто
Харків
Телефон
С номеронабирателем...
А какие фильмы 2021 года были не пустышкой и вызывали вау-эффект?
Меня зацепил "Не дивіться вгору/Don’t Look Up"... хотя верующим в "тайное ложе", но не явную лажу, сие творение вряд ли прийдется по душе, у каждого свой вау-эффект)
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
А какие фильмы 2021 года были не пустышкой и вызывали вау-эффект?
Меня зацепил "Не дивіться вгору/Don’t Look Up"... хотя верующим в "тайное ложе", но не явную лажу, сие творение вряд ли прийдется по душе, у каждого свой вау-эффект)
а я пропустил его появление на нетфликсе!
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Скажіть, як така пафосна дешовка може подобатися?
Запросто.
Маємо історію дорослішання дитини-дурачка. Спочатку він створює проблеми і уникає їх рішення. Але пройшовши через низку пригод врешті решт розуміє, хто у всьому винен і бере відповідальність за свої вчинки. Топ контент.
А також, альо, тут три людини павука, це як нам в дитинстві показати Термінатор проти Робокопа про який ми тільки фантазували. Поваги заслуговує Тобі Магвайєр, який попросив не фотошопити себе до квазімолодого, тож він фільмі дід-павук, моя повага.

Що ж тепер будемо мати нову трилогію з Холландом. А може нам ще завезуть і інших, хто зна, гроші течуть, будуть робити
 

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий
всегда думал что фансервис - это всякие труселя у анимешных девочек :ROFLMAO: а тут вон оно оказывается как ))) не знал, не знал.
Однако же, про самих анимешных девочек знал, да.
И про труселя их знал тоже...
Гггг.
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
всегда думал что фансервис - это всякие труселя у анимешных девочек :ROFLMAO: а тут вон оно оказывается как ))) не знал, не знал.
Однако же, про самих анимешных девочек знал, да.
И про труселя их знал тоже...
Гггг.
не знал, что в Спайдермене есть фансервис ))))
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
не знал, что в Спайдермене есть фансервис ))))
Магваєр в чревному тріко це теж фан-сервіс.

Як я вже писав: сучасне кіно більше про візуальні ефекти, а не про зміст. За крайні 10 років хіба Джокер викликав бажання передивитсь ще раз на відео після походу в кіно.
А в новому павуку таки нарешті відкопали стару мораль "з великою силою приходить і велика відповідальність"
 
Останнє редагування:

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
чорт, я всегда думал что фансервис - это всякие труселя у анимешных девочек :ROFLMAO: а тут вон оно оказывается как ))) не знал, не знал.

Фансервис означает «обслуживание фанатов», первоначально имелось ввиду камео или другая малозаметная фишка, радующая фанатов чего-либо.
Лурк таки не даст соврать :)
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
фансервис - это всякие труселя у анимешных девочек
Лурк таки не даст соврать
Так на том самом Лурке есть фоточка в статье и была к ней подпись - "наши панцушоты - самые фансервисные панцушоты в мире". Вот человек два понятия и спутал :)
 
Реєстрація
15.10.19
Місто
Жовті Води
Голлівудську асоціацію іноземної преси звинуватили у тому, що серед її членів немає темношкірих людей та у порушенні антимонопольних правил.Відтак в асоціації заявили про проведення реформ, зокрема, у складі організації з’явився 21 новий журналіст, включно зі шістьма темношкірими, і директор з питань різномаїття.🤦‍♂️
 
Зверху