Кофе, кофеварки, кофемашины, кава, кавоварки

Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
А, ясно. Мені просто LOR не гірше оригінальних на смак, тож зупинився на ньому.
 
Реєстрація
14.09.22
Місто
Kiev
Ну звісно, як кажуть, на смак и колір…
але для себе, мабудь, зупинюсь на Delonghi
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
А шо там з багаторазовими каспсулами? Дроічь
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
А шо там з багаторазовими каспсулами? Дроічь
Вони вбивають усю суть капсульної кавоварки, коли усе обслуговування то раз на тиждень викинути юзані капсули у смітких.
Якщо дрочитись з багаторазовими, то я особливої різниці із звичайною кавоваркою, чи навіть гейзерною не бачу.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
особливої різниці із звичайною кавоваркою
Різниця - ціна кавоварки. Буле таке у мене давно, акційна кавоварка з великим комплектом різних картриджів, коли вони закінчились, замовив багаторазові, потім кавоварка накрилась - не давала тиску.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Якщо дрочитись з багаторазовими, то я особливої різниці із звичайною кавоваркою, чи навіть гейзерною не бачу
Різниця в тому, шо я раз у пару тижнів заправив капсули, а дружина їх потихеньку витрача. Вона дуже не любить возитися з млинцем та рожком, еспрессо амєрікано сама робить дуже рідко.
Ну і Макс правильно сказав, капсульні кавоварки продають по ціні сміття (аби не валялося вдома)
 
Реєстрація
12.08.22
Місто
Київ
Ну звісно, як кажуть, на смак и колір…
але для себе, мабудь, зупинюсь на Delonghi
Гарантія це гарантія), але вона не спрощує обслуговування кавомашини. Чистити заварювальний блок, хімія від кавових масел обов'язкова. В мене Юра ф50 працювала більш ніж 10 років (тільки в 2021 замінив заварювальник і ножі млинка бо трохи "піддавлювало" зерна).
 
Реєстрація
14.09.22
Місто
Kiev
Ну звісно, як кажуть, на смак и колір…
але для себе, мабудь, зупинюсь на Delonghi
Гарантія це гарантія), але вона не спрощує обслуговування кавомашини. Чистити заварювальний блок, хімія від кавових масел обов'язкова. В мене Юра ф50 працювала більш ніж 10 років (тільки в 2021 замінив заварювальник і ножі млинка бо трохи "піддавлювало" зерна).
Так кожен на свій смак і вибірає
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Хто якою кавомашиною користується, задумав придбати собі.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Капсульною Nespresso. Чашка виходить помітно дорожче за клаcичну, але для мене 0 геморой з обслуговуванням(раз на тиждень викинути капсули з приймача у смітник) - вирішальний фактор
 
Останнє редагування:
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Хто якою кавомашиною користується, задумав придбати собі.
Delonghi, лет 5 уже. Все отлично. Недавно статистику смотрел, почти 30к чашек. Никаких ТО не делал. Даже декальцинацию тупо сбрасываю, воду использую только очищенную.
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Хто якою кавомашиною користується, задумав придбати собі.
Delonghi, лет 5 уже. Все отлично. Недавно статистику смотрел, почти 30к чашек. Никаких ТО не делал. Даже декальцинацию тупо сбрасываю, воду использую только очищенную.
Яка саме, бо сам думаю брати делонгі.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Хто якою кавомашиною користується, задумав придбати собі.
Delonghi, лет 5 уже. Все отлично. Недавно статистику смотрел, почти 30к чашек. Никаких ТО не делал. Даже декальцинацию тупо сбрасываю, воду использую только очищенную.
Яка саме, бо сам думаю брати делонгі.
Delonghi ECAM 22.360, ее уже вроде не выпускают.
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Хто якою кавомашиною користується, задумав придбати собі.
Delonghi, лет 5 уже. Все отлично. Недавно статистику смотрел, почти 30к чашек. Никаких ТО не делал. Даже декальцинацию тупо сбрасываю, воду использую только очищенную.
Яка саме, бо сам думаю брати делонгі.
Delonghi ECAM 22.360, ее уже вроде не выпускают.
Ясен пень, я також не нову братиму, б/у з європи благо їх валом.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Перепробував багато з різних кавомашин повного циклу, ті що дешеві (відносно) - смак кави не подобається, а ті що подобається - ну дуже дорогі. Собі буду брати просту ріжкову (може, додатково з паром) - немає проблем з чисткою і обслуговуванням, викинути і помити рожок в домашніх умовах - не проблема, зате на мій смак - найкраща кава виходить.
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Перепробував багато з різних кавомашин повного циклу, ті що дешеві (відносно) - смак кави не подобається, а ті що подобається - ну дуже дорогі. Собі буду брати просту ріжкову (може, додатково з паром) - немає проблем з чисткою і обслуговуванням, викинути і помити рожок в домашніх умовах - не проблема, зате на мій смак - найкраща кава виходить.
Срака з тим рожком, якщо ще сито не розбірне то повний треш, в дешевих воно якось чеорез пень колоду працює бойлери куці води в каву ляє як вкрало, так що ти не думай що ріжкові кавоварки дешеві, купиш дешеве проклянеш все.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Сименс eq300 брал новую, юзаю уже полтора года. 1 раз ремонтировалась попала под 400В. Во время окупации з/ч на сервисе небыло к ней потому часть сделал сам а часть отремонтировали на дому. По приготовлению и качеству вопросов нет, дети любят вспененное молоко и лате, жена хлыщет кафе крема.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
в дешевих воно якось чеорез пень колоду працює
Ну я і не казав брати саму дешеву, але хороша ріжкова, щоб і тиск давала, і розбиралось все, буде дешевше за машину повного циклу.
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
Хто якою кавомашиною користується, задумав придбати собі.
Delonghi, лет 5 уже. Все отлично. Недавно статистику смотрел, почти 30к чашек. Никаких ТО не делал. Даже декальцинацию тупо сбрасываю, воду использую только очищенную.
Яка саме, бо сам думаю брати делонгі.
Delonghi ECAM 22.360, ее уже вроде не выпускают.
Ясен пень, я також не нову братиму, б/у з європи благо їх валом.
Маю таку саму. Брав нову вже років також з 5. Регулярне використання, тільки осмотична вода. Нуль проблем, лише задоволення.
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Собі буду брати просту ріжкову (може, додатково з паром) - немає проблем з чисткою і обслуговуванням, викинути і помити рожок в домашніх умовах
Чистить и обслуживать всеравно придется время от времени. В зависимости от жесткости воды, придется прогонять воду с лимонкой раз в 3-6 месяцев.
По вкусу тоже не всё так однозначно. Имел в своем арсенале две рожковые кофеварки средней ценовой категории. На мой вкус, из гейзерной кофе получается вкусней чем из рожковых.
 
Зверху