Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Тарасио, з документу вище:
2.2. ПЕРІОД ДІЇ: Програма лояльності Банку діє на тимчасовій основі з 05 липня 2021 року до 31 грудня 2022 року включно.
3.1.1. Клієнтом відкриті Рахунки, передбачені Тарифним пакетом «Правильна картка» у період з 05 липня 2021 року по 30 червня 2022 року включно;
3.2. Для цілей Програми лояльності Банку тривалість Розрахункового періоду становить 3 (три) календарні місяці поспіль.
...
Для Клієнтів, що відкрили Рахунки після 01.12.2021: Розрахунковий період розпочинається з 1 (першої) календарної дати наступного місяця – незалежно від дати відкриття Рахунків Клієнтом.
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
І раді повідомити, що віднедавна Правильна картка доступна всім клієнтам KredoBank
🥳
Так, і діючим також!
 
Реєстрація
07.10.21
Місто
киев
Скинули 500 грн welcome-бонуса за прошедшие 3 месяца по Правильной карте
 
Реєстрація
07.10.21
Місто
киев
Скинули 500 грн welcome-бонуса за прошедшие 3 месяца по Правильной карте
А на якому рахунку вони відображаються?
«Ощадний рахунок Кишеня», то есть не на самой карте, а на дополнительном сберегательном гривневом счёте.
 
Реєстрація
18.09.12
Місто
Kyiv
В мене він чомусь не відображається в ІБ.
Хоча, в головному меню показує власних коштів на 500 грн. більше, ніж на картковому ...
 
Реєстрація
07.10.21
Місто
киев
В мене він чомусь не відображається в ІБ.
Хоча, в головному меню показує власних коштів на 500 грн. більше, ніж на картковому ...
Если это web, то там жирно идут Картки, под этим сама карточка,
ниже идут Рахунки, под этим гривневый счет и, правее, долларовый;
вот под долларовым мелкими буквами "Усі продукти", нажать на них - откроются все остальные счета.
 
Реєстрація
18.09.12
Місто
Kyiv
Кредобанк тимчасово змінює умови користування програмою «Mastercard Більше». Відтак бонусні бали за програмою «Mastercard Більше» можна використати на допомогу Збройним Силам України.

Також, згідно з оновленими умовами програми, всі накопичені бали можна також використати на оплату балами.

У зв’язку із запровадженням воєнного стану в Україні, з 16 березня Кредобанк тимчасово призупиняє нарахування балів у програмі за розрахунки карткою. Всі накопичені бали зберігаються на рахунках і можуть бути використані відповідно до вказаних вище умов програми.
 
Реєстрація
24.05.09
Місто
Хмельницкий
Доброго дня Підкажіть : акщо я був клієнтом Кредобанку років 5-7 назад дадуть мені бонус 1000 грн. при виконанні умови як новому клієнту?
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Доброго дня Підкажіть : акщо я був клієнтом Кредобанку років 5-7 назад дадуть мені бонус 1000 грн. при виконанні умови як новому клієнту?
На форуме финанс.юа про это писали: вроде как если все Ваши счета были закрыты до марта 2021 г., то Вы считаетесь новым клиентом.
Если эти 5-7 лет назад счета реально были закрыты - то будет и бонус в 1000 грн.!
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Есть возможность оформить бесплатно виртуальную (цифровую) карту к существующему счёту или новому.

Например, к счетам в пакете "Правильная карта" можно бесплатно дооформить карты к счетам без карт.
 
Реєстрація
04.12.20
Місто
Одесса
а они ежемесячно присылают смс о выполнении условий welcome-бонуса, за первый месяц такое смс пришло, а за второй почему-то нет ?!
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
gredox, бублік з перхоттю, а не переказ. Навіть з доларової картки.
 
Зверху