Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Заспамили мене рекламою "Правильної картки".
Якщо коротко то дають 1000 грн за користування карткою 6 місяців (по 3000 тис/міс витрат і по 6000 тис/міс поповнень)
З особлиостей ще картку можна відкрити в 4 валютах: гривня, долар, євро і злотий
 
Реєстрація
07.01.21
Місто
Київ
Щось не бачу реферальної програми. Буду чекати.
 

kvv

Реєстрація
16.10.16
Місто
Ровно
"ПРАВИЛЬНА КАРТКА– коли дані захищені бо секретна інформація захована від сторонніх очей"

Нагадало...
В шкільному батьківському чаті збирають кошти на подарунок вчителю... так організаторша скинула фото!!!....своєї універсалки Привату з номером, датою 😂
 
Реєстрація
07.01.21
Місто
Київ
документ ІНФОРМАЦІЯ ПРО ІСТОТНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПОТОЧНИХ РАХУНКІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ ПО ТАРИФНОМУ ПАКЕТУ «ПРАВИЛЬНА КАРТКА»
вказує
" Попередження: клієнт подає документи, що підтверджують джерела походження грошових коштів, якщо сума коштів, які вносяться на поточний (картковий) рахунок протягом місяця, дорівнює або перевищує суму 200 000 гривень ..."
 

kvv

Реєстрація
16.10.16
Місто
Ровно
В місяць треба поповнити на 6к, з них 3к витратити, решта зняти в банкоматі.
В 200к вложимся легесенько.
 

Timurnet

Заблокирован
Реєстрація
29.04.18
Місто
Боярка
документ ІНФОРМАЦІЯ ПРО ІСТОТНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПОТОЧНИХ РАХУНКІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ ПО ТАРИФНОМУ ПАКЕТУ «ПРАВИЛЬНА КАРТКА»
вказує
" Попередження: клієнт подає документи, що підтверджують джерела походження грошових коштів, якщо сума коштів, які вносяться на поточний (картковий) рахунок протягом місяця, дорівнює або перевищує суму 200 000 гривень ..."
Это банк еще на этапе внесения в кассу требует, но ведь есть еще финмон (не этого банка), который интересуется, если не ошибаюсь суммами от 15к.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
По сути аналогична NEW Card и может зайти под отопительный сезон. Единственное отсутствие отделений может затормозить вовлечения народа.

Не нашёл подробных условий по кешбеку. Почему-то форумчанам карта не зашла, нет активности как таковой. Продукт же в июле запустили?
 
Реєстрація
11.04.15
Місто
Киев
По сути аналогична NEW Card и может зайти под отопительный сезон. Единственное отсутствие отделений может затормозить вовлечения народа.

Не нашёл подробных условий по кешбеку. Почему-то форумчанам карта не зашла, нет активности как таковой. Продукт же в июле запустили?
Так она только для новых клиентов? Зря я открывал пакетную карту.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
webb, на финансах писали, что действующим клиентам открытие платное.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Почему-то форумчанам карта не зашла, нет активности как таковой.
Та нема тут кешбеку, тут разова акція на отримання 1000 грн за активне користування. Чесно кажучи лінь читати умови, але впевнений що десь там буде список кодів по яких витрати не рахуються.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
24.05.09
Місто
Хмельницкий
Почему-то форумчанам карта не зашла, нет активности как таковой.
Та нема тут кешбеку, тут разова акція на отримання 1000 грн за активне користування. Чесно кажучи лінь читати умови, але впевнений що десь там буде список кодів по яких витрати не рахуються.
А можна попросити всеж таки список кодів
 

kvv

Реєстрація
16.10.16
Місто
Ровно
  • Like
Реакції: Howl

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Тарасио, про Ощадный я читал. Я немного не так понял приветственный бонус...
В любом случае, онлайн оформления нет. Пока наблюдаем. :)
 
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
MASolomko, наз . Welcome bonus,закрити і відкрити карту не буде бонус. Умов офіційних не бачив, цікаво як вони рахують місяць: календарно чи від дати відкриття рахунку
 

kvv

Реєстрація
16.10.16
Місто
Ровно
В любом случае, онлайн оформления нет.
Ну кнопка "Хочу правильну картку" є.

Але вона або не працює або мені відмовили(в них заблимала червона лампочка "Свинорил"😃) бо мені так ніхто і не передзвонив.

UPD1
У відділенні Правильні картки грн/дол видали без проблем за ~20хв

UPD2
Передзвонили з колцентру з приводу моєї заявки на відкриття картки.. майже через добу )
 
Причина: upd1 upd2
Останнє редагування:
Зверху