Криптовалюта

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев



Bitcoin: Офіційний сайт, Вікіпедія, Lurkmore
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
уся крипта - одна величенна піраміда)
Я її розглядав саме як фінансовий продукт, альтернативу Візі / Свіфту...
PoW це аналог золотого стандарту реальних грошей, а PoS це відмова від нього
 
Останнє редагування:
Реєстрація
18.09.12
Місто
Kyiv
уся крипта - одна величенна піраміда)
Я її розглядав саме як фінансовий продукт, альтернативу Візі / Свіфту...
PoW це аналог золотого стандарту реальних грошей, а PoS це відмова від нього
Тепер тільки біткойн?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Я її розглядав саме як фінансовий продукт, альтернативу Візі / Свіфту...
PoW це аналог золотого стандарту реальних грошей, а PoS це відмова від нього
Який золотий стандарт? Ти про що? Золотий стандарт був підкріплений золотом, яке мало і має безпосередню цінність. Крипта як була нічим не підкріплена так і залишається нічим не підкріплена. Типова піраміда тільки всесвітня і загорнута у сучасні технології.
За вийнятком неалгоритмічних стейблкойнів звісно, але і вони дуже сумнівна інвестиція.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
webivan, для видобутку PoW крипти потрібні фізичні потужності (відеокарти, асіки, тощо). Не можна просто взяти і згенерувати таку крипту. Основна відмінність крипти від піраміди в тому, що крипта виконує якусь корисну функцію на ринку. Є клієнти які готові платити за послуги крипти реальні гроші.
Для видобутку PoS крипти потрібна тільки ця крипта застейкана під підтвердження операцій. Як вже показала практика: здаєш ти свій токен на стейкінг під %, а потім знаходиться компанія яка крім % тобі дає інший токен, який також здаєш на стейкінг під % і так й будується піраміда. Вже кілька таких пірамід впало.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Основна відмінність крипти від піраміди в тому, що крипта виконує якусь корисну функцію на ринку.
Крипта не чи виконує жодної функції окрім спекулятивної і піраміди. За фантики пірамід люди теж готові платити реальні гроші.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Крипта не чи виконує жодної функції окрім спекулятивної і піраміди.
Тобто крипта не є платіжним засобом? Звісно вона не може замінити звичайну валюту для щоденної покупки, але для великих операцій цілком життєздатна альтернатива. ИМХО Свіфту і т.п. компаніям є про що хвилюватися з точки зору конкуренції крипти.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Тобто крипта не є платіжним засобом?
Офіційно не є. Де факто фантики МММ у 90х також приймали як платіжний засіб.
Головна ознака піраміди, це те що вона підтримується за рахунок внесків нових членів і більше не забезпечена нічим. Уся крипта(окрім неалгоритмічних стейблкоінів) нічим не забезпечена і підтримується за рахунок спекулятивного бажання людей заробити.
Просто масштаб цієї піраміди досі небачений, тому живе вона довше звичайного
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
webivan, в класичній PoW крипті я не бачу однієї із необхідних умов для піраміди: % із "повітря" які приводять до експоненціального росту. Крипта як акції росте за ринковими умовами. От PoS генерує % із "повітря" за рахунок токенів в іншій крипті.
 
  • Like
Реакції: stnl
Реєстрація
18.05.11
Місто
Рівне-Черкаси
Телефон
Nokia 3.1 plus (Lyca)
Основна відмінність крипти від піраміди в тому, що крипта виконує якусь корисну функцію на ринку.
Крипта не чи виконує жодної функції окрім спекулятивної і піраміди. За фантики пірамід люди теж готові платити реальні гроші.
а Ви працювали в банку?
свіфт це така зарегульована система що просто жах.
ось беремо переводимо свою валюту з ОТП на Укрсиб.
65 000 доларів. і вони йдуть через бенки кореспонденти - Дейче банк АГ та Сітіус33 ( Сіті банк).
далі Дейче банк затримує платіж - внутрішня політика банку і тримають цей платіж 2,5 місяці. людина за цейчас вже посивіла. валюта заморожена тому що менеджер в Дейче банку вирішив до букви дочитатися......
дуже надійно ...
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
webivan, в класичній PoW крипті я не бачу однієї із необхідних умов для піраміди: % із "повітря" які приводять до експоненціального росту.
Угу. Тобто ріст з 0 до 20к це не % з повітря. Те що вони не фіксовані не перестає робити це пірамідою.

stnl я щось не вкурив що ви вашим прикладом зі SWIFT хочете сказати? Що у будь якій платіжній системі за певних умов платіж може зависнути? Так це не новина.
 
Реєстрація
18.05.11
Місто
Рівне-Черкаси
Телефон
Nokia 3.1 plus (Lyca)
ну в крипті є точно одна корисна та фантастична функція.
вона швидко проводить транскордонні платежі.
Post automatically merged:

webivan, в класичній PoW крипті я не бачу однієї із необхідних умов для піраміди: % із "повітря" які приводять до експоненціального росту.
Угу. Тобто ріст з 0 до 20к це не % з повітря. Те що вони не фіксовані не перестає робити це пірамідою.

stnl я щось не вкурив що ви вашим прикладом зі SWIFT хочете сказати? Що у будь якій платіжній системі за певних умов платіж може зависнути? Так це не новина.
я хочу сказати що переказ власної валюти з укр банку на укр банк йде через рахунки банків кореспондентів Німечини та США. і який Ганс вирішує чи це законна операція. це тупо та смішно в 2022 році.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Прочитав десь чи сам придумав?
Звісно що пропаганда навязала думку.
Post automatically merged:

@stnl я щось не вкурив що ви вашим прикладом зі SWIFT хочете сказати?
Що на заміну старим тормознутим технологіям можуть прийти нові більш просунуті.
Post automatically merged:

Тобто ріст з 0 до 20к це не % з повітря. Т
Продукт вистрілив, як акції Епла. ИМХО це зовсім інший механізм росту.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Продукт вистрілив, як акції Епла. ИМХО це зовсім інший механізм росту.
Який продукт? Еппл виробляє мільйони одиниць техніки, ПЗ і генерує сотні мільярдів долларів прибутку щорічно. Крипта нічого не виробляє окрім фантиків.

ну в крипті є точно одна корисна та фантастична функція.
вона швидко проводить транскордонні платежі.
Ну припустимо, хоча та ж SEPA чудово залітає за хвилини. Але фантики МММ 2011 теж швидко між аккаунтами переводили і це ніяк не заперечує факту того, що це піраміра.

я хочу сказати що переказ власної валюти з укр банку на укр банк йде через рахунки банків кореспондентів Німечини та США. і який Ганс вирішує чи це законна операція. це тупо та смішно в 2022 році.
Я вас розчарую, але фінансовий моніторинг у цивілізованих країнах то реалії 21 сторіччя. І якщо ви не можете підтвердити походження грошей, то не варто дивуватись що платежі блокують.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Дюрі-бачі ну і які фінансові послуги надає біткойн?) Ви серйозно думаєте, що якщо комусь потрібно буде переказати певну сумму коштів він це буде робити у біткойні який за годину може як впасти так і вирости на десятки %?
На 95% то спекулятна піраміда, на 4% там окей проводять оплату наркоти і іншого незаконного трешу і 1% можна залишити під щось інше.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
webivan, особисто я більше в Ефір вірив через його сарт контракти. На їх основі можна реалізувати всі послуги як з реальними фінансами.
Для мене покупка Ефіру і покупка акцій сітібанку це одна категорія інвестицій.
 
Останнє редагування:

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
webivan зараз крипта, як і форекс з ринком деривативів виконують одну дуже важливу функцію - вони "зв'язують" світову грошову ліквідність, та при цьому слабо впливають на товарні ринки. Дивись на всю цю фігню, як на фінансовий інструмент, який портібен світу.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
webivan, особисто я більше в Ефір вірив через його сарт контракти. На їх основі можна реалізувати всі послуги як з реальними фінансами.
І яким чином перехід від PoW до PoS зміним функціонал смарт контрактів що він у твоєму розумінні раптом став пірамідою?)

webivan зараз крипта, як і форекс з ринком деривативів виконують одну дуже важливу функцію - вони "зв'язують" світову грошову ліквідність, та при цьому слабо впливають на товарні ринки. Дивись на всю цю фігню, як на фінансовий інструмент, який портібен світу.
Ну то давай дивитись на піраміди, як на фінансовий інструмент, що "зв'язує" світову ліквідність, та при цьому слабо впливає на товарні ринки. Під визначення підходить.

Усі бульбашки рано чи піздно лускаються, а піраміди падають.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
webivan, я вже писав: при PoS вигідно всі монети застейкати, а для виконання фінансових функцій випустити токен, який потім також застейкати і випустити ще токен...
 
Зверху