Криптовалюта

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев



Bitcoin: Офіційний сайт, Вікіпедія, Lurkmore
 
Реєстрація
15.06.14
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S20 FE
подскажите как быстро обменять BTC на DASH?Желательно без конской комиссии
заводишь на любую биржу и меняешь в паре Dash/BTC

хотя канеш лучше сначала убедиться что на выбранной бирже есть такая пара )) ну и курс сравнить стоит, смс в помощь. На банане вроде все ок с этим.
потом мне нужно отправить с кошелька Dash(перевод с биржи не засчитывают) , это нужна регистрация и установка приложения? Комиссия есть при переводе с DASH на DASH?
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
подскажите как быстро обменять BTC на DASH?Желательно без конской комиссии
заводишь на любую биржу и меняешь в паре Dash/BTC

хотя канеш лучше сначала убедиться что на выбранной бирже есть такая пара )) ну и курс сравнить стоит, смс в помощь. На банане вроде все ок с этим.
потом мне нужно отправить с кошелька Dash(перевод с биржи не засчитывают) , это нужна регистрация и установка приложения? Комиссия есть при переводе с DASH на DASH?
а через онлайн обменник не проще на курсе или бестченче выбрать?
 
Реєстрація
15.06.14
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S20 FE
подскажите как быстро обменять BTC на DASH?Желательно без конской комиссии
заводишь на любую биржу и меняешь в паре Dash/BTC

хотя канеш лучше сначала убедиться что на выбранной бирже есть такая пара )) ну и курс сравнить стоит, смс в помощь. На банане вроде все ок с этим.
потом мне нужно отправить с кошелька Dash(перевод с биржи не засчитывают) , это нужна регистрация и установка приложения? Комиссия есть при переводе с DASH на DASH?
а через онлайн обменник не проще?
Проще конечно,но продавец не хочет принимать через обменник.Я уже писал об этом
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
нужна регистрация и установка приложения? Комиссия есть при переводе с DASH на DASH?
ну какой-то кошелек нужен, регистрация-то вряд ли. Комса конечно будет, и за вывод с биржи, и за перевод.
 
  • Like
Реакції: powe

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Суд Нью-Йорку зобов’язав емітента стейблкоїну Tether надати фінансові документи для оцінки забезпечення USDT в межах процесу про можливе маніпулювання ринками.
У 2021 році проти компанії подали колективний позов, звинувативши її у введенні в оману щодо забезпеченості Tether. Позивачі посилалися на справу за участю компанії та афільованої з нею Bitfinex.
До цього фірми заключили угоду з Генпрокуратурою штату Нью-Йорк у межах справи про фінансові операції, пов’язані з втратою $850 млн. Тоді Bitfinex та Tether згодилися сплатити $18,5 млн. Врегулювання аналогічних претензій зі сторони Комісії з торгівлі товарними ф’ючерсами США коштувало їм $42,5 млн.
Тепер емітент має надати доступ до «бухгалтерських книг, звітів про баланс, прибуток та збиток, переміщення грошей та фінансових результатах» разом з торговою інформацією. Крім того, суд затвердив запит на детальні дані щодо рахунків Tether Limited на Bitfinex, Poloniex та Bittrex.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Оооо, USDT здується раніше очікуваного. Розкриття забезпечення покаже, що воно неякісне, це викличе паніку і привіт Luna.
 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Киев
Такий забезпечений, що впав у два рази за рік, коли бідна нещасна гривня впала всього на 45%
специально для мамкиных аналитиков напоминаю что есть горизонт планирования больше чем год и серьезные люди планируют вдолгую
1663797908083.png
Эфир с сентября 2015 (0.66) по сентябрь 2022 (1500) вырос в 2200 раз, а гривна за тот же период укатилась под плинтус, и даже еще не нащупала дно. В 2023 пророчат курс в 50.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Suncatcher тобі нагадати скільки крипти скатилось в 0 чи близькі до нього значення? Розказувати що вона чимось забезпечена - то смішно. Винятки - стейблкоіни, але і так якість забезпечення під великим питанням аби тримати там щось тривалий час.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Побачив в одного блогера влучне, як на мене, порівняння: крипта зараз в бумі як доткоми 25 років тому. Технологія в майбутньому буде поширена але більшість із сучасних монет збанкрутують
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
Suncatcher тобі нагадати скільки крипти скатилось в 0 чи близькі до нього значення?
нефиг вкладываться во всякое говно.

Технологія в майбутньому буде поширена але більшість із сучасних монет збанкрутують
это настолько общее место, что было понятно еще лет 7 назад, а кому-то и раньше )) до блогеров как обычно доходит как до удавов.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Для них є простіші у використанні, при цьому теж досить ефективні торгові боти з мінімальним набором налаштувань. Вони дають змогу заробляти всім інвесторам без винятку. Приклад — вбудований в екосистему криптобіржі Bybit торговельний grid-бот, який використовує сіткову торгову стратегію. Її суть полягає в регулярній купівлі активу за наперед визначеною ціною, з подальшим продажем після її зростання.
Интересно, за счёт кого эти все без исключения будут зарабатывать? :unsure:
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Интересно, за счёт кого эти все без исключения будут зарабатывать? :unsure:
Ніхто не пише, що всі без винятку будуть заробляти. Пишуть що у всіх без винятку буде змога заробляти, а якщо раптом бот вийде в мінус, бо актив так і не зріс - ну не змога не змогла, ну буває)
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
грид-боту рост актива не нужен. Ему наоборот желательно чтобы курс болтался в коридоре.
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
А про вайтбитовский токин кто что думает?
Я на этом скаме удвоился :) Во время дикой волатильности скальпил так, что аж гай шумел, 200 USDT превратил за неделю в 410. Но кажется эпоха кончилась, ботами его зажали и скальпить на маленьких объёмах стало вообще не интересно. Сама по себе монета не интересна вообще ничем, брать нет смысла.

Кто ищет интересные варианты стейкинга на относительно надежных биржах, могу посоветовать cryptology.com
30 дней - 13% APY (то есть годовых, а не в месяц), 60 - 14, 90 - 15. Джентльменский набор - USDT, USDC, DAI. Есть даже экзотика, евровый стейбл EURS, я даже взял себе минимальную сумму для диверсификации :)
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
А про вайтбитовский токин кто что думает?

Кто ищет интересные варианты стейкинга на относительно надежных биржах, могу посоветовать cryptology.com
30 дней - 13% APY (то есть годовых, а не в месяц), 60 - 14, 90 - 15. Джентльменский набор - USDT, USDC, DAI. Есть даже экзотика, евровый стейбл EURS, я даже взял себе минимальную сумму для диверсификации :)
Интересный зверь. Ввод/вывод USDT комиссия большая, они дают номер кошелька и туда можно с других кошельков кидать? Без верификации там действительно до 2000 usdt ?
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Интересный зверь. Ввод/вывод USDT комиссия большая, они дают номер кошелька и туда можно с других кошельков кидать? Без верификации там действительно до 2000 usdt ?
Вводом USDT я не пользовался, потому что есть TRX :)
По верификации не знаю, потому что я её проходил для получения бонуса для украинцев в начале войны, а стейкинги вообще создавал за гривну с карты, пока банки еще выпускали такие платежи. Так же держу в уме, что это может быть способ вывести доллар с конвертационных депозитов, когда они закончатся.
 
Зверху