Кто-то сливает данные о посещениях магазина EVA по геолокации(?) или другим способом

r0m1rez

Заблокирован
Реєстрація
10.08.16
Місто
Киев
Телефон
Pixel 4A 5G
Regfin, видео в данной теме запостил не для страшилок про слив спецслужбам, а потому что некоторые пользователи не представляют как смартфоны в принципе сливают данные в сеть
 
Реєстрація
02.03.21
Місто
Львів
Видимо, что-то типа такого:
По поводу знания номера, нужно смотреть, что они умеют и что именно произошло.
Вот слайды с их презентации.
Плотно пообщался с представителем компании
вот его ответ ( если коротко то клятвенно утверждает что они такого сделать не могут и пинает на Vodafon )
"

Спасибо за ссылку, почитал форум.
Wi-Fi модуль в телефоне и GSM модуль сим карты никак не связаны ни технически, ни программно. Wi-Fi также не имеет доступа к программам, которые установлены на телефоне. Потому я могу с уверенностью сказать, что Wi-Fi никаким образом не сможет узнать ваш номер телефона, если вы сами его не введете.

А вот мобильный оператор имеет доступ к вашему номеру телефона и знает ваше местоположение. Оператору не нужен GPS чтобы знать где вы находитесь, ведь используя триангуляцию между базовыми станциями можно определить ваше точное местоположение. К тому же, у многих операторов есть такие услуги, как триггерные рассылки клиентам по различным событиям (например, находился в обозначенной зоне более Х минут и тд).

Банки также знают наши номера телефонов (не только тот, на который открыт счет) и знают нашу историю покупок. Следовательно, могут сотрудничать с различными компаниями и передавать им события "клиент с номером телефона ХХХ совершил покупку в магазине ХХХ по адресу ХХХ". Это может служить триггером для построения дальнейшей коммуникации с человеком.

Ну и последнее что хотел сказать - мы никогда не собирали номера телефонов для Евы, у нас был реализован проект связанный с обычным показом рекламы при подключении к Wi-Fi.

С уважением,"

по выделенному ИМХО
не мог Банк знать о сущестововани в моем пользовании этого номера никак и никогда этот номер не светился Монобанку
 

burn

що нового?
Реєстрація
15.03.09
Місто
Одесса
Телефон
Ace&Base Плюс
Плотно пообщался с представителем компании
вот его ответ ( если коротко то клятвенно утверждает что они такого сделать не могут и пинает на Vodafon )
"

(…)
Спасибо что изучаете вопрос и делитесь информацией, это правда интересно читать
 

r0m1rez

Заблокирован
Реєстрація
10.08.16
Місто
Киев
Телефон
Pixel 4A 5G
Wi-Fi модуль в телефоне и GSM модуль сим карты никак не связаны ни технически, ни программно.
realy?!)
Wi-Fi также не имеет доступа к программам, которые установлены на телефоне
серъёзно?!)
Потому я могу с уверенностью сказать, что Wi-Fi никаким образом не сможет узнать ваш номер телефона, если вы сами его не введете.
это вообще какой-то набор слов...введёте куда, в Wi-Fi?)))
или под "Wi-Fi" имеется в виду их Wi-Fi точка доступа...фиг поймёшь...
в общем, могу с уверенностью сказать, что я бы не стал доверять выводам таких Ыкспердов
 
Реєстрація
05.12.11
Місто
Харьков
з мого досвіду: в фірмах типу Eva, Watsons, Prostor купую побутову хімію і витратні матеріали практично регулярно, середні обсяги. Є накопичувальні, дисконтні карти, середній чек 500 грн на місяць. З собою беру один смарт на дві сім і два робочих, іноді телефон, на який зареєструвалися всі ці компанії. Жодного разу ніхто не дзвонив, стандартні смс акції приходять тільки на телефон регістрації .Оплата різними картами.
P. S. жодного разу зі смарта не заходив на сайти цих компаній. Був досвід, коли підчепив жучка трояна на будівельному сайті. Wi Fi теж ніколи не користувався
 
Реєстрація
02.01.21
Місто
Білозір'я
Ещё одна версия: «Ева» (или их подрядчик в вопросах рекламы) сопоставила информацию, полученную о Вас при покупке, со своей давно приобретённой базой; а уж в эту базу Ваш номер мог попасть просто через контакты на чьём-то смартфоне. Но даже если бы вдруг всё прям так и было, непонятно зачем «Еве» звонить именно на Vodafone, а не на "первичный" номер.

Ещё менее вероятный вариант: один из покупателей «Евы» добровольно дал им свой номер (может в тот же день, может давно), но ошибся в одной (или не в одной) цифре — получился Ваш номер.

Может форумчане подскажут имеет ли смысл спросить тех.поддержку «Евы» почему звонят за отзывом человеку, который "никогда у них не был". Может ли у тех.поддержки быть информация о дате, когда номер телефона стал номером покупателя (лучше, конечно, о канале получения этого номера: eva.ua, мессенджеры, кассир и т.п.)?

New_User Вы не поднимали этот вопрос ещё где-то? Потому что ни здесь, ни на "Финансах" не встретил ни одной версии того как Vodafone узнал, что Вы не только были в мгазине, но и ушли оттуда с покупкой; а интересно было бы прочесть. Самому в голову ничего не приходит
 
Останнє редагування:

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Ещё технология по теме, реализовано при помощи распознавания лиц.
В основном, присмотр над сотрудниками, чтобы не сачковали, но и для покупателей кое-что приготовлено.
КСО в синергії з вагами самообслуговування дають нові можливості не тільки для рітейлерів, але і для “шоп-ліфтерів”. Зваживши на вагах дорогий товар під виглядом дешевого артикулу та наклеївши на нього стікер, у шахрая з’являється можливість “розбавити” чесні покупки. Контрольне зважування КСО має свої недоліки і часто не використовується, контроль з боку адміністратора непостійний.
Веб-камера КСО, на якому встановлений frp®iDetector, безпомилково визначає клієнта з біометричної БД лояльності, розпізнає неповнолітнього покупця для блокування операції з продажу алкоголю/тютюну, визначить незареєстрованого в БД лояльності покупця та запропонує йому експрес-реєстрацію в програмі лояльності, паралельно ідентифікуючи шоп-ліфтера, який вже попадався на крадіжці, відправить миттєве повідомлення СБ на смартфон і пульт спостереження.
Так, якщо відвідувач попався на крадіжці, правильна СБ обов’язково вносить такого порушника до списку “шоп-ліфтерів”. Після потрапляння в “чорний список” мережі, порушник, який повторно відвідує будь-який з магазинів мережі, буде миттєво ідентифікований системою, і СБ торгової точки миттєво доставляється анкета “небажаного покупця”, з метою більш пильного контролю за ним за допомогою системи відео-спостереження або охоронців в залі. Даний корисний функціонал системи дозволяє СБ рітейлера фокусуватися на реальній загрозі, замість того щоб “розпорошуватися” на моніторинг за всіма відвідувачами. Це кратно підвищує ефективність роботи департаменту.
Після реєстрації в програмі лояльності відвідувач торгової точки, в якій ведеться активна промо-кампанія, почне отримувати промо-флаєри з QR на отримання знижки. Причому кожен промо-флаєр приходить покупцеві тільки один раз за весь цикл конкретної маркетинг-активності, стимулюючи спонтанні покупки.
 
Реєстрація
03.04.16
Місто
Львів
Телефон
Samsung Galaxy S22 ultra
Именно к Еве у меня претензии и не относительно слежки, а относительно релевантности маркетинговых рассылок. Где-то пол года назад забежал в одном торговом центре купить какой-то ерунды. На кассе девочка что-то прощебетала про регистрацию, ну я и продиктовал корпоративный номер (его не жалко). Через неделю от Евы пришло сообщение типа "Колготки со скидкой 50%", потом еще слали скидки на помаду и все в таком духе. Неужели сложно сформировать рассылку так, что если пол мужской, то колготки и помады не слать. Возмутительно! :sumas:
 

viktoralex

Циничный реалист
Реєстрація
04.12.12
Місто
Ахтырка
Телефон
Redmi 7A
Реєстрація
03.04.16
Місто
Львів
Телефон
Samsung Galaxy S22 ultra
Неужели сложно сформировать рассылку так, что если пол мужской, то колготки и помады не слать. Возмутительно! :sumas:
Мужской пол бывает разный, в Европу ведь идём. :)
Если речь о транс людях, не думаю, что колготки или косметику они бы в Еве покупали :)
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Неужели сложно сформировать рассылку так, что если пол мужской, то колготки и помады не слать. Возмутительно!
Расскажи это ютубу, который перед видео иногда вставляет рекламу прокладок или тампонов :oops:
 

viktoralex

Циничный реалист
Реєстрація
04.12.12
Місто
Ахтырка
Телефон
Redmi 7A
Реєстрація
02.03.21
Місто
Львів
@New_User Вы не поднимали этот вопрос ещё где-то? Потому что ни здесь, ни на "Финансах" не встретил ни одной версии того как Vodafone узнал, что Вы не только были в мгазине, но и ушли оттуда с покупкой; а интересно было бы прочесть. Самому в голову ничего не приходит
в спешке в суете я не помню спрашивали о покупке или о визите в общем :)
 
Реєстрація
02.03.21
Місто
Львів
Еще одну теорию подсказали сегодня .
Проверил аккаунт гугла на этом смарфоне ( на номер Водафон которого поступил звонок) - привязки к номеру нету ...
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Кілька днів тому ви, балакаючи з другом у месенджері, між іншим згадали, що хотіли б купити нові кросівки для бігу. І ось уже на кожному сайті, який ви відкриваєте, і в стрічках соцмереж, і в поштовій скриньці вам пропонують взуття, спортивні костюми та фітнес-трекери на будь-який смак. У цьому немає ні збігу, ні наслідків дій надприродних сил: це тарґетована (з англійської — націлена) реклама. Її добирає спеціальний алгоритм на основі вашої поведінки онлайн. Дослідження The Conversation свідчить, що ці оголошення не лише відображають ваші зацікавлення, а й можуть фундаментально змінити ваше бачення себе.
У 2012 році компанія з роздрібної торгівлі Target передбачила, що клієнтка була вагітна, задовго до того, як молода жінка повідомила про це свого батька. Програма відстежувала покупки користувачки і передбачала вагітність на основі конкретних товарів (наприклад, полівітамінів, лосьйонів та ватяних дисків). Так стало зрозуміло, що програми, які аналізують онлайн-поведінку користувачів, знають про нас багато. Можливо, аж забагато.
 
Реєстрація
02.03.21
Місто
Львів
Сотовый оператор «читает» тематические SMS своих абонентов. В данном случае, про одобрение кредита. В онлайне оператор дообогащает информацию по абоненту данными из других источников (например, e-mail), и эти события легально передает компаниям, кому это интересно. По вполне официальному договору. А что с согласиями клиентов на передачу данных? Ну, во-первых, они передают только номер телефона (и иногда email), во-вторых, клиент при заключении договора с сотовым оператором уже дал все согласия (но здесь есть серая зона, если взяться за этот вопрос, то операторы будут не правы, всех согласий нет).
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
У 2021 році ми протестували роботу програматика Eskimi DSP, який надає можливість footfall-трекінгу серед тих, хто побачив рекламу. Тобто відстеження офлайн-відвідування ТРЦ серед тих, хто побачив рекламний банер.
Для розуміння механіки footfall-трекінгу: платформи фіксують геолокацію, де було запущено додаток або сайт, після чого збирають дані та зіставляють їх з точкою призначення під час наступного запуску.
Eskimi DSP не збирає особисті дані користувачів, а тільки непрямі – місце розташування, характеристики пристрою, історію переглядів. Жодна зібрана інформація не дозволяє ідентифікувати конкретну людину й дізнатися її ім’я, номер телефону та інші дані, які потрапляють під категорію «персональних» згідно з GDPR.
Ми протестували цей інструмент на рекламних кампаніях за трьома проектами Arricano: київські ТРК Проспект, ТРЦ РайON і криворізький ТРК Сонячна Галерея. В якості меседжів ми вибрали подієвий маркетинг. Завдань було кілька: тест каналу охоплення і взаємодій, трекінг користувачів на заході та, звичайно ж, дослідження ЦА.
©
 
Реєстрація
07.01.21
Місто
Київ
Тобто відстеження офлайн-відвідування ТРЦ серед тих,
А чи у багатьох людей включена геолокація на телефоні?
Особисто в мене вона майже завжди виключена. Вона ж споживає ресурси.
Включаю тільки коли хочу подивитись, як вона працює (в цьому році включав 1 раз).

А маршрут і місце де я знаходжусь, я завжди знаю.
Якщо маршрут там, де я раніше не пересувався, дивлюсь на карту: паперову або maps me.

І там де я настроюю телефон, я її відключаю.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
А чи у багатьох людей включена геолокація на телефоні?
Думаю, у більшості. Не включена, а не виключена
Вона ж споживає ресурси.
Сподіваюсь, вайфай ти теж завжди вимикаєшь, коли немає своєї мережі? Це дуже важливо
Ось приклад просунутого користувача. Як виживаєш без телефонних будок, друже? Якби мені треба було обрати дві топові технології, які зробили наше життя краще за останні часи, GPS був би після інтернету на другому місці :)
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Увы, таких людей хватает. У меня друг не то что Wi-Fi, GPS и NFS выключает когда не пользуется. Еще и передачу данных, когда нет Wi-Fi, и не смотрит прям сейчас что-то в браузере.
 
Зверху