Куди краще інвестувати грошові кошти?

Реєстрація
22.01.16
Місто
Тарасівка, Боярська ОТГ
А если по теме , застейкал Terra USD под 25% годовых на 120 дней на Бинанс
Посмотрим что из этого выгорит
А ну ещё военные облигации закупил, там психологически приятно вкидывать, что деньги пойдут на армию, а когда выиграем то ещё и процент капнет
Теж цікаво про військові облігації. Наскільки зрозумів,можна через Приват24 це зробити ?
Приват бере комісію і велика мінімальна сума покупки, є кращі альтернативи.
В Альфі без комісії все купується прямо в додатку.
 

roleme

спостерігач
Реєстрація
13.07.08
Місто
Польща
Телефон
iPhone 12
я купляв у 2 брокерів ICU і Univer( в додатку Wotan)
там не було мінімальної суми хоч по 1 облігації можна придбати
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Да-да, кратко и внятно перескажите человеку всю существующую информацию о крипте, не дай бог сам потрудится поизучать.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
А если по теме , застейкал Terra USD под 25% годовых на 120 дней на Бинанс
Посмотрим что из этого выгорит
А ну ещё военные облигации закупил, там психологически приятно вкидывать, что деньги пойдут на армию, а когда выиграем то ещё и процент капнет
Теж цікаво про військові облігації. Наскільки зрозумів,можна через Приват24 це зробити ?
Приват бере комісію і велика мінімальна сума покупки, є кращі альтернативи.
В Альфі без комісії все купується прямо в додатку.
це зараз без комісії, вони зарелізились під час війни, а в тій темі є прорахунки і до війни від різних банків і брокерів.
Зараз без комісії, а потім вийде що виплата купону наприклад 100-1000грн і дякую що користуєтесь нашими послугами.
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Реєстрація
24.01.13
Місто
Полтава
а шо такое виплата по купонам?
Дають купон за облігацію кожні 6 місяців, як частину %, а на купоні пише "Україна зобов'язана виплатити за цей купон 50 грн."
це завжди так чі хто хоче,той бере купон. А якщо я хочу в кінці % всі забарати?
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
а шо такое виплата по купонам?
Дають купон за облігацію кожні 6 місяців, як частину %, а на купоні пише "Україна зобов'язана виплатити за цей купон 50 грн."
це завжди так чі хто хоче,той бере купон. А якщо я хочу в кінці % всі забарати?
Треба дивитися умови конкретної облігації. В мене пише, що виплата купона буде 21.06.22
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.11.08
Місто
Київ
Телефон
Huawei Nova 5T (KS & Vf)
це завжди так чі хто хоче,той бере купон. А якщо я хочу в кінці % всі забарати?
ОВДП до року є дисконтними, тобто розміщюються з дисконтом на закладену дохідність та купон за ними не передбачено. Наприклад, ви оплачуєте 950 грн, а через пів року отримуєте номінал - 1000 грн.
Довгострокові облігації (більше року) передбачають виплату купону двічі на рік.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Шестеро человек в ОАЭ напали на эксперта по криптовалютам, из-за советов которого они потеряли $30 млн. Об этом сообщают местные СМИ.
Потерпевший подтвердил, что рекомендовал группе вложить средства в неназванную криптовалюту и через несколько дней их активы выросли до $100 млн. Однако вскоре курс монеты упал до нуля, и инвесторы потеряли все свои сбережения.
Позднее банда снова связалась с экспертом, чтобы как-то компенсировать свои потери. Он посоветовал им новую цифровую валюту, которая официально еще не была запущена. Инвесторы создали онлайн-площадку для трейдинга, но через 15 минут сайт взломали и актив обесценился.
После этого, согласно материалам дела, злоумышленники проникли на виллу к мужчине и его супруге. Оттуда они похитили $200 000, два телефона, трое часов и кольцо с бриллиантом стоимостью 390 000 дирхамов (свыше $106 000). Под угрозой убийства нападавшие также потребовали вернуть им $30 млн, которые они потеряли. Суд в ОАЭ признал всех шестерых виновными в разбое и приговорил к полугоду тюрьмы.
Жаль, что шестерых посадили, эксперт в следующие полгода мог дать им ещё столько ценных советов.:umnik:
 

SP777

I am a rumor
Реєстрація
09.03.09
Місто
Харьков
Телефон
Samsung S20 FE Snap
После этого, согласно материалам дела, злоумышленники проникли на виллу к мужчине и его супруге. Оттуда они похитили $200 000, два телефона, трое часов и кольцо с бриллиантом стоимостью 390 000 дирхамов (свыше $106 000). Под угрозой убийства нападавшие также потребовали вернуть им $30 млн, которые они потеряли. Суд в ОАЭ признал всех шестерых виновными в разбое и приговорил к полугоду тюрьмы.
Одному мне странно? Всего полгода за разбой?
Это разве что разбоем занимались местные, а пострадавший пакистанец.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
После этого, согласно материалам дела, злоумышленники проникли на виллу к мужчине и его супруге. Оттуда они похитили $200 000, два телефона, трое часов и кольцо с бриллиантом стоимостью 390 000 дирхамов (свыше $106 000). Под угрозой убийства нападавшие также потребовали вернуть им $30 млн, которые они потеряли. Суд в ОАЭ признал всех шестерых виновными в разбое и приговорил к полугоду тюрьмы.
Одному мне странно? Всего полгода за разбой?
Это разве что разбоем занимались местные, а пострадавший пакистанец.
Ничего страшного - у них там просто это обычное дело. :cool: Вот если бы они водки выпили...... :eek:
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Про національність нападників у статті не пишуть. Постраждалий - європеєць. Газету у якій це опублікували ведуть індуси.
Чому 6 місяців, бог його знає. Справді дивно. Імовірно інформація хибна або неповна.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Там вроде есть нюанс, взяли но не сбыли - маленький срок, взяли и сбыли - уже побольше.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Там вроде есть нюанс, взяли но не сбыли - маленький срок, взяли и сбыли - уже побольше.
Ці нюанси зазвичай застосовуються до крадіжки а не до розбою. Розбій то апріорі тяжка стаття.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Не знайшла окремої теми, тому пишу тут. Компанія, в якій я зараз працюю дозволяє двічі на рік купляти власні акції зі знижкою в 15% за рахунок відрахувань із зарплати. Акції за всю історію ніколи не падали на серйозні суми, максимум 3%. Тобто навіть при падінні мені все рівно лишається різниця. Чи правильно я розумію?
Другий момент, що компанія користується послугами брoкерів Fidelity, і мені там треба створити профіль. І отут є одна заковика, якщо я вказую українську адресу як permanent і тутешню як адресу отрмання листів, то вимагають додаткових документів для підтвердження статусу легалізації, що може тягтися кілька ти жнів і я не встигну відкрити аккаунт у брокера + не факт, що мені його відкриють.
З іншого боку мій колега китаєць, не заморочувався і всюди писав лише тутешню адресу. От і не знаю як діяти.
В нас є тема по цінним паперам? Хтось купляє акції закордонних компаній?
 

logist_eg

Заблокирован
Реєстрація
22.11.22
Місто
Західна Україна
У військовий час інвестувати в Україні ? Ви серйозно ? В Українські євробонди там дуже хороший дисконт на вторинному ринку, це якщо є лишні гроші, але там суми від $10.000. А взагалі тільки тушонка , патрони, золото в маленьких злитках . Все інше лише на суми які не шкода викинути у смітник.
 
Зверху