Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Я про це стороннє ПЗ перший раз почув під час того збою)) Черговий розвод віндових юзверів на гроші, ще й так шкодить :LOL:
Логічно, що вперше. Бо ти далекий від корп сегменту. А пересічному бидлоюзеру такі рішення дорогі.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Я про це стороннє ПЗ перший раз почув під час того збою)) Черговий розвод віндових юзверів на гроші, ще й так шкодить :LOL:
Про Медок всі теж раптово почули, але в своїй ніші вони були стандартом.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Про Медок всі теж раптово почули
Не варто рівняти масовий консьюмерський продукт, яким користується чи не кожна бухгалтерія в країні, із софтом з корпоративного сегменту, про який окрім айпішників ніхто і не чув, поки не вклякло. Ще б КС сюди притягнули для порівняння :sneaky:
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Я – не адмін і не бухгалтер, з бухгалтерського знаю лише 1С та Лігу з законодавством. Так би про Медок і не знав.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Про одну російську ІПСО проти британців:
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Кочевник, я так понял, картинка какая-то была (или есть, но мне не видно)? Я в твиттере не зарегистрирован.

Судя по кешу гугла, в Яндексе в топ вывели поддельный сайт, чтобы ФСБ могли "план по посадкам" выполнить.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Там тред на 7 постів, як Хуяндекс у своїй видачі підміняє сайти Легіона Росії і РДК на ФСБ-шні фейкові сайти, які збирають особисті дані заявників і потім кожному, хто залишив особисті дані на фейковоих сайтах, ФСБ-шники паяюють 10-ку за "державну зраду і т.і.".
 
Зверху