Масштабна аварія в мережах "Київстар" — 12 грудня 2023 р.

Плануєте змінити свій фінансовий номер (Київстар) на номер іншого оператора?

  • Так

  • Ні

  • Вже змінив (ла)

  • Подивитися результат


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.
Статус
Закрита.
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Завтра червоножовті будуть роздавати свої стартові з бомж пакетом допомоги в синіх регіонах.
пакет допомоги это значит с уже оплаченной абонкой?

раздача водафонсалунах тоже будет?
Человек вангонул с иронией и сразу вопросы)
 

fnm

Реєстрація
26.08.19
Місто
Полтава-Сіті
Завтра червоножовті будуть роздавати свої стартові з бомж пакетом допомоги в синіх регіонах.
пакет допомоги это значит с уже оплаченной абонкой?

раздача водафонсалунах тоже будет?
Человек вангонул с иронией и сразу вопросы)
с утра надо еще и иронию вычитывать...
и в чем ирония?
бомж-пакет же, так я в ЦА и вхожу
 
Реєстрація
31.08.08
Місто
Гондурас
23 сторінки, а самої адекватної статті що я наразі бачив тут нема :)

у "Київстара" сильна система захисту від кібератак, вони вкладали в це багато грошей і в останні два роки показували свою ефективність", – пояснює джерело ЕП.
це адекватна стаття? ні.
це перелік подій які сталися + локшина на вуха.
пересічному громадянину така стаття може й потрібна. але не для фахівців.
Никто ничего толком публично не скажет.
Вполне возможно, что кто-то внутри что-то «уронил» и пошел каскадный эффект. Но по нынешним временам всё можно (и нужно) списать на русских хакеров и умыть руки.
 
Реєстрація
06.03.23
Місто
Суми
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Якось слабо я уявляю як можна випадково уроніть, так що вже добу нічого не можуть зробити так не буває.
Ти просто погано уявлюєш можливості "распиздяйства"
Повір мені, з 2008 працюю в айті на різних посадах різних компаніях в тому числі в інтеграторах, на розпиздяйство за ці роки надивився достатньо, особливо в держустановах, один раз знаю навіть про випадок розпиздяйства в кс, але там вирішилось за пару годин. Тут якщо вірити статтям в комплексі і сервери і конфігурація мережевого обладнання, так що ні в розпиздяйство не повірю, якщо звісно не вважати таким передачу тим чи іншим шляхом кредів стороннім особам.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Так надовго покласти мережу - я б не взявся маючи всі доступи, треба ще знати як все всередині працює. Я так розумію, наламали не тільки умовно ІТшну частину, але й мережеву. Не може бути просто із-за кривих рук, і певен, що мав хтось бути зсередини. Трохи знаючи КС зсередини - певен, що бюрократичні процеси як то секьюріті і відновлення поставлені в них нормально, але маємо що маємо.
 
Реєстрація
02.06.08
Місто
Киев
Телефон
Pixel 6A
Так надовго покласти мережу - я б не взявся маючи всі доступи, треба ще знати як все всередині працює.
я ж вчера об этом же тоже так и говорил
уверен, что ни один человек из самого КС не смог бы единолично так сломать.
(никакие "умные швабры" такого сделать не могут)
Ну это настолько очевидно, т.е. это группа/по сути преступная группировка и с определенной подготовкой и целью.
Думаю, все, кому положено, это понимают, потому там столько статей УК вчера задействовали, еще и мало окажется.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Sanic, не позитивно тому і жорсткий
 
Реєстрація
21.04.10
Місто
Суми
13 лет с ними работаю как корпоративный клиент. Это такая конченая контора (кс), хуйшо по-быстрому решишь, он-лайн вообще невозможно! Всегда нужно переться в их офис! За эти годы сменилось три корпоративных вэб-интерфейса, причем все были на стадии тестирования. Взял квартиру с кс-кабелем, онлайн перебросил порты, инет появился, звоню в поддержку, мол всё ок: нет блядь! ждите мастера! Общаешься с онлайн-бабой - как дибил пол часа отвечаешь на тупые вопросы, пока с технарем не свяжут. Через приложение хотел активировать услугу - ошибка, только через звонок в поддержку! Сменил бизнес тариф, на тот, где две доп.симки - нихуя! для бизнеса неработает. Это пздц! Ощущение, что текучка программистов там как продавцов в ЕКО-маркете, не мудрено, что такое произошло, всё наверняка на соплях держалось.
 
Статус
Закрита.
Зверху