Масштабна аварія в мережах "Київстар" — 12 грудня 2023 р.

Плануєте змінити свій фінансовий номер (Київстар) на номер іншого оператора?

  • Так

  • Ні

  • Вже змінив (ла)

  • Подивитися результат


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.
Статус
Закрита.
Реєстрація
27.03.08
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Note 5 64gb
Не знаю чи вже писали, але 20 хвилин тому зі свого КС подзвонив на свій Лайф. Дзвінок прийняв і сказав сам собі пару слів. Трубку поклав сам, не перервалося.
На станціонари теж йде виклик
Яке місто?
 
Реєстрація
11.11.23
Місто
Borodyanka
Не знаю чи вже писали, але 20 хвилин тому зі свого КС подзвонив на свій Лайф. Дзвінок прийняв і сказав сам собі пару слів. Трубку поклав сам, не перервалося.
На станціонари теж йде виклик
Яке місто?
Бородянка, Київської області
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Думаю, що тобі варто трохи зупинитись.
Ти можеш бути правим насткільки наскільки і я в своїх припущеннях, але зупинитись треба мені (y)
Я би зупинився якби вчора на протязі 5 годин як сказав цілий міністр піднялись би. А раз не піднялись, потім сказали що в першій половині сьогоднішнього дня стартануть, сьогодні сказали що вже в другій половині, і поки щось штанга та й штанга. Але ок, зупинюсь, побачимо завтра чи є ті бекапи, бо якщо вже й завтра навіть gsm не буде, то там може вже нічого і нема.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
На станціонари теж йде виклик
Давайте без цього, тут вже будують схеми автоматизації прийому КСом заяв на звірку KI i IMSI мільйонами абонентів і вже майже зібрався мітинг перед НКРЗІ, що вони за два дні ще не передали КСівські частоти і інфраструктуру Тмобайлу. Не відбирайте у флудерастів хліб
 
Реєстрація
24.06.20
Місто
Днепр
Телефон
Samsung S23 Ultra
Як на мене, то краще хай тиждень запускають, але щоб все працювало, ніж сьогодні запустять, а через годину їх знову зламають
Только вот у многих банков подтверждение онлайн0покупок через код из смс. А еще есть Дия и банковские приложения которые периодически разлогиниваются и требуют опять же код из смс. Через неделю большая часть абонентов КС просто перестанет ими быть.
 
Реєстрація
11.02.20
Місто
-
Як на мене, то краще хай тиждень запускають, але щоб все працювало, ніж сьогодні запустять, а через годину їх знову зламають
Только вот у многих банков подтверждение онлайн0покупок через код из смс. А еще есть Дия и банковские приложения которые периодически разлогиниваются и требуют опять же код из смс. Через неделю большая часть абонентов КС просто перестанет ими быть.
Дійсно,хоча, може на вайбер код від привату приходити ?
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Ти можеш бути правим насткільки наскільки і я в своїх припущеннях
Ні, то в тебе ефект Данінга-Крюгера. Я щось мінімально шарю, цій конкретній сфері віддав багато років, маю базове уявлення як то всьо працює і які можуть бути наслідки від чого. Ще знаю, до чиєї думки з написавших на форумі варто дослухатися і маю відточені навички фільтрації балаболів.
 
Реєстрація
24.06.20
Місто
Днепр
Телефон
Samsung S23 Ultra
Як на мене, то краще хай тиждень запускають, але щоб все працювало, ніж сьогодні запустять, а через годину їх знову зламають
Только вот у многих банков подтверждение онлайн0покупок через код из смс. А еще есть Дия и банковские приложения которые периодически разлогиниваются и требуют опять же код из смс. Через неделю большая часть абонентов КС просто перестанет ими быть.
Дійсно,хоча, може на вайбер код від привату приходити ?
Не знаю как у Привата, у Райфа подтверждение только через смс.
 
Реєстрація
24.06.17
Місто
Киев
Ці бекапи є компроментовані.
Ти гадки не маєш, як вони виглядають і як їх можна скомпроментувати.
Мережа взагалі будувалася з русодірками
Давай конкретніше - якими, на якому рівні. І чому це став білайн раптово, якщо конкретні люди які це будували - це ті самі, що те саме робили в київстарі.
А чому це офіційно в марафоні не оголосять?
тому що я це тільки що вигадав. В якості аргументу, що ми нічого не знаємо. Не треба чіпляти будь-яку фразу, не зрозумівши контексту і далі на цьому щось будувати.
Про які саме бекапи йде мова? Дири не бекапяться чи що? Якби не було дирок, то не було би оцієї ситуації.
Зі. Ось приклад рукожопства адмінки кс. https://habr.com/ru/articles/418591/
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Был в подвале, лайф в КС прыгнул автоматически, но не звонит. При ручном поиске сети КС тоже светит
Screenshot_20231213_155945_One UI Home.jpg
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Ти можеш бути правим насткільки наскільки і я в своїх припущеннях
Ні, то в тебе ефект Данінга-Крюгера. Я щось мінімально шарю, цій конкретній сфері віддав багато років, маю базове уявлення як то всьо працює і які можуть бути наслідки від чого. Ще знаю, до чиєї думки з написавших на форумі варто дослухатися і маю відточені навички фільтрації балаболів.
Пафосна заява, побачимо до кінця тижня що там буде. Поки навіть не було заяв що локалізували проблему і почали внутрішні закриті тести.
маю відточені навички фільтрації балаболів.
Я лише бачу як СЕО безпорядочно дає коментарі як залучили спеців з майкрософта, циско і еріксона, а по факту нуль конкретики.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Зі" вчорашньою" реєстрацією
Актуальна проблема, купа нових юзерів.
Якщо що я навіть не спробував подзвонити.
і шо? Навіть повністю справну мережу якщо відключити - включати дуже важко і по черзі. Тут же взагалі хз які проблеми, можуть впливати на різні групи абонентів по-різному за регіональною чи якоюсь іншою ознаками.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Persona, она светила всегда, бо трабли в центрі а не на перефірії:)
Доречі цікаво, якщо Київстар мережа стане фізично відсутня, можливо сімку пустять в роумінг? Може без послуг?
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
можливо сімку пустять в роумінг? Може без послуг?
Не думаю, що мережі водафону і лайфа можуть бути теоретично розраховані на вдвічі більший трафік. Якщо пустять - буде Вільний Лайф зразка 2005го
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
можливо сімку пустять в роумінг? Може без послуг?
Не думаю, що мережі водафону і лайфа можуть бути теоретично розраховані на вдвічі більший трафік. Якщо пустять - буде Вільний Лайф зразка 2005го
Я трохи не проте те, точніше не для всіх. Писали вчора що їх КС працювали до 8. Хоча в мене як в 6.20 пропав інет так і досі не зявився, може працювали ті КС що фактично знаходились в роумінгу в момент падіння системи? Також Persona каже що в підвалі на сім зявився роумінг.
 
Статус
Закрита.
Зверху