Масштабна аварія в мережах "Київстар" — 12 грудня 2023 р.

Плануєте змінити свій фінансовий номер (Київстар) на номер іншого оператора?

  • Так

  • Ні

  • Вже змінив (ла)

  • Подивитися результат


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.
Статус
Закрита.
Реєстрація
11.11.23
Місто
Borodyanka
megasubs, Andron LTE, от звідки ви такі беретесь? Зі" вчорашньою" реєстрацією. Якщо що я навіть не спробував подзвонити.
Ну я цей форум читаю вже років з 15. Потреби реєструватися не було до певної пори. А що, заздрісно що у мене дзвінок пройшов? Так у мене основний лайф, а КС почав активно використовувати після деокупації, бо КС один із перших "відновив" БС в Бородянці, яка з місяць на генераторі біля школи працювала. І мені, якщо чесно, було б побарабану на КС, якби його сімкарта не стояла в терміналі Приватбанку. Все банально.
 
Реєстрація
27.03.08
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Note 5 64gb
Ничем х
большая часть абонентов КС просто перестанет ими быть
Менше народу - більше кіслороду (с) :sneaky:
Ничего хорошего, инфраструктура ВФ и ЛС не будет готова к такому резкому наплыву. сеть просто ляжет, и никто работать нормально не будет
 
Реєстрація
06.12.07
Місто
Zürich
Телефон
IPhone 13 Pro
- Скільки часу знадобиться, за реалістичними прогнозами для відновлення повної працездатності мережі?
- Якщо бути чесним, для відновлення 100% працездатності кластерів знадобиться від 2-х до 3-х тижнів часу. Відновлення буде поступове, спочатку обласні центри, райони та під кінець населенні пункти.
Звідкись я цю цифру - 2-3 тижні - добре памʼятаю.
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
- Скільки часу знадобиться, за реалістичними прогнозами для відновлення повної працездатності мережі?
- Якщо бути чесним, для відновлення 100% працездатності кластерів знадобиться від 2-х до 3-х тижнів часу. Відновлення буде поступове, спочатку обласні центри, райони та під кінець населенні пункти.
це звідки? посилання можна?
 
Реєстрація
27.03.08
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Note 5 64gb
megasubs, Andron LTE, от звідки ви такі беретесь? Зі" вчорашньою" реєстрацією. Якщо що я навіть не спробував подзвонити.
якби його сімкарта не стояла в терміналі Приватбанку. Все банально.
Странно, у нас именно приват работает.. хотя видел вчера технари че-то крутили, наверное экстренно делали замены)
хотя насколько я знаю, современные терминалы уже давно дуалсим, на всякий.
 
Реєстрація
13.09.10
Місто
Черкассы
Был в подвале, лайф в КС прыгнул автоматически, но не звонит. При ручном поиске сети КС тоже светит
Переглянути вкладення 58439
Я вручну прбував зареєструватись Лайфом і водафоном по чеозі у Київстарівській мережі, пустило навіть дзвінки проходять, і рахунок перевіряє.
В іншому телефоні сімка КС мережу тримає, на рахунку на ній нуль, і при спробі подзвонити каже що недостатньо грошей на рахунку, але ЮСД команди не працюють.
 
Реєстрація
11.11.23
Місто
Borodyanka
megasubs, Andron LTE, от звідки ви такі беретесь? Зі" вчорашньою" реєстрацією. Якщо що я навіть не спробував подзвонити.
якби його сімкарта не стояла в терміналі Приватбанку. Все банально.
Странно, у нас именно приват работает.. хотя видел вчера технари че-то крутили, наверное экстренно делали замены)
хотя насколько я знаю, современные терминалы уже давно дуалсим, на всякий.
Друга сімка Водафон, але вона вже відключена, бо не реєструється в мережі.
Я занадто маленький для Приватбанку щоб вони на мене звернули увагу в даний момент.
І щоб не оффтоп, моєму особистому номеру КС з якого пройшов дзвінок вже років і років. Здається початково це був тарифний план Base. Зараз тариф Твій Новий.
 
Реєстрація
11.02.20
Місто
-
Тепер взагалі зникла мережа,і не регає.Хоча до цього пускало
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Зателефонував з нокії х2-02, на якій весь цей час не зникала позначка мережі, на свій ВФ номер. Рободядько ввічливо сказав щоб я поповнив рахунок, там дійсно нема грошей.
На зворотній дзвінок відповідь,— номер не обслуговується.
Раніше просто переривалися виклики.
 
Реєстрація
13.09.10
Місто
Черкассы
Вставив у кнопочну Нокію тумбочну сімку в мережу пустило, при дзвінку каже щоб поповнив рахунок, на рахунку справді нуль.
 
Реєстрація
19.10.10
Місто
Сумы
Телефон
nokia
Вставив у кнопочну Нокію тумбочну сімку в мережу пустило, при дзвінку каже щоб поповнив рахунок, на рахунку справді нуль.
Вызов на Водафон проходит, но при ответе сразу обрывается. При звонке на кс - Схоже Ви ввели недійсний номер.
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Черкасская обл.
Телефон
Samsung GT S6102,Motorola XT910 RAZR, ZTE MF100
У меня с кнопочного на водафон прошел нормально, говорил, а вот наоборот - номер неверный.
 
Реєстрація
17.02.20
Місто
Київ
Телефон
Poco m4 pro 5g
Омг, я 10 числа забрів в салон КС та змінив безкоштовно холдер на сучасний. Це щось дає ?)
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Омг, я 10 числа забрів в салон КС та змінив безкоштовно холдер на сучасний. Це щось дає ?)
Поки маєте сучасніший холдер, а по суті дізнаємось як наберуться хоробрості щось з себе видавити по суті (кс)
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Так, твій рубільнік ввімкнуть першим.
Якщо серйозно, то вірогідно що є якісь незабекаплені дані, яких вже нема. Це може бути як щось неважливе - тіпа білінгу, так і важливе. Бекапи можуть бути двогодинної давності, а можуть бути шестимісячної. Я б казав, що чим новіше ти абонент (або наприклад, чим новіше в тебе СІМка), тим більше ризиків.
 
Реєстрація
11.11.23
Місто
Borodyanka
Інформую дзвінок з КС на Лайф і назад проходить. Нічого не розриває. Обидві картки в рідних мережах. Єдине що телефон з КС не вимикався і не перевантажувався та був постійно у мережі (вона нікуди не зникала). Телефон Хуавей У5.
Отаке.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
i з редом щось було, не лякайте так
Русня намагалася заткнути рота патріотам, які кажуть що шось-десь почало працювати. Генерал адмінського фронту - Іван ПрізвищеСхованоДляКонспірації відчайдушно відбив цю атаку ціною знищення важливих серверних логів :)
 
Реєстрація
13.12.23
Місто
Kyiv
Вітаю.
Як раніше вже зазначали, викладені хак-угрупованням скрині майже місячної давності. Тобто, в системі KS злочинці були присутні раніше зазначеної дати. Під "злочинці" розумію рфію, як бенефіціару, із застосованими тактиками та технологіями зовнішнього втручання (проникнення) і не виключаю можливість присутності ризику "людський фактор" в середині KS, в інтересах бенефіціару.

Посилання на Закон України https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2163-19#Text.
За результатами проведення CERT-UA аналізу даних про кіберінцидент, розкриття Кіберполіцією кіберзлочину та розслідування СБУ кіберінциденту, ознайомимося з оприлюдненою інформацією.

Злочинці отримали доступ до інфраструктури, трафіку даних, прикладних систем (як приклад, білінгової системи) та даних (контенту), у тому числі персональних. Про те, як отримали доступ, може дізнаємося потім.
"Завалити" кластер центрального комутатора мережі, віртуальне середовище (там же і білінг), з урахуванням посту угруповання, знищити резервні копії (усього), може злочинець з правами СуперАдміна. Питання, як злочинець отримав такі права. Один з скринів про програмне забезпечення (з російським користувацьким інтерфейсом) МУСТАНГ 1.0.6.56. Може і Supply chain attack (
Треба аналізувати ....

З огляду на можливі досягнення рфією цілей атаки щодо руйнування інфраструктури, доступу до даних фізичних та юридичних осіб (викриття: Хто, Де; Як; Що; Скільки; Коли; з Ким, інше), враження сервісів типу IoT (банківські термінали, оповіщення, інше) порушення державного (цивільного) та військового управління, реалізації у тому числі ІПСО, вкрай важливим (в довгую) була б "присутність" злочинців в системі KS та набуття відповідних бенефітів в умовах ведення військової агресії.

Не виключаю, що з урахуванням існуючою у публічному середовищі інформації про можливу націоналізацію KS, злочинець знищив сліди своєї тривалої присутності в системі та технологій контролю за інфраструктурою операторів мобільного стільникового зв'язку, а також даними в ній ...
 
Статус
Закрита.
Зверху