Масштабна аварія в мережах "Київстар" — 12 грудня 2023 р.

Плануєте змінити свій фінансовий номер (Київстар) на номер іншого оператора?

  • Так

  • Ні

  • Вже змінив (ла)

  • Подивитися результат


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.
Статус
Закрита.
Реєстрація
11.04.09
Місто
Київ

burn

що нового?
Реєстрація
15.03.09
Місто
Одесса
Телефон
Ace&Base Плюс
В мировой практике вообще не было успешного прецедента развертывания GSM сети без тестирования на 20+ миллионов абонентов
А прикинь теперь будет.. Если входить в телеком-историю, то только так
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Я сегодня закинул 5 грн, подключилась услуга. Правда тариф БМлайт+, пока не поменялся, 75 висит.
Є підозра, що все таки встигли змінити тариф, просто в додатку не відображався. І при зміні тарифу, послуга соцмережібезобмежень за 5 грн, пішла в туман.
Не дає користуватися інтернетом.
Тобто аварія почалась ще 11.12.
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02

winnik

meme
Реєстрація
15.04.23
Місто
Херсон
Телефон
moto g41, redmi note 11
В мировой практике вообще не было успешного прецедента развертывания GSM сети без тестирования на 20+ миллионов абонентов
А прикинь теперь будет.. Если входить в телеком-историю, то только так
Новині декілька днів:
Відновити роботу «Київстару» допомагають міжнародні Microsoft, Cisco, представники Книги рекордів Гіннеса з таймером та Ericsson
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Перенос номера уже можно осуществить? Или ещё нет? Если у человека контракт, ток через ЦОА?
 
Реєстрація
21.11.16
Місто
-

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Яка процедура, коли запрацюють смс?
вже запрацювали. У мене підтягнулись ті, що я давно повидаляв.

Висловлю своє "ФЕ", щодо тих, хто стрибунцем міняє або мнп-шиться: Ви думаєте подібна халепа не може трапитись з іншими операторами, гадаєте, що в ЛС або ВФ не має сідарів, яких взяли за м'яке місце? Ну камон, другий рік, люди й більше втрачали...
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Яка процедура, коли запрацюють смс?
вже запрацювали. У мене підтягнулись ті, що я давно повидаляв.

Висловлю своє "ФЕ", щодо тих, хто стрибунцем міняє або мнп-шиться: Ви думаєте подібна халепа не може трапитись з іншими операторами, гадаєте, що в ЛС або ВФ не має сідарів, яких взяли за м'яке місце? Ну камон, другий рік, люди й більше втрачали...
Я думаю у лайфа найкраща ситуація бо найменша база абонентів і менше старовини. Плата за тариф для мене не проблема, а BIP ще раніше виглядав цікавим продуктом від оператора на випадок якщо немає покриття від оператора. Кс має заплатити ціну за такий провал, надіюсь велику. Те що хакнули через взлом адміна це для мене абсолютно не виправдання, це просто некомпетентність.

На кс залишу сімку для інтернета бо у них найширша полоса на В3 наскільки я розумію
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Висловлю своє "ФЕ", щодо тих, хто стрибунцем міняє або мнп-шиться
Если ты про мой вопрос, то с аварией это никак не связано, сам не понимаю этого. Я ещё никогда не пользовался услугой переноса и смутило, что у человека контракт, ну и работает ли уже впринципе
 
Реєстрація
17.02.20
Місто
Київ
Телефон
Poco m4 pro 5g
Як ви бачите що ловить в3,в7 і всілякі там в40? Кудой копати?
 
Статус
Закрита.
Зверху