Масштабна аварія в мережах "Київстар" — 12 грудня 2023 р.

Плануєте змінити свій фінансовий номер (Київстар) на номер іншого оператора?

  • Так

  • Ні

  • Вже змінив (ла)

  • Подивитися результат


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.
Статус
Закрита.
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Без запросов и смс как-то жизнь хуже. Старые технологии, а какая зависимость от них! Менять фин. телефон не хочется. А так ничего не купишь в моём случае из интернета!
60% пользоватилей снимают нал и идут в терминал. Попробуйте, может это ваше?
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Наступним разом закривайте своє повідомлення під кат так, щоб подивитись його можна було б від 1000000000000 повідомлень. Так крутіше. Та й ще ж ніхто не побачить.
Якщо тобі не видно, то можливо на те є причини. Навіщо кіпішувати?
А я не кіпішую. Просто іноді читаєшь тему, а там через одного скриті повідомлення та автори змагаються в кількості повідомленнь для відкриття. Смішно!
Та й до речі. Не кіпіш, а кипеж (рос).
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Горецкий, Це виглядає так, що хто більше всіх флудить, той і прочитає. Я на форумі з 2009 року, але пишу тільки по ділу і не набрав 1000 повідомлень. Виходить, що потрібно було флудити :)
Ні,- ті хто тут давно, пишуть про те щоб їм хтось кинув в особисті.
А нафуа закривати тоді? :ROFLMAO:
 
Реєстрація
14.12.23
Місто
Дніпро
Є думка що смс не включать до останнього, коли вже все налагодять. Тому що страшно побачити запити людей на міграцію, поки кс "оживає".
Так чем дольше они не включат смс, тем больше абонентов уйдет. Я для себя завтра поставил крайним сроком - потом поеду по банкам переводить счета/логины на номер Водафона. Не возможность делать оплаты уже три дня как-то подзадолбала, мягко говоря. Откладывать еще на дольше возможности уже нет.
Не будет смс до следующей недели скорее всего,МК обещали сделать сегодня но пока ничего нет
Так оптимісти ж написали,— тиждень.
Хуже,работает только то что делали ериксоны,то что делал сам КС пока можно не ждать,вряд-ли за выходные что-то поменяется.
 
Реєстрація
24.06.20
Місто
Днепр
Телефон
Samsung S23 Ultra
За ці 4 дні не відчув проблем з Приватбанком. Доступ був. З магазинів мені у Вайбер повідомлення приходило.
У того ж Райфа всі підтвердження через смс. Та ще й раніше сплачені товари не можливо забрати у точках видачі, бо треба ввести код з смс.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Тому що страшно побачити запити людей на міграцію, поки кс "оживає".
Дізнаються про це з СМСок, через плече в абонентів читають і рахують, ага
Для мнп треба робочі смс, щоб абонент підтвердив перехід
 
Реєстрація
17.02.20
Місто
Київ
Телефон
Poco m4 pro 5g
Наступним разом закривайте своє повідомлення під кат так, щоб подивитись його можна було б від 1000000000000 повідомлень. Так крутіше. Та й ще ж ніхто не побачить.
Якщо тобі не видно, то можливо на те є причини. Навіщо кіпішувати?
А я не кіпішую. Просто іноді читаєшь тему, а там через одного скриті повідомлення та автори змагаються в кількості повідомленнь для відкриття. Смішно!
Та й до речі. Не кіпіш, а кипеж (рос).
Взагалі-то це староідіш. Хіпєш.
 
Реєстрація
24.06.20
Місто
Днепр
Телефон
Samsung S23 Ultra
Ihor-Zp, приват подтверждения в приложухе, Моно тоже. Чем покупаете
Райфайзен - тільки смс. І навіть якщо сплатити з карти іншого банку де підтвердження через приложуху, усе одно при отриманні у точках видачі Міст або Розетки або Єпіцентру потрібен буде код з смс..
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Intelcore, у мене двофакторка через Google Authenticator.

Dmytro_Dnepr, якщо Міст, то вони хочуть смс, алоставка на Розетка, Укрпошта, Нова Пошта можна без смс.
 
Реєстрація
24.06.20
Місто
Днепр
Телефон
Samsung S23 Ultra
Intelcore, у мене двофакторка через Google Authenticator.

Dmytro_Dnepr, якщо Міст, то вони хочуть смс, алоставка на Розетка, Укрпошта, Нова Пошта можна без смс.
Нова пошта так, можно через аплікуху. Більшість інших питають код з смс якщо замовлення було попередньо сплачене. Таке у Фокстроті, Розетці, Міст-Єкспресс і т.д.
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Без запросов и смс как-то жизнь хуже. Старые технологии, а какая зависимость от них! Менять фин. телефон не хочется. А так ничего не купишь в моём случае из интернета!
60% пользоватилей снимают нал и идут в терминал. Попробуйте, может это ваше?
Та от зараз мав бажання купити на розетці. Продаван не розетка. Де я буду зараз шукати банкомат та термінал?
Дуже багато, на мій погляд, замкнули на СМС!
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
И если не выслали фото накладной по новой почте. То посмотреть треккер не могу. Приложение Новой почты у меня всё время сбрасывало авторизацию. Поэтому я им перестал пользоваться. Всегда было достаточно смс.
 
Реєстрація
07.08.23
Місто
Киев
Skuadro, нет ли у Вас хотя-бы приблизительного инсайда о начале работ над смс?
Начинать ли очень геморный процесс отвязки номера или подождать ещё? (не о банкинге речь)
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Без запросов и смс как-то жизнь хуже. Старые технологии, а какая зависимость от них! Менять фин. телефон не хочется. А так ничего не купишь в моём случае из интернета!
60% пользоватилей снимают нал и идут в терминал. Попробуйте, может это ваше?
Та от зараз мав бажання купити на розетці. Продаван не розетка. Де я буду зараз шукати банкомат та термінал?
Дуже багато, на мій погляд, замкнули на СМС!
Снимать наличку в банкомате и опять совать в терминал при всех комиссиях - это не моё!
 
Статус
Закрита.
Зверху