Медична реформа сімейної медицини (Супрун)

Ваше ставлення до реформи

  • Найкраща реформа в світі

  • Позитивно, хоча є певні проблеми

  • Нічого не змінилось

  • Негативно, хоча є певні переваги

  • Все пропало!

  • Я в танку...


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Проте купа їх реклам про укладаннч договорів по системі нсзу з ними, навіть гуманітарку роздвють лише тим, хто уклав з ними договори на мед.обслуговування
 
  • Wow
Реакції: idea

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
...
Взагалі ци писюльки якась дічь. Поанна бути якась форма рецептів для безрецептурних препаратів також, щоб виглядало воно нормально.
взагалі, повинні це вносити в ел.мед.картку, а непросто написав мені і все. Хоча в моєму виппдку, він ссказав (дав направлення), що тре зробити МРТ
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Підішла до віконця, розвернулася дупою та зі словами "ось гляньте, у мене тут" починає юбку задирати. Ну я послав її. Не стримався. Воно образилося.
ну це звісно феєрична ситуація. У вас там я бачу не лише сумні історії :)
Нсзу уклав догоавр з КСМ (Клініка св. Миколая) на ±30 млн. ₴, це найбільша сума серед приватних клінік в Запоріжжі. Належииь депутату Ьєлому Миколі. На сайті написано, що в них є КТ, ще кура всякого обладнення - зателефонував, а КТ не роблять, бо вже давно зламано апарат і ремонтувати не планують, а гроші виділяють виходячі з наявності апаратів і т.д.
нє, ну гроші виділяють за надані послуги по єнаправленням.
Якщо не страшно і є бажання - запишіть таку розмову і в НАБУ. Зразу там всі апарати запрацюють.
Або є лікар який є. І він не дуже має авторитет. А де взяти такого який буде Авторитетом незрозуміло.
ось і ходять до кого ходять
Не самолікування, не сусідка, а «просто лікар»
Я думаю, що ми про різні рівні авторитету говоримо. Я говорю просто, що думка лікаря сама по собі авторитетніша за "людини з вулиці".
Але я вас розумію, і згоден - хорошого лікаря складно знайти, як і лікарю - задоволеного пацієнта :)
Але людина, яка незадоволена і бажає собі кращого, шукатиме кращі варіанти - я так і роблю.
збоку на апараті написано - благодійна допомога якогось там фонду з Гамерики...
На апараті не було написано, чи фонд робить ТО, оплочує розхідники, ремонтує, фінансує курси лікарю, участь у конференціях, тощо?
Це я їм оплатив включно з купівлею апарату. Щоб ви розуміли, це був приватний кабінетик з чорного входу Медмістечка. Я на 95% впевнений, що благодійна допомога призначалась для лікарні, в якій він знаходився, щоб пацієнти мали доступ до якісного обстеження. Але ні, як у нас і з ліками робили/роблять що спускають з відділення вниз до аптеки, а лікарі на бумажечках пишуть список, який ти маєш піти вниз і купити - при чому внизу в аптеці ціни вищі, ніж через дорогу від лікарні - так і тут, на шару влаштували собі бізнес.
Знаєм ми ці історії про розходніки не раз проходили і обласній, і в НІР. У 2016р. в НІРі з кожного пацієнта за опромінення брали по 5 тисяч на ремонт. Там вже не один склад голов.лікарів мав кримінальні справи, включно з НАБУ і ДБР, от не знаю чи посадили, правда. Але в порівнянні з тим, що було, в цьому закладі значно покращало. Шалімову реформа не допомогла.
Згоден, але мене не було іллюзій, що лікаря, які все життя жили за рахунок хабарів раптово зміняться. Навіть якщо зп 10 разів підвищать,
і я з Вами цілком згоден. Достатньо подивитись на наш Верховний Суд.
Взагалі ци писюльки якась дічь. Поанна бути якась форма рецептів для безрецептурних препаратів також, щоб виглядало воно нормально.
вони ж для того і пишуться, що відповідальності ніякої. Там ані імʼя лікаря, ані лікарні - це все одно що самолікування. І можна прописувати все що хочеш, а не те, що за протоколом. Але в Польщі така сама система, рецептурні ліки- в рецептах, а решта з біодобавок і фуфломіцинів на папірцях, теж часом з брендами. Так що без самоосвіти - ніяк.
Але я люблю швидкість, мені байдуже чи на папірці, чи в рецепті (я сам трошки знання маю та можу проконсультуватись і почитати в неті). Мені аби швидше до лікаря потрапити, я взагалі не люблю в лікарів багато забирати часу, але хочу знати відповіді на всі питання, що мене турбують.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
...
нє, ну гроші виділяють за надані послуги по єнаправленням.
Якщо не страшно і є бажання - запишіть таку розмову і в НАБУ. Зразу там всі апарати запрацюють...

Страх тут ні до чого - розмова записана, але це мабуть нвчого не дасть, бо по-перше - коли питпв їх про КТ, то рощмову не аів про безоплатну діагностику зс ел.направленням. я в них запитпв - чи роблять КТ взагалі, відповіли що ні, на моє питанпя, чому на їх сайиі вуазано, що вони це роблятт і тоді відповіли, що просто апарат зламався у них, так що вони не знали, що я хотів за ел.напрааленням
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
01.10.16
Місто
Пригород
Я ці пропозиції від лікарів фільтрую і стараюсь не брати відверту фігню типу бадів.
На сайті аптеки 911 дуже зручний фільтр, щоб підібрати 100% аналог за доступнішою ціною.
Вводиш назву препарату, а потім шукаєш за тою самою діючою речовиною та відповідним дозуванням.
В результаті - ліки суттєво дешевші і доволі відомих виробників.
Мені один лікар взагалі радив завжди брати вітчизняні аналоги, бо імпортних ніби купа підробок.
Post automatically merged:

вони ж для того і пишуться, що відповідальності ніякої. Там ані імʼя лікаря, ані лікарні - це все одно що самолікування. І можна прописувати все що хочеш, а не те, що за протоколом. Але в Польщі така сама система, рецептурні ліки- в рецептах, а решта з біодобавок і фуфломіцинів на папірцях, теж часом з брендами. Так що без самоосвіти - ніяк.
Але я люблю швидкість, мені байдуже чи на папірці, чи в рецепті (я сам трошки знання маю та можу проконсультуватись і почитати в неті). Мені аби швидше до лікаря потрапити, я взагалі не люблю в лікарів багато забирати часу, але хочу знати відповіді на всі питання, що мене турбують.
Хоч карти тепер в електронному вигляді. Бо раніше паперові були в полікліниках. І на руки не давали. Тобто якщо щось пішло нетак лікар зажди може вирвати листок з карти і переписати як треба.
 
Реєстрація
06.05.09
Місто
Кременчук
Телефон
Google Pixel 6a
Говорят, должно пару поколений смениться, чтобы менталитет людей поменялся
це ж теж система продукує. Треба добренько хоч деяких посаджати і конфіскувати майно, тоді не треба буде чекати кілька поколінь на наступні такі самі... Усі проблеми від вседозволеності і байдужості держави.
Post automatically merged:

а тут какая-то Супрун захотела резко всю систему поломать
Якби хотіла поламать, зробила інструмент тиску й примусу від держави на ЗОЗ. Зробила б сайт де всі послуги розписані, є список закладів де цю послугу можна отримати, систему моніторингу якості виконання...
Загалом завершена реформа лише первинної ланки, тобто, сімейні лікарі. Інші етапи реформи згорнуто. Залишилися тільки пілотні проєкти в декількох областях.
У мене немає питань до первинної ланки. А от далі - повний жах. І ніхто не розв'яже ваші проблеми: ні НСЗУ, ні департаменти охорони здоров'я. Я ці етапи пройшов й поки що забив на це.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Я ці пропозиції від лікарів фільтрую і стараюсь не брати відверту фігню типу бадів.
На сайті аптеки 911 дуже зручний фільтр, щоб підібрати 100% аналог за доступнішою ціною.
Вводиш назву препарату, а потім шукаєш за тою самою діючою речовиною та відповідним дозуванням.
В результаті - ліки суттєво дешевші і доволі відомих виробників.
Мені один лікар взагалі радив завжди брати вітчизняні аналоги, бо імпортних ніби купа підробок.
Post automatically merged:

вони ж для того і пишуться, що відповідальності ніякої. Там ані імʼя лікаря, ані лікарні - це все одно що самолікування. І можна прописувати все що хочеш, а не те, що за протоколом. Але в Польщі така сама система, рецептурні ліки- в рецептах, а решта з біодобавок і фуфломіцинів на папірцях, теж часом з брендами. Так що без самоосвіти - ніяк.
Але я люблю швидкість, мені байдуже чи на папірці, чи в рецепті (я сам трошки знання маю та можу проконсультуватись і почитати в неті). Мені аби швидше до лікаря потрапити, я взагалі не люблю в лікарів багато забирати часу, але хочу знати відповіді на всі питання, що мене турбують.
Хоч карти тепер в електронному вигляді. Бо раніше паперові були в полікліниках. І на руки не давали. Тобто якщо щось пішло нетак лікар зажди може вирвати листок з карти і переписати як треба.
Зараз паперові ще не скасували, їх заповнюють паралельно з електроними
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
01.10.16
Місто
Пригород
Говорят, должно пару поколений смениться, чтобы менталитет людей поменялся
це ж теж система продукує. Треба добренько хоч деяких посаджати і конфіскувати майно, тоді не треба буде чекати кілька поколінь на наступні такі самі... Усі проблеми від вседозволеності і байдужості держави.
Post automatically merged:

а тут какая-то Супрун захотела резко всю систему поломать
Якби хотіла поламать, зробила інструмент тиску й примусу від держави на ЗОЗ. Зробила б сайт де всі послуги розписані, є список закладів де цю послугу можна отримати, систему моніторингу якості виконання...
Загалом завершена реформа лише первинної ланки, тобто, сімейні лікарі. Інші етапи реформи згорнуто. Залишилися тільки пілотні проєкти в декількох областях.
У мене немає питань до первинної ланки. А от далі - повний жах. І ніхто не розв'яже ваші проблеми: ні НСЗУ, ні департаменти охорони здоров'я. Я ці етапи пройшов й поки що забив на це.
Лікарні тепер комунальні. То ж багато залежить від міцевої влади також і в різних містах досить порізному. Десь треба купувати все, а в іншій лікарні є всі ліки по програмі гарантій.
Місцева влада також часто забиває, коритуючись необізнаністю електорату, бо народ думає, що лікарні якийсь мінздрав фінансує.
То ж місцевій владі більше електоральний бонусів від квіточок посаджених і фонтанів збудованих.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Alexey_k9, ніколи не мав із цим проблем, у мене всі картки "на руках", окрім стоматологів :(
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Себастьян Перейро, ну от тому й ургентно, щоб не бути в кінці черги
Записався, сказали вільне місце на 15.08.24р., сказав, що у мене є позначка ''ургентно'', відповіли, що це не має значення, т.я. ''ургентно'' вони можуть прийняти лише тих, хто знаходиться на стаціонарі в їх лікарні
 
Реєстрація
01.08.09
Місто
Киев
Хоч карти тепер в електронному вигляді. Бо раніше паперові були в полікліниках. І на руки не давали. Тобто якщо щось пішло нетак лікар зажди може вирвати листок з карти і переписати як треба.
Картку треба було самому брати, перед тим як йти до лікаря. Рекомендували зберігати у себе бо в поліклініці часто губились.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Себастьян Перейро, ну от тому й ургентно, щоб не бути в кінці черги
Записався, сказали вільне місце на 15.08.24р., сказав, що у мене є позначка ''ургентно'', відповіли, що це не має значення, т.я. ''ургентно'' вони можуть прийняти лише тих, хто знаходиться на стаціонарі в їх лікарні
спонукання до платних процедур...
 
Реєстрація
01.10.16
Місто
Пригород
Себастьян Перейро, ну от тому й ургентно, щоб не бути в кінці черги
Записався, сказали вільне місце на 15.08.24р., сказав, що у мене є позначка ''ургентно'', відповіли, що це не має значення, т.я. ''ургентно'' вони можуть прийняти лише тих, хто знаходиться на стаціонарі в їх лікарні
Цікаво, що НСЗУ думаю з цього приводу
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Alexey_k9, так, а що черга є черга. Так часто буває, що в одному місці величезна черга, бо відоме, а в іншому - без проблем, але ніхто про нього не знає...
Потрібен ресурс із чергою і фільтрами... і контроль з боку НСЗУ - скільки місць на день за державним замовленням: скільки фактично записали і скільки прийняли...
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Себастьян Перейро, ну от тому й ургентно, щоб не бути в кінці черги
Записався, сказали вільне місце на 15.08.24р., сказав, що у мене є позначка ''ургентно'', відповіли, що це не має значення, т.я. ''ургентно'' вони можуть прийняти лише тих, хто знаходиться на стаціонарі в їх лікарні
Ну ти знайшов, на чому свинориліть, на власному здоров'ї ... Розповім тобі із особистого досвіду. В 2005 році моя дружина була вагітна, потрібно було робити другий УЗД. А в мене на роботі був лютий треш, грошей мало, на нормальний УЗД не вистачає. Попросив брата двоюрідного, той порішав мені безкоштовно УЗД в крутій клініці в центрі Дніпра. Поїхали. Кабінетик так собі, на загальному фоні лікарні як чужорідне вкраплення. Ось вона там щось водила, крутила, дивилась, потім видає перл - "Ви знаєте, у вас точно не хлопчик, але гарантувати, що то дівчинка я також не можу". Ми з дружиною охуїли від такого, вихуїти не змогли і пішли. На виході я телефоную братові, розповідаю весь цей пиздець. Він такий "А, ща, нікуди не йди". Через хвилину передзвонює, каже повертайся. Повернулись. Та же мадам, але веде нас в інший кабінет. Ось там вже все видно, все нам показала, розповіла. Потім вибачилась, типу, а що ви хотіли задарма? Після того, все що стосується мого здоров'я або моєї родини, то ніякого безкоштовного сиру, який, як відомо, тільки в мишоловці! Тільки нормальний лікар, нормальне обладнання!
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Андрюх@dp.ua, згоден. В 19 році робив я УЗІ щитовидної. В "казьонній" нашій лікарні чекав місяць по запису. Отримав 2 (два) слова висновка і одне речення войсом від лікаря. Одразу же пішов до приватників. За 400 гривень. Прийняли за 10 хвилин. Маніпулювали зі мною хвилин 20 - щоб фото краще вийшло. Видали фото, розшифровку з детальним описом, розказали що і як і де може бути не так з залозою. Не жалкував ні миті.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Взагалі не бачу кореляції між за гроші і за страховку. Там де є свині, вони будуть свиньми і за гроші. Більше працює по знайомству чи ні - сакраментальна фраза: "а ви від кого?"
УЗД досить приблизний інструмент діагностики, і результат більше залежить від фаховості лікаря, аніж від апарату. От в МРТ чи КТ важливіше якість образу, але і так буде залежати як опише рентгенолог те, що побачить, і як сильно він набухався попереднього дня на умовних Сейшелах.
І про платне УЗД. Коли мама була на хімії, раптом у неї почали пухнути ноги, прямо на очах, як завжди все стається на вихідних. Забив на сполох - повіз на УЗД. Клініка Віва на Шулявці. У кабінеті сидів той самий узд-лікар, якого рекламували у "Я соромлюсь свого тіла", який він класний спеціаліст. Подивився маму і написав купу страшних діагнозів, типу все - "вам торба". Після цього всього везу на швидку у Медмістечко, там її оглядає судинний хірург, каже що нічого страшного не бачить - на даний момент все гаразд і причин для госпіталізації нема. З понеділка ми вже в судинного в Шалімова, лікарка оглянула і маму, і результат з "платного" УЗД і сказала, що з того опису їй нічого не зрозуміло. Переробили там під наглядом лікаря ( коштувало 60 грн замість 400), виявилось - усе більш-менш в нормі, окрім варікозу, жодна маячня того зіркового узіста не підтвердилась. Після цього велика пошана до спеціалістів із Шалімова, хоч там, як і всюди, є падлюки, а є Люди.
Іще був дуже схожий випадок, коли в мами стався приступ сильного болю в животі, теж вночі поїхали на платне УЗД, за рекомендацією сімейного. Там теж лікарка-узд каже, ну все у вас зараз станеться перитоніт, ось вам номер крутого хірурга - телефонуйте хай вам вирізає жовчний. Сімейний каже - на результатах не бачу показань до термінової госпіталізації. Вколи мамі знеболююче, зранку побачимо, що далі робити. Після того, схожий інцидент стався лиш раз, меншої сили. Готувались до планової операції, але почалась велика війна. Жовчний видалили планово, цього літа. І не знаю чи на краще, бо почуває себе гірше ніж перед видаленням.
Не забуваймо, що платна медицина це теж маркетинг, і вони граються з вашими страхами у бажанні нажитись... Треба зберігати холодний розум і розуміти, де тобі справді потрібно найдорожче і терміново, а де нема різниці - це лиш планова процедура.
 
Реєстрація
06.05.09
Місто
Кременчук
Телефон
Google Pixel 6a
Говорят, должно пару поколений смениться, чтобы менталитет людей поменялся
це ж теж система продукує. Треба добренько хоч деяких посаджати і конфіскувати майно, тоді не треба буде чекати кілька поколінь на наступні такі самі... Усі проблеми від вседозволеності і байдужості держави.
Post automatically merged:

а тут какая-то Супрун захотела резко всю систему поломать
Якби хотіла поламать, зробила інструмент тиску й примусу від держави на ЗОЗ. Зробила б сайт де всі послуги розписані, є список закладів де цю послугу можна отримати, систему моніторингу якості виконання...
Загалом завершена реформа лише первинної ланки, тобто, сімейні лікарі. Інші етапи реформи згорнуто. Залишилися тільки пілотні проєкти в декількох областях.
У мене немає питань до первинної ланки. А от далі - повний жах. І ніхто не розв'яже ваші проблеми: ні НСЗУ, ні департаменти охорони здоров'я. Я ці етапи пройшов й поки що забив на це.
Лікарні тепер комунальні. То ж багато залежить від міцевої влади також і в різних містах досить порізному. Десь треба купувати все, а в іншій лікарні є всі ліки по програмі гарантій.
Місцева влада також часто забиває, коритуючись необізнаністю електорату, бо народ думає, що лікарні якийсь мінздрав фінансує.
То ж місцевій владі більше електоральний бонусів від квіточок посаджених і фонтанів збудованих.
Місцева влада в пресі та по телебаченню кілька років тому відзвітувала, що апарат МРТ встановлено й працює. А після мого випадку, коли місцева преса ним зацікавилася й підняла галас, виявилося, що навіть приміщення не обладнане :)
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
 
Реєстрація
26.03.24
Місто
Хмельницький
лікар має авторитет
звісно не у всіх, але має. Якщо не має, то пацієнт до нього просто не піде. Або ліки не придбає.
Якщо йдеться про поліклініку, то ми ж уже всі ходимо до свого сімейного лікаря з яким підписуємо декларацію, а не до будь-кого і за будь-чим.
А той хто не має авторитета лікаря, займається самолікуванням, тоді той авторитет переймає умовна сусідка, чи умовний фармацевт в аптеці.
Зараз тотальна біда це недовіра до лікарів. Ви праві. Довіряють сусідкам (які рекомендують "медичний керосин"). Та пруть в аптеку до фармацевта, щоб той встановив діагноз, призначив лікування, видав чудо-таблетку якою за один раз можна вилікуватися, та й ще щоб "дёшево и эфективно". Такі приходять до мене, як от позавчора баба. Підішла до віконця, розвернулася дупою та зі словами "ось гляньте, у мене тут" починає юбку задирати. Ну я послав її. Не стримався. Воно образилося. Ну де мозок у цих людей??
Post automatically merged:

Відповім я. Раніше у поліклініках (ЦПМСД) було багато апт пунктів. Людина приходила тудой с папірцем лікаря з його печаткою та купувала. Фармацевт робив статистику по лікарям. Хто що порекомендував. На разі є наказ МОЗ закрити всі пункти у ЦПМСД. Вони дороблятимуть до кінця терміну аренди.
в поліклініках не зустрічав, в 3-й точно не було, а ось в лікарнях (9-та, 6-та, обласна і т.д.) і досі є
В лікарнях вони є та й будуть. Я про ЦПМСД. Про поліклініки.
Зараз усі аптеки мають заключити договір із НСЗУ тому автоматично такі аптеки будуть працювати по програмі «Доступні ліки» де є певний перелік ліків, які можна отримати безкоштовно або з мінімальною доплатою
 
Зверху