Медична реформа сімейної медицини (Супрун)

Ваше ставлення до реформи

  • Найкраща реформа в світі

  • Позитивно, хоча є певні проблеми

  • Нічого не змінилось

  • Негативно, хоча є певні переваги

  • Все пропало!

  • Я в танку...


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
він не бігає, проблему вирішує страхова медицина. Тобто не "общак", а кожен сам обирає "гривнею" покриття витрат.
всюди по-різному
Нашу систему скопіювали з британської. Там такий же общак без комунізму.
"Основне джерело фінансування — загальні податки. Люди платять скільки можуть, послуги отримують всі однаково."
Тобто з тебе Хеннесі, а з мене серветки.
by НСЗ
 
Останнє редагування:
Реєстрація
01.10.16
Місто
Пригород
він не бігає, проблему вирішує страхова медицина. Тобто не "общак", а кожен сам обирає "гривнею" покриття витрат.
всюди по-різному
Нашу систему скопіювали з британської. Там такий же общак без комунізму.
"Основне джерело фінансування — загальні податки. Люди платять скільки можуть, послуги отримують всі однаково."
Тобто з тебе Хенесі, а з мене серветки.
by НСЗ
Розмова взагалі-то трохи не про те. Чомусь після скарг до нсзу ліки часто знаходяться і навіть гроші повертаються.
То може справа не тільки в податках ;)
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Знаєте як працює платформа tabletki.ua?
Знаю, не трынди! Это просто ребята сделали сервис по подбору рядом с тобой адресов аптек с их ценами (в аптеках, реальными). Они никак давить не могут на цены, у них есть простые условия, как в розетке, проме и прочих. Это обычная хрень, как ты запустишь контекст в гугле, только чуть эффективнее, все.

Скрыл от таких вот пиз.. трындунов. Не втирай откровенную чушь!
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Знаєте як працює платформа tabletki.ua?
Знаю, не трынди! Это просто ребята сделали сервис по подбору рядом с тобой адресов аптек с их ценами (в аптеках, реальными). Они никак давить не могут на цены, у них есть простые условия, как в розетке, проме и прочих. Это обычная хрень, как ты запустишь контекст в гугле, только чуть эффективнее, все.
*** Скрытый текст не может быть процитирован. ***
Скрыл от таких вот пиз.. трындунов. Не втирай откровенную чушь!
Трындышь ты. Выбирай слова. А по поводу таблеток я бы тебе рассказал, но с таким хамлом общаться не хочу. Цены на таблетках ниже гораздо нежели прийти и спросить препарпат в аптеке. По всем позициям. И я не раз заключал договора с таблетками. Поэтому нечего мне тут соплями брызгать. Научись с людьми разговаривать, щенок.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Таблетки на заре своего становления упрашивали аптеки присоединиться к платформе. Это и понятно. Ибо всем хочется денег. Теперь же порой просто выкручивают руки. Отказов много? Отключить. Кто-то нажаловался? Очень часто необосновано, отключить. Невовремя заказы подтверждаются? Предупреждают, а потом отключают. Естественно, когда клиентская база набрана, то можно вести себя так с небольшим и маломаржинальным клиентом. А на первых порах откаты предлагали, чтобы к ним подключились. Но то таке. Те, кто покупает лекарства может подтвердить мои слова, что ценник на таблетках и ценник а аптеке весьма разнятся. Поэтому народ и пользуется платформой. Просто это выгодно. А сейчас, допустим, моя аптека в отдалённом районе города одна. Конкурентов нет. Цены на препараты колеблются в пределах "вилки" на тех же таблетках. И когда народ спрашивает, а почему я не подключился, то ответ прост - а нафуа?? Цены в пределах разумного, а кому не нравится - садится на маршрутку и едет 20 минут до ближайшей аптеки. Но не факт, что будет дешевле. Так что вот так.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
...Те, кто покупает лекарства может подтвердить мои слова, что ценник на таблетках и ценник а аптеке весьма разнятся...
іноді накористь аптеки
Саме так. Ніколи не бачив ситуації, коли на таблетках ціна була вище ніж в фізичній аптеці. Завжди нижче. Від 10% до 15%. Бо якщо ціна буде така, то пересіченому не буде сенсу користуватися платформою. А власник платформи зацікавлений напряму у збілшенні замовлень через сервіс. А як? Тільки ціна.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
...Те, кто покупает лекарства может подтвердить мои слова, что ценник на таблетках и ценник а аптеке весьма разнятся...
іноді накористь аптеки
Саме так. Ніколи не бачив ситуації, коли на таблетках ціна була вище ніж в фізичній аптеці...
бачив 1 чи 2 рази, але я купляю рідко
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
...Бо якщо ціна буде така, то пересіченому не буде сенсу користуватися платформою...
головне привчити людину, що на пігулках дешевше, а потім клієнт (пенсіонер) перестає думати і сліпо вірить, що там дешевше.
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
От скільки юзаю Таблетки.уа - роки зо 2 - вони мені зекономили хай не купу, а досить грошей. У містечку аптек типу дофіга - Медсервіс, Фарма-факультет, Рецептика, 1 Соціальна (у приміщенні бувшого Руана), АНЦ, Бажаємо здоров'я, 911, ще якась від облфармації, ще щось. Місцеві, btw, що були і у лікарні, і так, усі позакривалися. Так от, жодна аптека офлайн не давала мені таку фактичну скидку на ліки, як я "викручував" за допомогою Таблеток.
 

cds

Реєстрація
16.04.16
Місто
Днепр
Телефон
Pixel 4a, Nokia 515
Так от, жодна аптека офлайн не давала мені таку фактичну скидку на ліки, як я "викручував" за допомогою Таблеток.
Очень очень редко бывает на их сайтах (АНЦ, Медсервис, Медакадемия) можно заказать дешевле чем в Таблетках, и то это очень дорогие препараты.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Нікого не переконуватиму, але вважаю зручнішим зробити одне-два інтернет замовлення в АНЦ, 911, подорожник і забрати за 1-2 візити усі потрібні 6+ препаратів (від гіпертонії), ніж бігати по різних аптеках з купою різних замовлень від агрегаторів типу таблеткак.

Низька ціна на таблетках та док.уа пару раз приводила до аптек де пропонували ліки в яких завершується термін придатності. Це не значить, що таблеточки чи док.уа в цьому якось винні, а скоріше про приказку "дешева рибка - погана юшка".
 
Останнє редагування:

doc

Заблокирован
Реєстрація
20.01.08
Місто
Київ
агрегаторів типу таблеточек.
Таблеточки - це благодійний фонд, а не агрегатор.

пропонували ліки в яких завершується термін
Завтра завершується? Зазвичай, кажуть про терміни і можна попросити іншу упаковку. Та й менше ніж 3-6 міс терміни рідко тримають в аптеках. Цього достатньо, щоб застосувати їх. Та й терміни досить умовні, ліки можна й триваліше застосовувати, це не м'ясо чи молочка, що прокисне.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Таблеточки - це благодійний фонд, а не агрегатор.
дякую, виправив
Post automatically merged:

Завтра завершується? Зазвичай, кажуть про терміни і можна попросити іншу упаковку. Та й менше ніж 3-6 міс терміни рідко тримають в аптеках. Цього достатньо, щоб застосувати їх. Та й терміни досить умовні, ліки можна й триваліше застосовувати, це не м'ясо чи молочка, що прокисне.
Часто купую лікі, коли залишається на 2 тижні. Низька ціна часто йде на упаковку в 84-90 таблеток.
Брати таблетки прям в притик до дня завершення терміну дії, ще й за свої гроші? Ну, таке, на шо воно мені треба.

Знайомій багато років назад (заввідділення?) запропонувала протерміновану на пару місяців хімію (від раку, хімія мала стандартні терміни придатності 2+ роки) і дитина після такої хімії попала на пару тижнів в реанімацію.
Аргументи тоді були також схожі:
Та й терміни досить умовні, ліки можна й триваліше застосовувати, це не м'ясо чи молочка, що прокисне.
 
Останнє редагування:

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Останнє редагування:
Реєстрація
01.10.16
Місто
Пригород
.... Так от, жодна аптека офлайн не давала мені таку фактичну скидку на ліки, як я "викручував" за допомогою Таблеток.
навіть 9-1-1? У мене іноді 911 дає дешевше за пігулкт
Раніше примітив, що якщо брати якісь ліки через аплікуху 911 і якщо вже раніше брав ти самі ліки, то вони ще дешевші ніж на сайті виходили. Зараз не знаю чи залишилась ця фішка.
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
.... Так от, жодна аптека офлайн не давала мені таку фактичну скидку на ліки, як я "викручував" за допомогою Таблеток.
навіть 9-1-1? У мене іноді 911 дає дешевше за пігулки
З місцевою 911 в мене якось не склалося - чисто особисто, з персоналом. Так що тут я дууууже суб'єктивний. :cool:
 

doc

Заблокирован
Реєстрація
20.01.08
Місто
Київ
дитина після такої хімії попала на пару тижнів в реанімацію.
Хімія завжди важко переноситься, це ж отрута, щоб вбити ракові клітини. Тож і звичайні вбиває. Я не кажу за просрочку, але в терміни дії при нормальному зберіганні все має бути ОК, і через день після закінчення терміну карета не став гарбузом.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Ніколи не бачив ситуації, коли на таблетках ціна була вище ніж в фізичній аптеці.
У мене раз таке трапилось, що не спрацювало замовлення. Прийшов до аптеки і мені запропонували купити ці препарати за ціною аптеки зі знижковою карткою, в результаті вийшло дешевше ніж замовлення на таблетках. В інших випадках просто не перевіряв чи дешевше чи ні.
 

cds

Реєстрація
16.04.16
Місто
Днепр
Телефон
Pixel 4a, Nokia 515
"Сірий" ринок медичних послуг в Україні сягає 150 мільярдів. Як його побороти?
"Медицина в Україні – безоплатна" – міф та парадокс, що дісталися в спадок від радянської системи. Щодня тисячі українців платять готівкою з власної кишені фахівцям за прийоми, хірургам та анестезіологам – за операції, а медсестрам – за догляд. За оцінками представників галузі та експертів, "сірий" ринок медичних послуг в Україні сягає 150 млрд грн на рік.
"Обсяг тіньових платежів настільки великий, що тривалий час система була від них структурно залежна. Забери платежі пацієнта – і система впаде", – каже співзасновник Українського центру охорони здоров’я Павло Ковтонюк.
 
Зверху