Мобільний зв’язок у Польщі

Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
отож, це залежить від тарифу, але пропозиція - змінити тариф, хороша.
Post automatically merged:

На моєму тарифі пропонує 100 злотих на рік. Формула Плей на карті
угу, геть оборзіли
 
Реєстрація
07.10.19
Місто
Київ
Телефон
realme 6
Доброго дня всім. Цікавить таке питання - аби Heyah працювала в Україні на прийом смс на яку мінімальну суму і як часто треба поповнювати? Щось так і не зрозумів. Тариф зараз M (40 злотих в місяць)
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Сума поповненняГігабайти в подарунокТермін дії номера
Від 5 zł - 9 zł5 ГБ на 5 днів5 днів
Від 10 zł - 14 zł10 ГБ на 10 днів10 днів
Від 15 zł -19 zł15 ГБ на 15 днів10 днів
Від 20 zł - 24 zł20 ГБ на 20 днів31 днів
Від 25 zł - 29 zł25 ГБ на 25 днів31 днів
Від 30 zł - 34 zł30 ГБ на 30 днів31 днів
Від 35 zł - 39 zł35 ГБ на 35 днів31 днів
Від 40 zł - 45 zł40 ГБ на 40 днів31 днів
Від 45 zł - 49 zł45 ГБ на 45 днів31 днів
Від 50 - 99 zł50 ГБ на 50 днів100 днів
Від 100 zł - 199 zł100 ГБ на 100 днів100 днів
Від 200 zł200 ГБ на 200 днів100 днів
 
Реєстрація
30.05.20
Місто
Dnipro
Доброго дня всім. Цікавить таке питання - аби Heyah працювала в Україні на прийом смс на яку мінімальну суму і як часто треба поповнювати? Щось так і не зрозумів. Тариф зараз M (40 злотих в місяць)
Підключіть Rok ważności konta і не треба поповнювати до наступного року.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
TaDesLok, якщо на карті бабулєси є то так, якщо нема то можна перенести до операторів (якщо ви в Польщі), де стандартно рік рахунку. Наприклад, Факт, оранж (після мінімального поповнення на 5 зл).
 
Реєстрація
07.10.19
Місто
Київ
Телефон
realme 6
idea, його ізі поповнювати можна у нас через додаток. Сьогодні спробував - пробні 5 злотих зайшли з картки монобанку, яка у грн
Post automatically merged:

До речі цікаво а де у них на сайті (я про Heyah) можна прочитати про роумінг?
Мається на увазі яка вартість дзвінків/смс/інтернет коли сімка у нас в Україні знаходиться. Логічно що це дорожче основного тарифу.
Якась в інеті досить мутна інформація, а польску не настільки добре знаю аби орієнтуватися по їх сайту.
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
idea, його ізі поповнювати можна у нас через додаток. Сьогодні спробував - пробні 5 злотих зайшли з картки монобанку, яка у грн
Post automatically merged:

До речі цікаво а де у них на сайті (я про Heyah) можна прочитати про роумінг?
Мається на увазі яка вартість дзвінків/смс/інтернет коли сімка у нас в Україні знаходиться. Логічно що це дорожче основного тарифу.
Якась в інеті досить мутна інформація, а польску не настільки добре знаю аби орієнтуватися по їх сайту.
Перекидає на сайт T-mobile

Ціни на сполучення:
з України до Польщі​

Прайс дзвінків: з України в Польщу
за хвилину вихідного дзвінка4,94 злотих/хв
за хвилину прийнятого дзвінка4,94 злотих/хв
за надіслані SMS1,50 зл./шт
за надіслане MMS4,03 злотих/100кб
для передачі даних3,63 злотих/100кб
 
Реєстрація
07.10.19
Місто
Київ
Телефон
realme 6
cat, дуже вам дякую, тепер "підкований" повністю, буду знати раптом гроші з рахунку кудись почнуть зникати)
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Ціни на сполучення:
мене так дратує, як вони криво перекладають, хоч в усіх же є українці в калцентрах... Чи вони всі такі тугі молоді? ох
Перекидає на сайт T-mobile
не дивно, хея це ж просто тариф (хоч і має окремий сайт), як був свого діджус чи джинс.
@idea, його ізі поповнювати можна у нас через додаток. Сьогодні спробував - пробні 5 злотих зайшли з картки монобанку, яка у грн
Я гадав, вам зекономити треба...
Прайс дзвінків: з України в Польщу
неправильні там дані подає сайт, і зараз і з 15 числа тарифи є такі, оновлення тарифів:
вихідний смс - 1,97, інтернет - 4,03 за 100кб, вхідний дзвінок - 6,05 зл, вихідний дзвінок (залежить куди) 7 чи 8 зл.

НІ!
Є окрема акційна пропозиція для України "usługi roamingowe dla Ukrainy"
Триває до 30.6.24 з можливістю продовження.
Вхідний - 0,99 зл, sms 0,20, дзвінок по Україні та до Польщі 0,99 PLN. Посекундна тарифікація. Інтернет 49 PLN/GB - тарифікація по 100 kb, спільна для вхідного й вихідного трафіку.
Переадресація на голосову пошту платна - як 2 дзвінки, вхідний й вихідний.
Так що TaDesLok, ви виграли джекпот.
 
Останнє редагування:
  • Wow
Реакції: cat
Реєстрація
07.10.19
Місто
Київ
Телефон
realme 6
Я гадав, вам зекономити треба...
У мене деякі сервіси зареєстровані на цей номер, тому фактично потрібно аби він а) був в мережі, б) приймав смс.
Звісно що з території України я не можу оператора змінити, так би перейшов на якийсь klucz або подібні) За роумінг питав на всякий випадок, раптом гроші почнуть пропадати, аби хоч знати за що. Бо додаток там жесть за нашими мірками)
Послуга де треба заплатити 30 злотих за рік і не боятися що номер перестане працювати влаштовує, це не така велика сума. Просто що не знав про неї поки мені не написали.
 
  • Like
Реакції: idea
Зверху