Міністр Дубілет хоче порахувати українців за допомогою сім-карт і реєстрів

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Dubilet

Вчора Інтернетом поширився фейк про нібито фальсифікацію Оцінки чисельності населення.

В основному цей фейк підтримувався платною рекламою і публікаціями на сумнівних сайтах (один з них навіть запропонував нам за $1500 зняти публікацію), але потім його передрукували кілька великих ЗМІ. Так що доводиться реагувати.

Отже, головна "сенсація" полягає в тому, що дані по віковій структурі з даних Оцінки і за даними Держстата майже збігаються. "Експерти" розділили числа вікових структур одне на одну і отримали однакове співвідношення - 88.8%. Точніше, майже однакові — від 88.808% до 88.839%.

З цього вони роблять висновок, що дані Оцінки були просто сфальсифіковані.

Щоб ви зрозуміли, що ніякої сенсації тут нема, я дозволю собі процитувати свій же пост з результатами Оцінки. Нагадаю, ми проводили Оцінку трьома методами. Всі три дали однаковий результат.

Ось цитата з мого поста, де я описую Метод 2:
Ми взяли кількість пенсіонерів за даними пенсійного фонду. Потім ми екстраполювали ці дані через статево-вікову структуру. Соціологи називають такий графік "ялинкою" — можете помилуватися цією ялинкою на слайді 11.
Цю ялинку ми взяли відразу з двох джерел: дані Держстату та дані державних реєстрів. На щастя, ці дві ялинки збіглися практично повністю. До речі, коли ми виявили цей збіг, ми почали танцювати від радості.

Те ж саме я казав на прес-конференції:

Чому дані "ялинки" за даними Держстата і за даними, які ми дістали з електронних реєстрів, майже повністю збіглися? Тому що Держстат свою ялинку вів так само на підставі електронних реєстрів. Як тільки хтось помирає або народжується — Держстат відображає це в своїй ялинці.

Незрозуміло, навіщо підносити, як "сенсацію" те, що було чорним по-білому написано нами ж в описі методології.

Хто стоїть за поширенням цієї "сенсації"? Хто оплатив перші публікації у ЗМІ і рекламу в соцмережах? У мене є дві версії. Одна з версій полягає в тому, що фейк разгоняють люди, чию схеми на сотні мільйонів гривень ми нещодавна викрили. Зараз готуємо матеріали до ДБР. Протягом тижня опублікую цю інформацію.

p.s. Мої друзі радили мені ніяк не реагувати на цей фейк. Мовляв, тільки сприяю його поширенню. Але я так не можу. Для мене моя репутація — головне, що в мене є.
 
  • Like
Реакції: bbk
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Т.е. врать на ровном месте теперь называется "конструктивом"?

Кстати, Дубилет оставался последним,кто вызывал хоть какое-то доверие. Теперь можно смело называть все 100% новых лиц профнепригодными пиз..унами.
Тобто ви зразу вірите тій статті, яку оприлюднив "Український центр суспільних даних"? Про цю організацію навіть не чули і яка заснована в 2015 р, та не відомо ким фінансується. І першою стаття вийшла на сайті Капітал, який належить "патріоту" Ахметову.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
#Фотожаби
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Дибілет най рахує коли в людей по 3 а то і більше сімок на руках :fuck:
 
  • Like
Реакції: drmz

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T

Люди, які ведуться на провокаційні заголовки, не розібравшись, - як ви взагалі виживаєте в умовах інформаційної (як внутрішньої, так і зовнішньої) війни?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Ну скільки вже можна? Спочатку ляпне, а потім виправдовується. Ще й всіх звинувачує у своїх ляпах.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Ну скільки вже можна? Спочатку ляпне, а потім виправдовується. Ще й всіх звинувачує у своїх ляпах.
Но він в оригіналі правильно сказав, просто роздули наші журналісти. Якщо і зроблять, то чисто для експеримент, а не для офіційних даних. В Україні в 2020 р. планують зробити фотозйомку всієї території в тому числі для оновлення даних Держгеокадастру. Тому заодно можуть провести цей експеримент.

– Ми якраз вчора зустрічалися з представниками ООН, які будуть допомагати нам з проєктом супутникової зйомки, який є дуже складним. Схожий проєкт проводити в Афганістані, де значна частина території теж не контролюється владою. Вони намагались через супутникові зйомки та інші шари інформації зрозуміти приблизну кількість населення. Але поки що я не можу сказати, наскільки точно можна оцінити через супутники чи якісь інші інструменти кількість населення в Криму та на окупованих територіях.
 
  • Like
Реакції: Lorn

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Але поки що я не можу сказати, наскільки точно можна оцінити через супутники чи якісь інші інструменти кількість населення в Криму та на окупованих територіях.
Странно, что он так сказал...
А мне кажется, что точность известна - +/- 88,8%
 

Linkoln

Заблокирован
Реєстрація
18.09.18
Місто
Львов
Телефон
Meizu m5 note + Lg frog
Да что вы паритесь скоро всех перепишут добровольно " Дія " в действии ! промаркируют бирочки поставят и на убой ;) Выдели у бродячих собак бирочки ? вот скоро и с вами так будет ;) только вместо бирочки смарфон и паспорт в нем ...
Интересно посмотреть на разрешения которые Дия просит у андроида , но даже если не просит то и данных оператора более чем достаточно . Вот она чипизация в действии
 
  • Like
Реакції: bbk

Linkoln

Заблокирован
Реєстрація
18.09.18
Місто
Львов
Телефон
Meizu m5 note + Lg frog
промаркируют бирочки поставят
Давно таке є, ідентифікаційний номер називається.
ну ви його не носите з собою щодня і по ньому ваше місце знаходження так сексуальні вподобання не дізнаєшся. Iqos доречі прийшлось не взяти на тест у звязку з проханням того ж таки ИНН . можна піти на деякі жертви і відмовитися від цього коду - офіційно отримати можливість не предявляти його державним установам ... буде привязка до номеру і серії паспорту .... а отяк там з новими карточками справи Хто зна . У Бельгії ІД карточка існуж паралельно і одночасно ( законно) разом з паспортом книжечкою , а у нас чомусь тільки ІД карточка ( всіх на них пересаджують :( ) Бережіть книжечку як зіницю ока - моя вам порада .
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
Бережіть книжечку як зіницю ока - моя вам порада .
Нажаль для осіб, що вперше отримують паспорт, "книжечка" без тривалої судової тягнини (і навіть це не 100% гарантія) недоступна.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Да что вы паритесь скоро всех перепишут добровольно " Дія " в действии ! промаркируют бирочки поставят и на убой ;) Выдели у бродячих собак бирочки ? вот скоро и с вами так будет ;) только вместо бирочки смарфон и паспорт в нем ...
Интересно посмотреть на разрешения которые Дия просит у андроида , но даже если не просит то и данных оператора более чем достаточно . Вот она чипизация в действии
Немає дозволів
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Единственный неоспоримый плюс Дубилета - его способность проводить эксперименты не пиля бюджет (по крайней мере не втупую). А ведь мог бы и 2 млрд. на перепись из бюджета взять и население на 0.888 помножить ;)
Post automatically merged:

Да что вы паритесь скоро всех перепишут добровольно " Дія " в действии !
Это всё можно делать и без "Дії". Тем более, что "Дія" выдаёт данные, которые и так есть в электронных реестрах. Поэтому я отбросил параною и пользуюсь приложением ;)
 
Зверху