Найкращий оператор/тариф (тема для бажаючих флудити)

Який оператор найкращий?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    567

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Нема покриття лайфу, є водафон там хвилин мало, більш ніж 50 грн платити не бачу сенсу.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Відповідаю сюди, щоб не оффтопити на гілці Київстару.
Нема покриття лайфу
Твердження до краю спірне. Все залежить від конкретної території.
мудозвон там хвилин мало.
А от і ні. У синіх регіонах ВФ пропонує цікаві регіональні тарифи із великою кількістю хвилин за відносно незначну вартість. Погляньте, наприклад, на Family чи Supernet Turbo – відповідно до своїх потреб абонент сам обирає, чи треба хвилин на всіх, чи безлім в мережі + хвилини на ворогів.
 
  • Like
Реакції: goga
Реєстрація
27.07.18
Місто
Каменское
Спросил в чате о изменении с 8.07 по тарифу КС онлайн 2019, сказали, что изменится стоимость при звонке без абонплаты на номер КС с 2 на 3 грн. Всё остальное будет без изменений, в том числе и обнуление остатка менее 10 грн.
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Відповідаю сюди, щоб не оффтопити на гілці Київстару.
Нема покриття лайфу
Твердження до краю спірне. Все залежить від конкретної території.
мудозвон там хвилин мало.
А от і ні. У синіх регіонах ВФ пропонує цікаві регіональні тарифи із великою кількістю хвилин за відносно незначну вартість. Погляньте, наприклад, на Family чи Supernet Turbo – відповідно до своїх потреб абонент сам обирає, чи треба хвилин на всіх, чи безлім в мережі + хвилини на ворогів.
Ще раз на водафоні 100 хвилин 35, на кс безлім поки за 30, і всі мої сидять на кс шиш виженеш, який смисл платити більше, інтернет мобільний 🐢,шкода що нема тарифів з посекундною тартфікацією Інтертелеком не варіант з покриттям біда.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
на кс безлім поки за 30
Ключове слово – "поки". Наразі на Київстарі справді є вигідні варіанти для дзвінків у мережі, але і ті не бездоганні.
Поповняшка Київстару по гривні на день не завжди спрацьовує (не раз тут учасники форуму жалілися), плюс при використанні після 0:00 до зняття наступної денної абонки є нюанси. Хочеться зручного зв'язку та не думати кожен день, чи бомж-гривня попаде на рахунок і чи її нормально зніме. Що стосується тарифів утримання, то з них абонентів, які регулярно платять, час від часу зганяють, а раз в 2-3 роки по 3+ місяців ставити номер на голодування – це теж не кожен може собі дозволити в силу потреби постійного використання свого основного номеру. І не варто забувати, що нерідко виникає потреба подзвонити на міський номер чи на інший оператор (моя сім'я час від часу у найсинішому Тернополі таки дзвонить) – а на бюджетних київстарівських тарифах із дзвінками на інші напрямки, особливо на міські, умови, м'яко кажучи, не дуже хороші.

Але мова йшла про зовсім інше, а саме – про альтернативні варіанти на випадок, якщо Київстар суттєво "покращить" тарифи:
куди ти подінешся коли тобі потрібно дзвонити, так що обирай або 3 в день, або абонка за місяць.
А от у цьому випадку вигіднішої альтернативи справді з'явиться чимало.
Post automatically merged:

на водафоні 100 хвилин 35
У регіональних тарифах – краще. Наприклад, у Vodafone Family, який діє практично всюди в синіх регіонах, за 45 грн/міс – безлім в мережі + 250хв на ворогів (якщо обміняти хвилини за кордон на національні), або 700хв на всі напрямки за 45+25 грн/міс.
 
Останнє редагування:

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Якщо меньше 100 не буде, то йдуть вони лісом причому всі, я не звоню кожен день, але 3 гривні за те щоб раз в день подзвонити, то жирно.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Загалом погоджуюсь. Хоча я своїм інколи 3 гривні для дзвінків у мережі закидаю, коли раз на місяць-два виникає раптова потреба кілька годин побалакати з Київстаром. У такому форматі це нормально 😄 А для постійного користування – инший оператор.
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
на кс безлім поки за 30
Ключове слово – "поки". Наразі на Київстарі справді є вигідні варіанти для дзвінків у мережі, але і ті не бездоганні.
Поповняшка Київстару по гривні на день не завжди спрацьовує (не раз тут учасники форуму жалілися), плюс при використанні після 0:00 до зняття наступної денної абонки є нюанси. Хочеться зручного зв'язку та не думати кожен день, чи бомж-гривня попаде на рахунок і чи її нормально зніме. Що стосується тарифів утримання, то з них абонентів, які регулярно платять, час від часу зганяють, а раз в 2-3 роки по 3+ місяців ставити номер на голодування – це теж не кожен може собі дозволити в силу потреби постійного використання свого основного номеру. І не варто забувати, що нерідко виникає потреба подзвонити на міський номер чи на інший оператор (моя сім'я час від часу у найсинішому Тернополі таки дзвонить) – а на бюджетних київстарівських тарифах із дзвінками на інші напрямки, особливо на міські, умови, м'яко кажучи, не дуже хороші.

Але мова йшла про зовсім інше, а саме – про альтернативні варіанти на випадок, якщо Київстар суттєво "покращить" тарифи:
куди ти подінешся коли тобі потрібно дзвонити, так що обирай або 3 в день, або абонка за місяць.
А от у цьому випадку вигіднішої альтернативи справді з'явиться чимало.
Post automatically merged:

на водафоні 100 хвилин 35
У регіональних тарифах – краще. Наприклад, у Vodafone Family, який діє практично всюди в синіх регіонах, за 45 грн/міс – безлім в мережі + 250хв на ворогів (якщо обміняти хвилини за кордон на національні), або 700хв на всі напрямки за 45+25 грн/міс.
Не дають такий хоч трісни, я про фемелі.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Так, з 11 червня Family недоступний для нових підключень – щойно надибав на таку інформацію. Одне з останніх водафонівських покращень.
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Так не тільки з 11, він у мене зовсім був не доступний.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Так не тільки з 11, він у мене зовсім був не доступний.
Ще весною я перевів на Family один номер по MNP, y магазині Vodafone він відкрито значився на стенді серед доступних для підключення новим абонентам. Також навалом у продажі було старпаків із цим ТП. Але це тільки на території дії тарифу. Тепер же він недоступний ні для нових, ні для існуючих абонентів.
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Номер міняти варіант не підходив, так як давній (12 років) не оплочувався постійно, то прилітали пропозиції окрім фемелі.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Номер міняти варіант не підходив
Номер міняти і не потрібно було. На тарифи, які доступні тільки для нових підключень, можна переходити за таким алгоритмом:
1. Перейти по MNP до будь-якого иншого оператора.
2. Перебути на ньому 30+ днів (щоб мати змогу подати наступну заявку на перехід).
3. Повернутися по MNP до попереднього оператора.
4. На правах нового абонента обрати потрібний тариф.
Профіт!
Я так отримав на одному лайфівському номері ТП "Залізна двадцятка", який недоступний для підключення існуючим абонентам (крім рідкісних спецпропозицій).
 
Реєстрація
05.07.09
Місто
Одеса
Телефон
Nokia G22
Не могу понять, зачем такой тариф, если у кс есть онлайн 2019 за 35грн/мес. Я что-то не улавливаю, помимо того, что кс не всем дает на онлайн 2019 перейти?
 

P22

Реєстрація
05.11.08
Місто
Конотоп Сумской обл.
Телефон
Fire
Не могу понять, зачем такой тариф, если у кс есть онлайн 2019 за 35грн/мес. Я что-то не улавливаю, помимо того, что кс не всем дает на онлайн 2019 перейти?
Осмелюсь предположить, что Киевстар несколько последних месяцев НИКОМУ не дает переход на вышеуказанный тариф...
 

3_D

свалился с луны
Реєстрація
26.10.07
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi
для меня: Амбасс и Проф
 
Реєстрація
10.02.09
Місто
UA
Как правило, на длительном вызде в роуминге, некоторые мои знакомые не пользуются роумингом от киевстар и стармани. Дело в том, что если ты не используешь пакетные минуты и интернет по своему тарифному плану, у тебя все равно снимется абонплата, а за роуминг нужно платить отдельно. В такой ситуации можно было бы временно перейти в пакет без абонплаты, например как "единый" в лайф (пусть и за 50 грн) и пользоваться роумингом без абонки овер. Но в Киевстаре такой возможности нет, и многие, я в т.ч., покупают для этого вторую сим для роуминга (тревел или лайф например). В результате Киевстар теряет часть прибыли, а некоторые даже переносят номер к другим операторам по этой причине. Интересно, насколько скоро маркетологи КС отреагируют на этот вопрос и введут тп без абонплаты с платным переходом, как "единый" в lifecell?
 

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів
В результате Киевстар теряет часть прибыли, а некоторые даже переносят номер к другим операторам по этой причине. Интересно, насколько скоро маркетологи КС отреагируют на этот вопрос и введут тп без абонплаты с платным переходом, как "единый" в lifecell?

Часть прибыли теряет. Ну а часть зарабатывает на тех кто остаётся в роуминге , и продолжает оплачивать пакет (который можно израсходовать только в Украине). Для кс это не критично, доли процента прибыли.
В том же Водафоне, аналогично, нет доступного тарифа для перехода, без абонки.

P.S. с конца 2017, забыл что такое "тратить большие деньги в роуминге" вместе с bip, от lifecell.
В Киевстаре или Водафоне, такого нет, и думаю не планируется.
Ну и ладно, мне не принципиально, кому из операторов, деньги платить.
 
Зверху