Найкращий оператор/тариф (тема для бажаючих флудити)

Який оператор найкращий?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    567

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Зараз телефонували шлимазли з козлостару. Пропонували мій тариф "разом Лайт 2021" змінити на тариф за 300 гривень. Вважали, що поведуся. І хто вони після цього?
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Підкажіть тариф для кожного з 3 операторів lifecell, Vodafone, Київстар для підлітка, щоб обрати кращий варіант:
1. Припейд
2. Безлімітний інтернет (можна з шейпом)
3. Хвилин 300 хоча б на всі напрямки
4. По можливості недорогий
Є варіант Вільний Лайф (MNP перешедший номер) за 150 грн. Які ще варіанти?
 
Реєстрація
07.10.19
Місто
Київ
Телефон
realme 6
Captain, зараз можна підключити "Інтернет без меж" від ЛС, на час війни немає регіональних обмежень. При перенесенні свого номеру взагалі лафа - 50 грн в місяць за безліміт (шейп після 40 ГБ) + 250 хвилин (якщо не вистачить, то є sos-пакет у bip, це ще + 100 хвилин)
Найдешевша пропозиція на ринку.
 
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
Доооолго сидела на КС+ВФ.
КС..а что про него сказать? Хорошая связь и инет.

ВФ...ВФ дома инетом не баловал. Да и во время беседы, частенько собеседники просили сменить местоположение либо тела, либо телефона :D

В ближайшем "Ашане" почитать новости, стоя в очереди к кассе, либо отправить фото с товаром/акцией было практически нереально.
Приходилось переключать инет ВФ на инет КС...

Сейчас у меня КС+ЛС. ВФ, злой и голодный, лежит на полке.
У ЛС (говорю на своем примере) лучше связь (меня не просят двигаться) и в "Ашане" больше не нужно переключаться на КС!

Пока довольна :)
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256

Яша

Бывалый
Реєстрація
01.01.18
Місто
Киев
Телефон
Poco X3 Pro
Останнє редагування:
Реєстрація
07.10.19
Місто
Київ
Телефон
realme 6

Вкладення

  • IMG_20220702_105520.jpg
    IMG_20220702_105520.jpg
    157.9 КБ · Перегляди: 55
Реєстрація
04.12.20
Місто
Одесса
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
В нього реально перейти якщо в Київській області
Звертався до підтримки, сказали що можна за допомогою оператора підключити.
Додаю знімок переписки.
А что не сайте если войти в личный кабинет нет? Там же и переход.
Переходить не собирался, но на тот же вильный регион перешёл без каких либо операторов.

 
Останнє редагування:
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
На стаціонарні номери в лайфі який найкращий? На Єдиному схоже перестали давати по 60 хв. на всіх безкоштовно.

"Економні дзвінки S/M/L" дають дзвонити на стаціонарні? Там в умовах якось " на номери інших операторів України".
 
Останнє редагування:

Яша

Бывалый
Реєстрація
01.01.18
Місто
Киев
Телефон
Poco X3 Pro

Вкладення

  • Screenshot_2022-07-03-12-40-19-613_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-07-03-12-40-19-613_com.android.chrome.jpg
    129.9 КБ · Перегляди: 36
Реєстрація
10.02.09
Місто
UA
Треба ще брати до уваги послуги роумінгу. Тут також не все у всіх однаково. Наприклад в мене роумінг від київстар на номері 068 так і не запрацював, лайф не в усіх країнах працював стабільно, а водафон без зауважень працював всюди.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Треба ще брати до уваги послуги роумінгу. Тут також не все у всіх однаково. Наприклад в мене роумінг від київстар на номері 068 так і не запрацював, лайф не в усіх країнах працював стабільно, а водафон без зауважень працював всюди.
Ранее 068 это был Wellcom (Beeline или более старый бренд типа Mobi, privat mobile). И там код сети был другой (у КС это 255-03, а у билайновцев был 255-02). Может проблема в этом?
Хотя если SIM-карта уже нового образца, то по идее всё должно работать.
 
Реєстрація
10.02.09
Місто
UA
Треба ще брати до уваги послуги роумінгу. Тут також не все у всіх однаково. Наприклад в мене роумінг від київстар на номері 068 так і не запрацював, лайф не в усіх країнах працював стабільно, а водафон без зауважень працював всюди.
Ранее 068 это был Wellcom (Beeline или более старый бренд типа Mobi, privat mobile). И там код сети был другой (у КС это 255-03, а у билайновцев был 255-02). Может проблема в этом?
Хотя если SIM-карта уже нового образца, то по идее всё должно работать.
Simka нового образца, поддержка кс не смогла ничем помочь, в общем решил не рвать сердце и пользоваться в роуминге тем, что работает без шаманства)
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Як можна бути такими дурнями як Vodafone раз зробили новий тариф Vodafone Red Turbo регіональним? Так би у них був шанс зробити мене активним клієнтом, а раз регіональний то не підходить. І от так у водафонівців завжди не по-людськи.
 
Реєстрація
03.06.21
Місто
Ternopil
Телефон
Moto G60
Є USB можем Huawei E3531. Хочу його підчепити до мікротіка і організувати на ньому резервний інтернет канал в організації. На які тарифи варто подивитися для вибору сімки. Є взагалі якісь безліміти чи псевдо-безліміти?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Є USB можем Huawei E3531. Хочу його підчепити до мікротіка і організувати на ньому резервний інтернет канал в організації. На які тарифи варто подивитися для вибору сімки. Є взагалі якісь безліміти чи псевдо-безліміти?
Контракт водафона на тарифах від 350 грн дає безліміт.
 
Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
Є USB можем Huawei E3531. Хочу його підчепити до мікротіка і організувати на ньому резервний інтернет канал в організації. На які тарифи варто подивитися для вибору сімки. Є взагалі якісь безліміти чи псевдо-безліміти?
Лайф за 120 грн - 50 ГБ
 
Зверху