Найкращий оператор/тариф (тема для бажаючих флудити)

Який оператор найкращий?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    567
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Подскажите самый дешевый ТП для второй симки (первая КС припейд).
Требования:
- не КС.
- интернет минимум 1Гб (для резерва)
- минуты на стационар минимум 100мин (в пакете у КС их нет)

Засмотрелся на лайку за 288 грн/год, но смущают жалобы на недозвон.
С годовым 3мобом примерно то же самое + мало минут.
Водафон 4g Smart XS. Только симку купить надо (или заморить голодом свою), по спецпредложению подключают.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Всегда есть куда) Например,
1) лайка 24-30грн/мес, 200мин, 4Гб, но невозможность звонить на все номера портит картину + только 3G
2) 3моб 365грн/год 50мин/2,5Гб, из минусов : также бывают глюки с дозвоном, всего 50мин, только 3G
3) ваучеры ЛС. 125мин/мес/9грн (уже нет в наличии, но я немного прикупить успел) + 3Гб/мес/15грн = 24грн/мес. Из минусов: ваучеры заканчиваются (распродают остатки) + срок действия пока до января 22го (его периодически продлевают)
это то, про что я знаю. Думал, что форумчане смогут еще такой экзотики подкинуть.
Можно попробовать рискнуть с лайкой на год и надеяться, что они переедут к другому партнеру и будет все работать норм + 4G :) , но как-то верится с трудом...
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
різні (ЗСУ)
Телефон
Samsung S23 Ultra
lifecell Family, колись прикупив сімкарту на маркеті. 300хв вистачає, якщо не вистачає - 100хв на BIP. Якщо і цього не вистачить - замовлю 3000 хв BIP або позачергову абонплату.
Про один номер думав, але 2 краще - фільтрується особисте і робоче життя. Я не перекуп і не рішала, бути онлайн для всіх 24/7 не хочу
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Месенджер для дзвінків - це мука ще та, особливо з нашим 3/4ж. Особисто віддаю перевагу звичайним дзвінкам, та хоч через сіп. Стійкість зв'язку є кращою.
А ще є величезна проблема коли: спілкуєшся з казахом по Ватсапі, а тобі у вухо на повній гучності починає пілікати китаєць по Вечату, а потім дзвінок раптово обриває класичний дзвінок від українця
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Всегда есть куда) Например,
1) лайка 24-30грн/мес, 200мин, 4Гб, но невозможность звонить на все номера портит картину + только 3G
2) 3моб 365грн/год 50мин/2,5Гб, из минусов : также бывают глюки с дозвоном, всего 50мин, только 3G
3) ваучеры ЛС. 125мин/мес/9грн (уже нет в наличии, но я немного прикупить успел) + 3Гб/мес/15грн = 24грн/мес. Из минусов: ваучеры заканчиваются (распродают остатки) + срок действия пока до января 22го (его периодически продлевают)
это то, про что я знаю. Думал, что форумчане смогут еще такой экзотики подкинуть.
Можно попробовать рискнуть с лайкой на год и надеяться, что они переедут к другому партнеру и будет все работать норм + 4G :) , но как-то верится с трудом...
Ни один из пунктов условию задачи не удовлетворяет
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Подскажите самый дешевый ТП для второй симки (первая КС припейд).
Требования:
- не КС.
- интернет минимум 1Гб (для резерва)
- минуты на стационар минимум 100мин (в пакете у КС их нет)
Для резерву підходить:
1. lifecell Bip SOS пакет. Якщо нечасто то якраз нормально. Без абонплати.
2. Vodafone тариф Смартфон Zero. Без абонплати.
3. Тримоб тариф green. Без абонплати.
А для постійного користування це не підходить. Для постійного користування треба нормального одного оператора + оптимальний тариф.
 
Реєстрація
15.09.09
Місто
Черкассы
Телефон
Redmi 11
Не нашел другой ветки, спрошу тут. Нужен тариф с максимом интернета (лучше безлим, но не меньше 50гб) за минимальные деньги для использования в модеме. Оператор без разницы.
 
Реєстрація
24.07.18
Місто
Харьков
Телефон
Cubot MAX 2, Meizu M6T
Не нашел другой ветки, спрошу тут. Нужен тариф с максимом интернета (лучше безлим, но не меньше 50гб) за минимальные деньги для использования в модеме. Оператор без разницы.
5 минут гуглежа, и имеем:
Водафон SuperNet Unlim за 260 грн, после 40 ГБ шейп 0,8 мб/с
Киевстар Smart+ за 225 грн, аналогично после 40 ГБ шейп 0,8 мб/с
Лайфселл Вільний Лайф, шейп 1 мб/с после 50 ГБ (100 ГБ при активованой послуге «Плюс»). Минимальная цена 150 грн, если перейти по MNP, 200 грн если зарегистрировать номер, и 240 грн полная цена. А также "Гаджет Роутер" за 180 грн, 60 ГБ + использованные ГБ с прошлого месяца, шейпа нет.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Не нашел другой ветки, спрошу тут. Нужен тариф с максимом интернета (лучше безлим, но не меньше 50гб) за минимальные деньги для использования в модеме. Оператор без разницы.

Тариф «Інтернет Безмеж» (регіональний)
https://red-forum.com/threads/Тариф-«Інтернет-Безмеж»-регіональний.33444/
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Тариф «Інтернет Безмеж» (регіональний)
Вы пробовали там реальный безлим или с шейпом? В модеме не блочат не в курсе?
Пробував. Є на даний час у використанні у двох підопічних абонентів. Використовували і в модемах, і в телефонах, і з телефонів роздавали - не блокують. Правда, більше 50 гб не використовували, не було такої потреби. Люди десь тут відписували, що після 50 гб ріжуть швидкість до 1 мбіт/сек не у всіх, а як кому пощастить, х/з, як там в оператора воно налаштовано.
 
Реєстрація
15.09.09
Місто
Черкассы
Телефон
Redmi 11
raptor, да нашел вет ку по тарифу, режут, но мне хватит.
Подскажите у кого из КС или Ватофона самые дешевые стартовые пакеты, хочу еще схитрить с переходом и получить тариф не за 90, а 70 грн.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Подскажите у кого из КС или Ватофона самые дешевые стартовые пакеты, хочу еще схитрить с переходом и получить тариф не за 90, а 70 грн.
Стартовий пакет в Тримоба з Тарифом Грін, я нещодавно брав у місцевому відділенні Джастін за 35 грн. Можна взяти такий же і перевести його до Лайфа.
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Подскажите у кого из КС или Ватофона самые дешевые стартовые пакеты, хочу еще схитрить с переходом и получить тариф не за 90, а 70 грн.
Стартовий пакет в Тримоба з Тарифом Грін, я нещодавно брав у місцевому відділенні Джастін за 35 грн. Можна взяти такий же і перевести його до Лайфа.
Водкафон 25грн.
Люська 0грн.
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Зверху