Недоліки iPhone

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
робота з 2 сім якась дивна в плані вибору сімкарти на дзвінок
То є так, на жаль.

Это так криво сделано. По этой причине я и не перехожу в режим двух сим.
Це залежить від сценарію користування. У мене друга сім-карта виключно для інтернету і вхідних дзвінків, тому для мене немає ніяких незручностей.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Господа, можно ли как-то побороть неработающий CarPlay? На моём телефоне он работает, но у меня американский Apple ID, а у девочки-хозяйки машины украинский, и при подключении глухо, пункта в настройках тоже тупо нет. Появилась идея зарегать ей американский ID, залогиниться в него, потом перейти назад на украинский. Или не поможет и только принудительная конвертация акка в амер?
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Чи є життя в 2022+ з айфон 11? Варто розглядати для покупки взамін відра? Хотілось би нормальні обнови на кілька років і стабільну роботу девайсу. Які підводні камені чекають? Відразу скажу, що відром користувався з коробки без рутів і тому подібного. Зараз мі 11 лайт 5ж, 11ка від яблука буде гірше/краще за теперішній? Дяка
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Матвєй за інтерфейсом айфони з андроідом загалом схожі, за набіром додатків - теж. Хоча є ряд специфічних додатків яких на айфоні немає як то хмарний геймінг, наприклад, але навряд ти з таким стикнешся. Також якщо ти полюбляв дивитись піратське кіно чи ставити інші додатки яких немає у маркеті - на айфоні таке не можливо, а піратське кіно тіко через браузер. Ну і айфон загалом означає - що браузером має бути сафарі бо інші браузери через обмеження платформи працюють гірше, більшості користувачів це не принципово, але варте згадування.
Стабільну роботу і 2-3 роки оновлень ти отримаєш.
З мінусів в базовій 11ці - маленька батарея, це може бути помітно, особливо якщо брати б/в а не нову.
Далі вже з банальних особливостей конкретної моделі а не платформи - відсутність слоту розширення пам'яті, тому модель варто брати мінімум на 128/256мб і IPS а не OLED екран, що для когось плюс, для когось мінус.
 

portable

Заблокирован
Реєстрація
30.12.14
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi A2 Iphone 13 pro
Пиратское кино через браузер ? Серьезно ? Все легко качается в общий альбом через Сафари
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Пиратское кино через браузер ? Серьезно ? Все легко качается в общий альбом через Сафари
Я не казав, що сафарі не дозволяє завантажувати файли, зокрема відео. Я сказав що на iOS відсутні зручні піратські додатки для перегляду піратського кіно як LazyMedia Deluxe на андроіді. До речі це які сайти дозволяють комфортно і без пердолінгу качати фільми із зручним пошуком? Чи мова про пердолінг з торрентами на телефоні?

P.S. піратство не підтримую, але є здоровенна частина контенту який просто неможливо купити у нас офіційно.
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Пол года пользования 11 таких явных проблем не встречал,кроме когда пользуешься вай фай и роутер не в комнате то интернет может не работать,а самсунг рядом работает, а вот плюсов больше. Как для любителя акций от разных операторов есим это просто счастье, 1 основная и 10 есим удалось сделать. Качество звука, стабильность работы.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
cat, а по мобільному зв'язку як? Кажуть на інтелі все погано
Post automatically merged:

webivan, мені зазвичай вебсерфінг, онлайн музика і камера необхідні. Ігри не граю, фільми не дивлюсь. Просто стабільну систему хотілось би, а не оті сяомішні глюки.
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
cat, а по мобільному зв'язку як? Кажуть на інтелі все погано
Post automatically merged:

webivan, мені зазвичай вебсерфінг, онлайн музика і камера необхідні. Ігри не граю, фільми не дивлюсь. Просто стабільну систему хотілось би, а не оті сяомішні глюки.
Это все на лучшем уровне.
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
cat, а по мобільному зв'язку як? Кажуть на інтелі все погано
Post automatically merged:

webivan, мені зазвичай вебсерфінг, онлайн музика і камера необхідні. Ігри не граю, фільми не дивлюсь. Просто стабільну систему хотілось би, а не оті сяомішні глюки.
Також при виборі було важливо якість камери, звуку. Можливо едине що требу було брати де більше памяті хоча б 128. А так ігри також не цікавлять. Фільми іноді коли зараз часто домашнього інтернету немає. Якість мережі оператора в місті не відчув різниці з самсунг.
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
ipone 8, который вышел в 2017 получил свежую ось.
11 думаю еще 3 года будет получать.
А потім ще років 5 мінімум крайня версія iOS буде підтримуватись всіма додатками.
Мої батьки досі прекрасно себе почувають на iPhone 5s 2013року, недавно доречі якесь прийшло оновлення :yeee:.
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
ipone 8, который вышел в 2017 получил свежую ось.
11 думаю еще 3 года будет получать.
А потім ще років 5 мінімум крайня версія iOS буде підтримуватись всіма додатками.
Мої батьки досі прекрасно себе почувають на iPhone 5s 2013року.
ньюанс с приложениями, некоторые уже не возможно установить, но установленное будет работать.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
cat, скільки ще оновлювати будуть? Рік-два і все?
ipone 8, который вышел в 2017 получил свежую ось.
11 думаю еще 3 года будет получать.
Я б сказав, що 2 роки точно, 3 дуже-дуже імовірно, 4 можливо, але не дуже імовірно. У еппла девайси підтримуються довго, але немає чіткого правила про Х років
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Не найду инфу, но запомнилось что мой XR будет поддерживаться до 2025 года. 11 должен на год дольше.
 
Зверху