Недоліки iPhone

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
dzidzio, Це не глюк. Певне, ойфон згадав побачив обличчя свого батька твоє, того й стих.
А ще, з‘явилась така крутезна функція, як фокусування, подивиться й налаштуйте її під себе, генерале 😉
Знаю про цю фічу, але це не вона.
Ця функція робить тихішим дзвінок, а не вимикає його.
І в мене вона вимкнена.
І в SE2020 немає FaceID щоб побачити свого "батька"))
 
Реєстрація
09.10.15
Місто
Вінниця
Телефон
Apple iPhone 13
Наврядчи це можливо назвати недоліком IPhone, скоріше наших операторів (можливо не всіх). Але зіштовхнувся з тим що переносив номера з esim київстар та водафон (лайф у мене основний на фізичні, тому там не знаю як). Бачу є функція переносу esim, але як виявилось у нас не працює. На водафон потрібно було заново придбати стартовий пакет esim (100грн) і знову дзвонити активувати у оператора той QR-код придбаний. На київстар взагалі потрібно було їхати у магазин і робити заміну на фізичну сімкарту (а потім з неї знову на esim, все безкоштовно). Цікаво в чому така важкість зробити цю фукнцію доступною.
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
SanSanZ, бо руки із жопи. ЛС спокійно активується на новому айфоні по куару, який з початку був придбаний для переносу.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Підкажіть., 11ка звичайна. Що треба, щоб з робочої карти Лайф зробити е-сім? Купувати стартпак якийсь чи можна без цього?
 
Реєстрація
09.10.15
Місто
Вінниця
Телефон
Apple iPhone 13
Підкажіть., 11ка звичайна. Що треба, щоб з робочої карти Лайф зробити е-сім? Купувати стартпак якийсь чи можна без цього?
Якщо є монобанк, то можна це з нього зробити (розділ отримання esim там бачив і перенести номер можна), але там я так розумію зразу і індетифікація номеру буде проведена. А так на сайті лайфа ось ще інструкція
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Купуєте eSIM балванку, і переносите номер на неї
Хто з досвідом підкажіть
1. в чому різниця від проєкту eSim.me ?
2. чи працює Лайфівська eSim з іншими операторами окрім lifecell?
3. скільки номерів можна туди записати?
4. якщо переставити в дзвонилку то буде працювати?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
Captain то не фізичний девайс, то qr код на пошту приходить, за яким ти можеш інсталювати esim у телефони з його підтримкою
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Скільки номерів е-сім вміє 11ка тримати в мережі? До прикладу фізична Київстар, так як контракт. Чи можу додати водафон і Лайф , і чи будуть всі 3 «в мережі»? Ну і як взагалі 2га картка впливає на розхід акб?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Скільки номерів е-сім вміє 11ка тримати в мережі?
Одну фізичну і одну esim. Якщо не помиляюсь, тільки з iphone 14 додали можливість працювати одночасно двом esim. 3 і більше одночасно в мережі - синку, це хвантастика, не буде такого)))
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Maxxx, вдячний. Ще таке питання…В жодній мережі вайфай не відкривається наш рідний ред. Скрін буде нижче. На мобільному інеті все О’кей. Поставив в налаштуваннях вайфай проксі «автоматично» відкриває через раз.
584720D9-B01C-4443-A914-700A85FAD180.png
 

portable

Заблокирован
Реєстрація
30.12.14
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi A2 Iphone 13 pro
Скільки номерів е-сім вміє 11ка тримати в мережі?
Одну фізичну і одну esim. Якщо не помиляюсь, тільки з iphone 14 додали можливість працювати одночасно двом esim. 3 і більше одночасно в мережі - синку, це хвантастика, не буде такого)))
Если ваш оператор не поддерживает вызовы через Wi-Fi или у вас не включена эта функция1, во время активного вызова входящий вызов на второй номер будет переадресовываться на автоответчик, если он настроен для этого оператора2. Однако вы не получите уведомления о пропущенном вызове со второго номера.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
portable, а що там з Лайф, вовайфай ще на яблуко не підвезли? Бо десь бачив скрін ніби працює. В мене на сім лайфа в сяомі увімкнені обидві опції, треба б затестити)
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Maxxx, вдячний. Ще таке питання…В жодній мережі вайфай не відкривається наш рідний ред. Скрін буде нижче. На мобільному інеті все О’кей. Поставив в налаштуваннях вайфай проксі «автоматично» відкриває через раз.
Переглянути вкладення 52889
Бага Вебкита, которую пока кажись не пофиксили. Основной способ обхода проблем - отключить предзагрузку страниц при вводе URL в настройках Сафари. Тред на стеке - https://stackoverflow.com/questions...r-load-failed-error-when-calling-fetch-on-ios
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Зверху