Новини Київстар

Реєстрація
20.11.16
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7 Pro, OnePlus 5
продовжать здійснювати дзвінки
Вони підуть в 2g ? Бо Вольту ці рукодупи не дають абонентам навіть із найкошернішими апаратами...:mad:
В Сумах було так: 5 МГц тримоба для голосу без дати, своїх 10 МГц під LTE.
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
На пошту прилетіло.

Вітаємо!
Запрошуємо до програми БезВагань. Школа інженерів.

Київстар шукає співробітників-початківців до технічної дирекції.

Це можливість для спеціалістів з мінімальним досвідом роботи або без нього:

💠 розпочати кар’єру у великій компанії або змінити сферу діяльності;
💠 отримати офіційну роботу;
💠 бути учасником проєкту, важливого для всієї України!

Досвід роботи, навички та вік — не головне. Найважливіше — ваше бажання розвиватись. ⏰ Подача заявок до 7 червня.
 
Реєстрація
15.02.24
Місто
місто Лева
А то, судячи з вимог, навіть на порядне ПТУ не тягне
Як я розумію з оголошення, Київстар запрошує випусників та студентів ВНЗ технічних спеціальностей без досвіду роботи, навичок та обмежень за віком, з вимогою - "бажання розвиватися" і бажає готувати з них сам собі специалістів.
Що в цій схемі не так, і чому вимоги "вища освіта" та "бажання розвиватися" не тягнуть на порядне ПТУ?
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Ronald R., з огляду на зміст е-мейла було таке враження. Тепер, після посилання на Sway - бачу, що КС хоче набрати та "натаскати" "джуніор"-інженерів. Мабуть, фахівці з добрячим скіллз на такі гроші не підуть - а бо їх просто замало для масштабів України. Комусь підійде, сперечатися не буду. Але б сам без надійного інсайду відносно того, що за лаштунками пропозиції, на таке не погодився би. Ну так мені й не треба. :cool: Я ще телеграфний апарат пам'ятаю - як девайс для підготовки програм у машинному коді для Мінськ-22. :cool: :cool:
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Це типу розігрів перед новими цінами)
Поки бухгалтерія у відпустці і не може порахувати витрати, думаю з вересня вже почнуть рух.

Також фахівці «Домашнього Інтернету» ініціювали заміну 5 тис. акумуляторів у тих ДБЖ, які були встановлені в першій хвилі, і додатково тестують нові типи акумуляторів, як-от LiFe, які швидше заряджаються, довше тримають заряд і розраховані на 5 тис. циклів перезаряджень. Уже восени їх будуть встановлювати на мережу.
 
Реєстрація
13.03.22
Місто
Хмельницький
Stiv, а мій ДБЖ, який поставили у лютому цього року і який тримав 5 годин здох цим літом і вже тримає лише 10 хв, імхо, куди далі рити, не знаю.
 
Реєстрація
29.01.20
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Melo4ek нажаль в Київстарі менеджери беруть верх над інженерами. В них по цифрах все сходилось, незнання матчастини підвело.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Stiv, а мій ДБЖ, який поставили у лютому цього року і який тримав 5 годин здох цим літом і вже тримає лише 10 хв, імхо, куди далі рити, не знаю.
Мені не поставили, тому не можу оцінити. X-City питайте, зараз вони активно в будинки GPON заводять. Воля і Еверест ті ж самі граблі, що і КС.
 
Зверху