Новини 3Mob

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Реєстрація
03.08.08
Місто
Одеса
14 листопада 2019 р.

Легкий перехід на контракт

Приємні новини для неконтрактних абонентів, які прагнуть перейти на контрактну форму обслуговування – відтепер така можливість існує та функціонує на всі 100%!

Такий перехід здійснюється із збереженням номеру, без додаткової оплати, на основному рахунку абонента повинна бути сума коштів, яка дорівнює першій абонентній платі обраного контрактного тарифного плану.

http://3mob.ua/application/services/individual/key/327
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
knedlyk, смотрите: если у меня разовый звонок,нет смысла добавлять этот контакт в записную книгу. Одно дело,если мама-папа, коллега, шеф, друг/подруга...
Т.е. с кем предполагается частое общение, того можно и добавить. А дядю Васю слесаря, к которому я раз в полгода-год обращаюсь, необязательно добавлять

Видимо [MENTION=16]EricX[/MENTION] именно это хотел сказать
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
knedlyk, смотрите: если у меня разовый звонок,нет смысла добавлять этот контакт в записную книгу. Одно дело,если мама-папа, коллега, шеф, друг/подруга...
Т.е. с кем предполагается частое общение, того можно и добавить. А дядю Васю слесаря, к которому я раз в полгода-год обращаюсь, необязательно добавлять

Видимо [MENTION=16]EricX[/MENTION] именно это хотел сказать
Спасибі, моє питання стосувалося дивного бажання мати "красиві" номери, щоб їх запам'ятати. Я от пам'ятаю лише старі міські омери батьків, бабусі, один свій мобільний та мобільний дружини і робочий міський. Все, більше геть нічого, яким би воно красивим не було.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Тримоба прокусила
Слоновия бацила

Користування позапакетними послугами, за відповідними тарифами, можливе лише у разі нарахування послуг, врахованих в абоненту плату.
 
Зверху