Обмін ламп розжарювання на світлодіодні (велике лампівництво)

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Все б нічого але у вас на першій фото видно що 8.5W споживання, тому там не може бути ніяких спіралей розжарювання.
На заборе тоже написано направление корабля, а там дрова. Я не знаю как такое случилось, видимо китайцы накосячили. В любом случае предлогаю любому форумчанину отправить лампочку и убедиться лично, в обмен на пластиковую диодную. Можете даже обзор сделать. 😂
Є ще одна така ж як на фото у вас? Давайте вже знімайте на відео спочатку верх лампочки де видно її параметри і код, а потім обережно її розбиваєте так щоб вона завжди була в кадрі. А я вам з розетки куплю коробку нових. Або скину на картку ціну коробки нових лампочок, я прямо заінтригований. Як же так філіпс міг провтикати на заводі.
Post automatically merged:

Все б нічого але у вас на першій фото видно що 8.5W споживання, тому там не може бути ніяких спіралей розжарювання.
На заборе тоже написано направление корабля, а там дрова. Я не знаю как такое случилось, видимо китайцы накосячили. В любом случае предлогаю любому форумчанину отправить лампочку и убедиться лично, в обмен на пластиковую диодную. Можете даже обзор сделать. 😂
Є ще одна така ж як на фото у вас? Давайте вже знімайте на відео спочатку верх лампочки де видно її параметри і код, а потім обережно її розбиваєте так щоб вона завжди була в кадрі. А я вам з розетки куплю коробку нових. Або скину на картку ціну коробки нових лампочок, я прямо заінтригований. Як же так філіпс міг провтикати на заводі.
Можна ще її включити перед розбиттям, щоб побачити "спіралі"
Post automatically merged:

Тому що всередині там має бути таке
1675430266501.png
 

Metio

Заблокирован
Реєстрація
30.06.14
Місто
Киев
Телефон
Micromax X502
Жесть, уже кучу доказательств скинул. Предложил кучу раз лампочку отправить, для проверки, отказываются. Непробиваемый, упертый народ. Я оф из темы. 🤷
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Я не знаю где эти лампочки брали, потому что коробки к ним отказались давать, нужны для отчёта.
Ламповий бізнес Укрпошти. Начебто видали вам діодні лампи, а насправді пофарбували ті лампи розжарювання, що їм попередні люди принесли на заміну. А справжні діодні лампи - на ринок продати. Якщо рахунок на тисячі ламп то таки буде трохи навару... Обмін ламп рано чи пізно закінчиться, а ринок буде і пізніше працювати як всі розійдуться з Укрпошти... :) І коробок немає бо люди принесли без коробок.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Цікаво, скільки коштує фабричним методом нанести на звичайні лампи інформацію про те, що вона ЛЕД. І чи насправді, коробки не давали, але якщо дуже попросити для пацанів з редфоруму, то все-ж таки дають, причому це робиться протягом години.
Ну і диво-співпадіння, знайшлася коробка від звичайної лампи разом з розбитою такою-нетакою лампою.
Моя внутрішня бритва Оккама каже що насправді, просто клієнт - піздунішка, вибачте.
 
Реєстрація
21.10.22
Місто
Одеса
Телефон
Mi9t
Цікаво, скільки коштує фабричним методом нанести на звичайні лампи інформацію про те, що вона ЛЕД. І чи насправді, коробки не давали, але якщо дуже попросити для пацанів з редфоруму, то все-ж таки дають, причому це робиться протягом години.
Ну і диво-співпадіння, знайшлася коробка від звичайної лампи разом з розбитою такою-нетакою лампою.
Моя внутрішня бритва Оккама каже що насправді, просто клієнт - піздунішка, вибачте.
Ещё и на коробке надпись clear (прозрачная), а по факту должна быть frosted(матовая).
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Як мінімум одну лампу розжарювання було знищено зусиллями форуму. але скоріше за все вона вже була згорівша, тому і пішла в утіль для фото
 

gekar

Sense
Реєстрація
09.09.13
Місто
кривой рог
Извините что фото не под спойлером, не знаю как скрыть. Итого лампа филипс 9ватт цвет 3000к. Свет прямо ну желтый прижелтый. Внутри расположено 10 светодиодов по 9 вольт. Переделать под автономное питание от повербанка наверное не получится.
 

Вкладення

  • IMG_20230203_162438.jpg
    IMG_20230203_162438.jpg
    110.2 КБ · Перегляди: 55
  • IMG_20230203_162508.jpg
    IMG_20230203_162508.jpg
    128 КБ · Перегляди: 55
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
gekar, в мене є philips 2700 750 і 3000k 900, різницю явно видно. 2700 сильно жовтий.
Але вони будуть жовті в будь-якому випадку, білий то 4000к
Ну і якби було 3000к і 1100lm це 11/12w, то воно би здавалося не таким жовтим

камера не передасть точно і не в один ряд, алея намагався сфотографувати, щоб не засвітлило фільтрами
всі 3 лампи philips правда старіші випуски і дорожчі серії
 
Останнє редагування:
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2

Зібрані від українців лампочки підуть на перероблення. На це потрібно 100 млн грн​

 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
В Черноморске тоже начала работать программа обмена обычных лампочек на ледовские :wink:

 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Через оце грьобане велике_лампівництво на пошту не пробратися...
Потрібно отримати запчастинку.
Вчора я мотався мимо відділення... 8 раз. Кожен раз хвіст черги був надворі. 2 рази була тривога, тіпа не зараховується, але навіть тоді на вулиці стояли люди. Ну думаю перше число, пєнси платять комуналку (таке там постійно), заберу завтра.
Сьогодні заїхав - навіть всередину зайшов! (уже легше). В черзі сьомий чи восьмий - "зачекаю". Тим паче, що обслуговують усі 3 операторки! (я таке перший раз побачив у своєму відділенні), плюс начальниця відділення бігає-допомагає (що також бачив ну дуже нечасто)
За хвилину, як я зайшов, за мною заходять ще штук чоловік осіб обмінювальників 5, і до мене "дошло" що за черги були вчора.
Але, дяка начальниці, процес організований. Одна дівчина обслуговує лампочників, дві інших посилки. Начальниця в ролі організатора та падавана, розрулює весь той натовп, шукає-приносить посилочки та лямпочки, намагається заспокоювати конфліктних...
А конфлікти там назрівали постійно: то філіпси не подобаються (а чому не максуси?), то "я віддаю стоватки, а мені даєте сімдесятпятки", то ще якась дічь...
Вобщєм в них там зараз весело та драйвово.
 

logist_eg

Заблокирован
Реєстрація
22.11.22
Місто
Західна Україна

logist_eg

Заблокирован
Реєстрація
22.11.22
Місто
Західна Україна
vlad_g могу выслать вам лампу, что бы сами убедились, в обмен на пластиковую диодную. 😁
разбаньте человека ! у меня еще не бьіло филаментной лампьі ... я хочу что б он мне ее прислал, хотя ... не надо , он же может и Илличя отправить
Post automatically merged:

Я не знаю где эти лампочки брали, потому что коробки к ним отказались давать, нужны для отчёта.
Одну смог выцыганить коннечно. Правда на упаковке совсем другая нарисована и другие параметры.
ну может человека кинули ? и всучили ему вместо ЛЕД филамент , обьічньіе матовьіе ? хотя на первом его фото она таки бьіла ЛЕД
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
А будет вторая часть видео, где типок вернулся и вкрутил ледовскую? ;) :LOL:
Увы, не успел он сделать это доброе дело :wink:
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
За перший тиждень роботи програми обміну ламп розжарювання на LED у відділеннях Укрпошти українці обміняли перший мільйон своїх старих ламп.
Про це повідомляє пресслужба Укрпошти. Зазначається, що програма стартувала 31 січня в обласних центрах та великих містах України, куди були доставлені перші 4 млн ламп. Так, кияни за тиждень обміняли понад 162 тис ламп, харків’яни – понад 80 тис, дніпряни – 88 тис, львів’яни – 69 тис. Додається, що наступного тижня ще 6 млн лампочок будуть доступні в містах районного значення. До кінця лютого, завдяки пересувним відділенням Укрпошти, лампи мають надійти й до найменших сіл по всій країні, щоб освітлювати домівку кожного українця. За словами генерального директора Укрпошти Ігоря Смілянського, переважна більшість людей прийшли до відділень без попередньої реєстрації. Він додав, що за тиждень охочих обміняти лампи зголосилося більше: ті, хто зареєструвався в Дії, тільки з середи почали отримувати підтвердження на обмін, дехто вже встиг прийти у відділення, а дехто отримає лампи на наступному тижні. Відтак, планується на першому етапі в найближчі місяць-півтора видати до 20 млн нових енергоощадних LED-ламп.
 
Реєстрація
10.06.21
Місто
Kiev
Так что ламп тока на 10 лимонов народа, не всем достанеться, вот и спешат :)
 
Реєстрація
26.12.21
Місто
Киев
Так что ламп тока на 10 лимонов народа, не всем достанеться, вот и спешат :)
Люди сами отказываются от этого лампывнытства. Стоят на почте запакованные ящики с маленьким цоколем, 3-4w, 2700к, no-name и т. д.
 
Зверху