com

Реєстрація
17.01.08
Місто
Львів
Причина: чат-боти
Останнє редагування модератором:

ECW

Реєстрація
25.10.17
Місто
Маневичи
Только что пришло непонятное зачисление в сумме 295 грн
Торгова організація: P24 CR MD UA
місце: DN SK UKR
Что это может быть?
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Только что пришло непонятное зачисление в сумме 295 грн
Торгова організація: P24 CR MD UA
місце: DN SK UKR
Что это может быть?
Кто-то из Приват24 отправил вам денежку через Р2Р, это стандартное назначение платежа для них.
 
Реєстрація
10.07.10
Місто
Днепр
На кассе в Сильпо оплатил покупку на 153грн. и снял наличку 2000 - комиссия ощада 35грн. Офигеть, как "удобно" и "выгодно"...
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
На кассе в Сильпо оплатил покупку на 153грн. и снял наличку 2000 - комиссия ощада 35грн. Офигеть, как "удобно" и "выгодно"...
А кто ж вам виноват, что вы тарифов карты не читаете перед тем, как что-то делать.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Ощадоводы помогите. У брата в приложении ощад24 заметил карту мой комфорт с -560гр. на балансе. Ощад так рисует общий долг по карте, обязательный платёж или там должна быть в плюсе сумма кредита?
 

nighthawk

Вуйко Бублик
Реєстрація
03.02.22
Місто
Львів
Телефон
Samsung Galaxy M51
Ощадоводы помогите. У брата в приложении ощад24 заметил карту мой комфорт с -560гр. на балансе. Ощад так рисует общий долг по карте, обязательный платёж или там должна быть в плюсе сумма кредита?
Якщо це мій комфорт, то там повинна бути в плюсі сума кредиту щоб це був реально 0. А от якщо там ще й мінус, то це вже може бути й овердрафт в придачу...
В деталях карти мають бути дві графи - доступний ліміт і власні кошти, принаймні так старий ощад24 малював.
 
Останнє редагування:

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Хлопцы, нужна помощь. Тётушка находится в мордоре (на дыныэрщине). У неё есть баблец на Ощаде. Она хочет эти деньги передать моей маме (которая тут у меня живёт в Че). Но туда в днр не ходят смски на мтс. Насоветуйте как в Ощаде можно сделать перевод бабла с карты (или счёта) ощада на карту (или счёт) Ощада (или ваще пох на что угодно - хоть на приват-моно или ещё чего угодно). Выехатьс днр теперь у бабци не выйдет,а бабло терять не хочется. Присоветуйте как гривон спасти :Olen:
 
Реєстрація
30.09.08
Місто
Вінниця
Телефон
Xiaomi 12 Lite
Через підтримку спробувати поміняти номер телефону(незнаю, що там вимагають для зміни номеру) на свій, а далі через Ощад 24 вивести. Як варіант
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Через підтримку спробувати поміняти номер телефону(незнаю, що там вимагають для зміни номеру) на свій, а далі через Ощад 24 вивести. Як варіант
наверное проще съездить в Горловку за карточкой чем уговорить старую на этот подвиг 🤦‍♂️
 
Реєстрація
11.04.15
Місто
Киев
Обьявили кредитные каникулы, но в старом приложении все равно требуют внести сумму для продления грейса. Кто-нибудь в курсе, почему? Или февральские траты не подпадают под каникулы?
Кредити готівкою та кредитні картки
З 1 березня по 31 травня 2022 року Ощадбанк запроваджує кредитні канікули для клієнтів - фізичних осіб по всім кредитним продуктам (іпотеці, автокредитам, кредитам готівкою та кредитним карткам). На цей період відміняються мінімальні платежі за такими кредитами та будь-які штрафні санкції.
Кредитні канікули розпочинаються в автоматичному режимі, для їх запровадження не потрібно звертатися до банку.


На строк до 31 травня 2022 року (включно) встановлюються:
- процентні ставки у розмірі 0,001% річних за користування кредитними продуктами (окрім БП «Кредит під заставу депозиту»).


Кредитні канікули розпочинаються в автоматичному режимі, для їх запровадження НЕ потрібно звертатися до банку!
 

nighthawk

Вуйко Бублик
Реєстрація
03.02.22
Місто
Львів
Телефон
Samsung Galaxy M51
Но туда в днр не ходят смски на мтс. Насоветуйте как в Ощаде можно сделать перевод бабла с карты
В новому Ощаді мені кілька разів вдавалось перекидати кошти через відбиток пальця, без смс. Але щоб на нього зайти вперше - таки треба код з смс...
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Хлопцы, нужна помощь. Тётушка находится в мордоре (на дыныэрщине). У неё есть баблец на Ощаде. Она хочет эти деньги передать моей маме (которая тут у меня живёт в Че). Но туда в днр не ходят смски на мтс. Насоветуйте как в Ощаде можно сделать перевод бабла с карты (или счёта) ощада на карту (или счёт) Ощада (или ваще пох на что угодно - хоть на приват-моно или ещё чего угодно). Выехатьс днр теперь у бабци не выйдет,а бабло терять не хочется. Присоветуйте как гривон спасти :Olen:
Взяти номер ітфон, замінити фінномер та виконати операції (35 грн коштуватиме все + інет).

Щотаке "*нере"?
 
Реєстрація
14.07.16
Місто
Киев
Если карточка = электронное пенсионное удостоверение (с фоткой на обратной стороне и т.д) - то финансовый номер не заменить, кроме как в отделении ощада лично (одно время ещё в банкоматах было).

Соответственно, для перевода денег нужно искать место, где словить смс-ку. В тех местах, в Донецке в районе ЖД традиционно ловились, в Горловке хз.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Взяти номер ітфон, замінити фінномер та виконати операції (35 грн коштуватиме все + інет).
Где в Горловке это можно сделать? Особенно то что курсивом.
Спробуйте з кол-центром ОБУ сконтактувати - думаю, що вони не вперше стикаються з цим. Що я собі точно уявляю, так це дійсно знайти місце, де ловить ВФ, та встановити автоматичну переадресацію. Як варіянт, можна попросити когось на вільній території перевипустити сім-картку та встановити ту саму переадресацію. В такому разі ви зможете отримати контрольний дзвінок від банку та натиснути відповідні кнопки для авторизації (у Привата це так працює - не знаю, що там в ОБУ).

UPD: поспілкувався з гарячею лінією ВФ, там зможуть встановити примусову переадресацію через чат (треба буде дати відповіді на контрольні запитання).
 
Зверху