com

Реєстрація
17.01.08
Місто
Львів
Причина: чат-боти
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Howl Ну вот А-Банк запилил отдельный PDF для АТБшки, хотя это та же "Зелена" по сути.
А здесь Ощад такого не сделал. Сходу тяжело догадаться, что у цифровой карты будет тариф "Моя картка" или какой-то другой.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Sanyok77, ну так это проблемы клиента, а не банка :)
У ПУМБ аналогично по кредитам...
 
Реєстрація
11.12.16
Місто
Чернівці
Мобільний андроїд-додаток Ощад24 (стара версія) у когось зараз працює?
 
Реєстрація
13.07.16
Місто
Севастополь, Україна
Телефон
Redmi Note 7 4/128
Друзі. Підкажіть будь ласка. Бо спочатку вирішив тут проконсультуватись, ніж у оператора. Ситуація наступна.
До недавна була змога робити перекази з карти на карту (через сторонні сервіси), підтверджуючи операцію за допомогою коду (пункт меню "одноразовий пароль"), що генерується у додатку. В суботу не зміг провести таку операцію. При виборі такого способу підтвердження система повідомила, що "Операція не виконана. Спробуйте через декілька хвилин".
То у всіх так, чи тільки у мене.

Отримати код немає змоги. Додаток старий - останньої версії. Сім-карта з номером встановлена на іншому апараті.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Dobropasha, мобільний застосунок "Old Ощад 24/7" працює у стані "як є" (as is). Його більше не оновлють і повноцінна працездатність не гарантується, але він поки що працює.
Треба освоювати паралельно актуальний застосунок "Ощад"... Також зазначу, що в пакеті "Моя картка" можна переказувати в системи Ощад 24/7 на картки інших банків до 20к ₴ на місяць безкоштовно. Можливо, це якось підійде для вирішення питання.
 

trempel

Заблокирован
Реєстрація
05.02.22
Місто
Киев
Dobropasha, мобільний застосунок "Old Ощад 24/7" працює у стані "як є" (as is). Його більше не оновлють і повноцінна працездатність не гарантується, але він поки що працює.
Треба освоювати паралельно актуальний застосунок "Ощад"... Також зазначу, що в пакеті "Моя картка" можна переказувати в системи Ощад 24/7 на картки інших банків до 20к ₴ на місяць безкоштовно. Можливо, це якось підійде для вирішення питання.
Как Ощад мобильный не обновляется?

Вчера прилетела обнова на 10 мб,из видимых изменений-пасхальные яйца с пакемоном при открытии
 

Flamingo

Просто розовый птЫц ;)
Реєстрація
30.12.20
Місто
Зп
Dobropasha, мобільний застосунок "Old Ощад 24/7" працює у стані "як є" (as is). Його більше не оновлють і повноцінна працездатність не гарантується, але він поки що працює.
Треба освоювати паралельно актуальний застосунок "Ощад"... Також зазначу, що в пакеті "Моя картка" можна переказувати в системи Ощад 24/7 на картки інших банків до 20к ₴ на місяць безкоштовно. Можливо, це якось підійде для вирішення питання.
Как Ощад мобильный не обновляется?

Вчера прилетела обнова на 10 мб,из видимых изменений-пасхальные яйца с пакемоном при открытии
Наверное ключевое слово характеризирущее мобильное приложение о котором вел речь Howl в своем сообщении - Old
 
Реєстрація
13.07.16
Місто
Севастополь, Україна
Телефон
Redmi Note 7 4/128
Добре, про OLD-додаток зрозумів.
Тоді питання про новий актуальний додаток. Чи є можливість там генерувати цей код підтвердження операції (без участі СМС)?
Чи працює ця можливість зараз у принципі (перевірте, хто може)
 
Останнє редагування:

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Чи є можливість там генерувати цей код підтвердження операції (без участі СМС)?
Я спостерігав, що в новому застосунку деякі операції можна підтвердити через використання біометрії. Раніше для запитувався код із SMS. У розділі "Безпека" налаштуваннях нового застосунку є блок "Підтверджувати операції", де можна обрати "SMS-пароль" або "Код доступу та Fingerprint".
Таким чином мати також і новий застосунок може бути доречним.
 

fnm

Реєстрація
26.08.19
Місто
Полтава-Сіті
новое моб.приложение можно установить и использовать, имея карту, но без подключения sms-информирования? (сейчас sms отключено)
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
fnm, тут сложный вопрос.

Раньше SMS подключались при регистрации и входе веб-банкинг. При этом, если входить через приложение, то такого не было.

При подключении PUSH отображение SMS информирования отображается как отключённое.
В общем, только опытным путём проверять.
 
  • Sad
Реакції: fnm
Реєстрація
01.12.16
Місто
Серед лісів
новое моб.приложение можно установить и использовать, имея карту, но без подключения sms-информирования? (сейчас sms отключено)
Можна. Там в налаштуваннях є пункт про підключення/відключення смс на суму операції від 1000 грн. До цієї суми приходе пуш повідомлення. Вчора лазив по цим налаштуванням в себе...
 
  • Love
Реакції: fnm

fnm

Реєстрація
26.08.19
Місто
Полтава-Сіті
новое моб.приложение можно установить и использовать, имея карту, но без подключения sms-информирования? (сейчас sms отключено)
Можна. Там в налаштуваннях є пункт про підключення/відключення смс на суму операції від 1000 грн.
мені важливо, щоб sms-інформування само не підключилося при першій регістраціі у новому додатку, як було раніше з десктоп-версією :
Раньше SMS подключались при регистрации и входе веб-банкинг.
 

bearing

Заблокирован
Реєстрація
20.08.19
Місто
Киев
новое моб.приложение можно установить и использовать, имея карту, но без подключения sms-информирования? (сейчас sms отключено)
мені важливо, щоб sms-інформування само не підключилося при першій регістраціі у новому додатку, як було раніше з десктоп-версією :
А там разве от пакета услуг не зависит плата за смс информирование?
Например в Мій комфорт платы нет, а в Карті Киянина есть обязательно.
Но в этом плане самый мутный банк, сами сотрудники как правило не знают точно как оно будет работать.
 
  • Like
Реакції: fnm
Реєстрація
07.11.22
Місто
Одеса
Приложение ощад 24, как то странно работает сейчас, не видны закрепленые карты, пишет попробуйте позже.
 

trempel

Заблокирован
Реєстрація
05.02.22
Місто
Киев
Кто картой ощадовской оплачивает счёт в приложении андроидовском My Vodafone?

Месяца 2 назад оплачивал родне и себе через Gpay без проблем,но пару недель назад попробовал закинуть 500 гришек-пишет:Ошибка на стороне разработчика

Сегодня опять попытался пополнить через Gpay-тоже самая надпись


Раньше думал это сбой приложения водафоновского и так у всех,но что то похоже,что может быть проблема на стороне Ощадбанка с платежами в Gpay.


Вообщем кто в теме отпишите плиз.
 
Зверху