com

Реєстрація
17.01.08
Місто
Львів
Причина: чат-боти
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
11.04.15
Місто
Киев
Ощад увеличил до 92 дней льготный период по одной категории на выбор
З 1 вересня 2021 року Ощадбанк пропонує клієнтам унікальну послугу: продовжений до 92 днів пільговий період за кредитними картками «Моя кредитка» та «MORE» при розрахунках ними в торговельно-сервісній мережі та Інтернеті.


Грейс-період до 92 днів можна використати за однією з п’яти категорій товарів або послуг. Для цього потрібно здійснити відповідні налаштування в Ощад 24/7. Після цього він діятиме протягом місяця при розрахунках карткою за обраною категорією.


Протягом вересня в Ощад 24/7 будуть доступні для вибору такі категорії для застосування пільгового періоду до 92 днів:


  • продукти;
  • таксі;
  • книги та канцтовари;
  • спорт та фітнес;
  • техніка.

Перелік буде змінюватись щомісяця, тож у жовтні будуть доступні інші категорії товарів та послуг. По всіх інших розрахунках діятиме стандартний пільговий період – до 62 днів.
 
Останнє редагування:
  • Wow
Реакції: idea

Timurnet

Заблокирован
Реєстрація
29.04.18
Місто
Боярка
А я то думаю, что это за непонятная хрень: в приложухе появилась на всех картах, даже абсолютно дебетовых, подозрительная надпись " категория для грейс-периода 92 дня - інше". А вот оно че, оказывается. Реально какая -то фигня: когда другие банки дают увеличенный кэшбэк, Ощад просто на месяц продлевает срок льготного кредитования. Отстой.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Закарпатская обл.
Телефон
Redmi Note 8 & 11 Pro
Повідомляємо про необхідність до 30 вересня 2021 року відвідати АТ «Ощадбанк» з метою актуалізації ідентифікаційних даних та здійснення верифікації, а також вирішення питання щодо отримання коштів по нерухомих поточних та вкладних (депозитних) рахунках, операції за якими не здійснювались протягом трьох років і більше.
При собі необхідно мати паспорт та документ про присвоєння ідентифікаційного номера платника податків.
Якщо до 30 вересня 2021 року клієнт не звернеться до установи АТ «Ощадбанк» з зазначеною вище метою, то:
  • АТ «Ощадбанк» змінить облік залишків коштів на таких рахунках та обліковуватиме їх як нерухомі вклади;
  • АТ «Ощадбанк» вважатиме, що клієнт у такий спосіб дав згоду на розірвання договору відповідно до частини 2 статті 1075 Цивільного кодексу України та закриття рахунку;
  • такі дії вважатимуться згодою на застосування щомісячної комісійної винагороди, передбаченої тарифами АТ «Ощадбанк», та її сплати в порядку договірного списання шляхом утримання з суми нерухомого вкладу, а саме комісійної винагороди за ведення нерухомих вкладів* для поточних рахунків фізичних осіб у національній валюті та комісійної винагороди за ведення нерухомих вкладів* для вкладних (депозитних) рахунків фізичних осіб** у національній валюті.
*крім арештованих вкладів та частково виплачених вкладів по спадщині;
**для вкладів, за якими владники не можуть бути ідентифіковані у зв’язку з відсутністю у АТ «Ощадбанк» повної та/або достовірної та/або коректної інформації про вкладників, необхідної для їх ідентифікації.
Новость с официального сайта.
 

bearing

Заблокирован
Реєстрація
20.08.19
Місто
Киев
Вклад на сберкнижке, что с советских времён тянется считается?
Вот посмотрел, в результате всяких манипуляций последняя запись 2.11.06 получил 50 грн., остаток 56.05, отдадут, как думаете?)
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Закарпатская обл.
Телефон
Redmi Note 8 & 11 Pro
bearing, Мне кажется, они могли и простить Вам, если точно так же публиковали подобную новость ранее, а Вы не обратились. Но попробовать можно, а вдруг? Я чисто случайно в RSS ленте открыла - уж больно заголовок смахивал на кликбейт :)
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Довбаний банк. Писали, що зняття готівки можливо без комісії. Хотів сьогодні зняти з "моя картка" 8 000 гривень, запропонували комісію 85 гривень.
 
  • Dislike
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
goga, хто саме пропонував?
Post automatically merged:

Цікавий у них оновлений дизайн сайту. Це, в сумі, найкраще, що є у банку.
А от у мобільний банк не можу увійти, а ви?
 
Причина: оновлено, після ознайомлення з тарифами
Останнє редагування:

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
хто саме пропонував?
Банкомат.

Дізнайтесь, чи у вас старий чи новий тариф мк.
Як саме дізнатися? І скільки їх взагалі. Що можу сказати - за смс не знімає.
Зробіть два ібани по 4 тис.
Вони знову безкоштовні? Бо якщо є 0,5%, то я краще потрохи у магазині ці кошти витрачу.
 
  • Wow
Реакції: idea

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
Хотів сьогодні зняти з "моя картка" 8 000 гривень, запропонували комісію 85 гривень.
Банкомат родной ?
  • Видача готівки в мережі банкоматів Банку та мережі банкоматів інших українських банків:
    MC Debit Standart/MC Debit World/Visa Classic*/Муніципальна картка/ПРОСТІР*
    в межах ліміту по рахунку 30 000 грн. в місяць - не тарифікується, понад ліміт - 1,0% +5 грн.
    MC Debit World/Visa Rewards, Visa Platinum/MC Debit Platinum/MC Platinum
    MC World Elite/Visa Infinite
    Видача готівки (власні кошти) в мережі банкоматів закордонних банків 1,5% +35грн
    в межах ліміту по рахунку 100 000 грн. в місяць - не тарифікується, понад ліміт - 1,0% +5 грн.
    в межах ліміту по рахунку 50 000 грн. в місяць - не тарифікується, понад ліміт - 1,0% +5 грн.
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Додзвонився до оператора. Слів бракує.... цензурних. В мене вже не "моя картка", а "мій комфорт". Бо мене мовчки перевели.
Як зараховуються кошти на картку - оператор щось розповідала незрозуміле, але начебто маю 0,5% комісії на ті кошти, які мені перераховуються. Бо мені "розповідали", що я бачу ті кошти, які відправляюча сторона сплачує у вигляді відсотків.
Дійсно, по тарифах "мій комфорт" зняття готівки 1%+5 грн.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Причина: оновлено, після ознайомлення з тарифами
Останнє редагування:

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
або від разу уточніть тариф
Я намагався інше зрозуміти...


Як зараховуються кошти на картку
Мені розповідали, що безкоштовно, але сьогодні таке відображається. По розрахункам - 0,5% кудись зникло
1632416723098.png
 

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
Обновили сайт ощадбанка . Посмотрите здесь . Грузит процессор на полную и долго открывает . Создатель бесполезной убогости . Нужную информацию доступно разложенную по полочкам найти нельзя . Выполнено в стиле " кручу , верчу , обмануть хочу " . А ведь это наши деньги , в том числе и выплаченные вебмастерам за работу .
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Грузит процессор на полную и долго открывает . Создатель бесполезной убогости . Нужную информацию доступно разложенную по полочкам найти нельзя.
У мене швидко працює. Відключені всі блокувальники реклами. Про яку інформацію іде мова?
 

Вкладення

  • ощад.jpg
    ощад.jpg
    77.8 КБ · Перегляди: 25
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
eem, я на моб швидко знайшов обидва тарифи. На маку теж подобається, швидко, стильно, цікаво - краще від попереднього.
А от інформації про те, як саме змінюються тарифи для існуючих не було в усіх версіях сайту, а за кордоном це стандарт, ще й імейл надсилають із порівнянням як було і як стало. Алеж дизайн важливіше, чи не так?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
goga, з цими тарифами чорт голову зломить. Зі старою МК нема безкоштовного зняття готівки (про зміну тарифу ми попереджали). Також нема безкоштовного ібану на інші банки.
Якщо у Вас (рідних) є також картка з безкоштовним зняттям (зп, пенсійна, соціальна - ТП мій рахунок) ви можете на неї безкоштовно перекинути за допомогою ібану на реквізити ощадбанку. Про це я теж писав.
- переказ коштів за довільними реквізитами (в ІПТ/ Ощад 24/7 (WEB-/Mobile банкінг)), за одну операцію на рахунки відкриті в Банку не тарифікується

Щодо 0,5% за поповнення. Якщо ви поповнювали не за номером карти, а з її наявністю, то комісії нема. Щойно операція пройде по проводці - заблокована комісія зникне. Ви ж у касі через пос-термінал поповнили?
 
Останнє редагування:
Зверху