ПДР і все, що з ними пов'язано

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Ну привлечь внимание никогда не мешает, особенно когда ты хруст на 8-полоске. Но вообще можно просто ездить по ПДД
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Кстати, в Киеве есть одно место, где движение организовано ужасно. Я разок там поездил, больше не хочу.
Это поворот с ул. Тростянецкая на ул. Вербицкого (возле ТЦ NewWay). После поворота налево нет светофора.
Если я с Вербицкого сворачиваю на Тростянецкую - всё нормально.
А в обратном порядке неясно, когда можно ехать.
Вот это место: https://www.google.com.ua/maps/@50....9KfLnb99dR_jdwhU0CsA!2e0!7i13312!8i6656?hl=ru

Ну привлечь внимание никогда не мешает, особенно когда ты хруст на 8-полоске. Но вообще можно просто ездить по ПДД
Я же ясно написал - "велодорожка". Это справа от Бажана, там пешеходная дорожка и справа от неё красная велодорожка.
https://www.google.com.ua/maps/@50....0ksoQTGGZb77siNeINCg!2e0!7i13312!8i6656?hl=ru - вот она красная, даже с разметкой отдельно от пешеходной "зебры". Т.е. я строго по велодорожке от ст.м.Бориспольская до Харьковской еду
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Sanyok77, почитай ще раз правила. Особливо, як перетинати велосипедистам трамвайні колії і перехрестя доріг з кількістю смуг більше ніж одна в кожному напрямку.

В цьому напрямку ти злізаєш з велосипеда і переходиш дорогу по пішохідному переходу.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro

Rainbow

Отакої
Реєстрація
19.11.07
Місто
Саливінки(Київська обл.)
Телефон
Huawei V8/Nokia.gov.no1.4
Особистий досвід спілкування з новою чесною піліцією. Адепти реформ, підкажіть що я порушив?

Жаль що в кадр не попало те як мусорок висовує звинувачення що дитина не пристебнута, а потім що крісло неправильне без спинки. Прийшлося б в суді пояснювати відсутність знань ПДР.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
А подскажите мне, правильно ли я понимаю.
Если есть односторонняя дорога (знак 5.5), то на левой стороне можно парковаться (легковушкам).
Даже если это часть дороги (с бульваром посередине).
Если же знака 5.5 нет, то парковаться слева нельзя. Так ли это?

Я почему спрашиваю - ул. Анны Ахматовой от Днепровской набережной до Урловской и Тростянецкая от Харьковского шоссе до Славгородской, на этих улицах висят такие знаки. А у меня в Николаеве аналогичные улицы с бульваром Пограничная и Чкалова, но там знака 5.5 нет вообще.
 
Реєстрація
29.01.20
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
А подскажите мне, правильно ли я понимаю.
Если есть односторонняя дорога (знак 5.5), то на левой стороне можно парковаться (легковушкам).
Даже если это часть дороги (с бульваром посередине).
Не так. Правила чітко, говорять, що зупинка біля розділової смуги чи бульвару заборонена(пункт 15.3).
IMG_20221102_235227.jpg
 
Останнє редагування:
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Хорошо, а если ситуация, как на картинке 1, и висит знак 5.5 - парковка на левой стороне запрещена?
Ведь знак 5.5 указывает, что это одностороннее движение (а на нём парковка с левой стороны разрешена)
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Заборонені знаки призначені якраз для заборони на певній ділянці певних дій, які дозволені.
Як то рух на певних ділянках за межами населених пунктів зі швидкістю більше 40-50-60-70 км/год. Або паркуватися на деяких ділянках вулиць.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
В Україні з нормами ЄС уніфікували ще один дорожній знак
Йдеться про розпізнавальний знак “водій з інвалідністю”.



В Україні змінив вигляд розпізнавальний знак “водій з інвалідністю”.

Про це повідомили у Головному сервісному центрі МВС.

“Минулого тижня ми писали, що відбулось оновлення першого розділу тестових питань до екзаменаційних білетів для теоретичного іспиту в сервісних центрах МВС. Нагадуємо ще раз для вашої пильності, змін зазнав вигляд розпізнавального знаку “водій з інвалідністю””, – йдеться у повідомленні.

Тепер знак уніфікований із дорожніми знаками у Європейському Союзі.


1675257016143.png
 

Irop

Головоломщик
Реєстрація
02.11.08
Місто
Житомир
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
Перехрестя мене незвичне: для авто,що рухаються по перпендикулярній вулиці є світлофори і для пішоходів ,які перетинають перпендикулярну вулицю є світлофори. А для авто, які виїздять на перпендикулярну вулицю - немає. І треба виїжджати безпечно просто, коли нікого немає
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Irop По разметке похоже на Великобританию. У них такая разметка перед "зеброй".
Но надпись на дорожном знаке явно не английская. Судя по букве о-умлаут возможно это немецкий населённый пункт.
 

Irop

Головоломщик
Реєстрація
02.11.08
Місто
Житомир
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
Вперше побачив, щоб так було ооганізоване перехрестя
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Судя по букве о-умлаут возможно это немецкий населённый пункт.
Или австрийский. Или швейцарский. Или где там ещё немецкий государственный? Но да, явно выезд со "штрассе". Погуглил, вроде бы это Дипхольц, Нижняя Саксония.
Вперше побачив, щоб так було ооганізоване перехрестя
В Одессе полно таких перекрестков, отдельно с автоинструктором ещё 20 лет назад обсуждал.. Но это не одесское "ноу-хау", много где встречается, вот, в той же Европе.
 
  • Like
Реакції: Irop

Irop

Головоломщик
Реєстрація
02.11.08
Місто
Житомир
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
Бонн. Ось ще прислали фото. IMG_20230224_090557.jpg
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Мусора в Житомирський області виробили нову стратегію. Стають з фенами за межами населених пунктів на М06 і ловлять на фен в місцях, де натикані пішохідні переходи і гірлянди знаків 90-70-50.
 
Зверху