Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Причина: онлайн-підтримка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Pepto, ви такі цікаві)
Робіть це хоч щодня.
Можете подробити свої мегазаощадження та відкрити одразу 93 депозити, і по одному закривати щодня😉
Думаю що підпільних мільйонерів тут небагато 😂😂😂
Але я хотів покласти 10000 грн на місяць, і здивувався що доступно 3 місяці, а не один. Ось і все.
А про 93 депозити то гарна порада 👌
Post automatically merged:

Работает ли у кого оплата за электроэнергию?
Працює, платив пару днів тому
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Pepto Тара Не забувайте, що до 18 квітня ще можна оформити СТАЛЕВИЙ - він з поповненням (але дострокового розірвання немає)
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Pepto fnm Ну вот я только что проверил:
photo5328035110148228180.jpg
Значит пока ещё можно открыть. Завтра уже наверно Сталевий пропадёт, а вместо него будет Дохідний.
А этот депозит хуже - так как его нельзя пополнять и отсутствует капитализация (зато у него самая высокая ставка).
 
Реєстрація
12.04.22
Місто
Чернігів
Маю депозит Вільний. Закінчується 26.04.23р. В додатку стоїть Продовжувати автоматично. Я так розумію,якщо нічого не зробити,то депозит знов на 3 місяці продожиться. Чи натиснути кнопку Закрити достроково? В такому разі відсотки не втрачу?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
07.11.07
Місто
Киев
Тарасио, это из серии "хочу мышью откривать окна"). Сказано ведь, они еще пока выполняют базовые функции. А отключить одному, включить другому, третьему картинку поменять, а четвёртому сделать музыкальную - это нынче дорого. Это массовый бизнес) чуда не будет.
 

Flamingo

Просто розовый птЫц ;)
Реєстрація
30.12.20
Місто
Зп
Маю депозит Вільний. Закінчується 26.04.23р. В додатку стоїть Продовжувати автоматично. Я так розумію,якщо нічого не зробити,то депозит знов на 3 місяці продожиться. Чи натиснути кнопку Закрити достроково? В такому разі відсотки не втрачу?
Ничего вы не потеряете. Вам в момент досрочного закрытия выплатят все начисленные на эту дату проценты. Если оставите пролонгацию - вклад пролонгируется на текущих условиях (то есть тех что действуют по аналогичному депо сегодня, а не то что у вас было до этого)
 
Реєстрація
17.06.22
Місто
Lviv
Панове. За поповнення мобільного нараховують кб у комунальних?
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Панове. За поповнення мобільного нараховують кб у комунальних?
ПУМБ не даёт кэшбэк за пополнение мобильного.
Но это делает новая карта Банка Восток - там за это будет 0.7%
 
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
Тарасио, это из серии "хочу мышью откривать окна"). Сказано ведь, они еще пока выполняют базовые функции. А отключить одному, включить другому, третьему картинку поменять, а четвёртому сделать музыкальную - это нынче дорого. Это массовый бизнес) чуда не будет.
Чому? У відділенні видаляють просточену карту з додатку за 5сек, якщо хочуть. Виходить,що більше часу йде на похід до відділення чим на видалення карти
 
Реєстрація
22.08.16
Місто
Киев , Деснянский район
Телефон
6s+ 2/32

Вкладення

  • 2D6DB8F9-F843-4BA2-B34B-83BBBFC8EA7D.png
    2D6DB8F9-F843-4BA2-B34B-83BBBFC8EA7D.png
    529.3 КБ · Перегляди: 67
Останнє редагування:
Реєстрація
17.06.22
Місто
Lviv
Зверху