Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Причина: онлайн-підтримка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
За 0,3% не вижу смысла пользоваться услугами банка, уже лучше альфой 0,5% за бесконтактную оплату.
Ну то платіть дебеткою, і будуть норм %.
Відсутня в мене. Я вже раз закрив дебетку коли мені запропонували "Всеможу", не потрібна мені така кількість карт.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
21.03.11
Місто
Житомир
Телефон
Oukitel K15 Plus
В когось працює номер +380442907290? в мене завжди каже "спробуйте пізніше"Підтримка каже, що всі номери в штатному режимі..
Post automatically merged:

 
Реєстрація
31.07.20
Місто
Limanka
Это что-то важное пришло ?
Post automatically merged:

Сняли 10 грн за не активность по счету. Скажите, какие активности нужно и как часто производить, что бы не попадать на 10 грн за обслуживание? Спасибо
Раз в 6 месяцев должен быть какой-то движ,вроде так сказали в отделении мне когда карту выдавали
а если на карте 0 ?
будет долг -10. п потом насчитаю на него еще чего. заплатить придется в любом случае. к сожалению
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
Намагаюсь поповнити транспортну карту видає- технічна помилка, спробуйте пізніше. Тепла лінія каже що відмови з боку банка немає.
І що треба робити щоб поповнити :unsure: .
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Намагаюсь поповнити транспортну карту видає- технічна помилка, спробуйте пізніше. Тепла лінія каже що відмови з боку банка немає.
І що треба робити щоб поповнити :unsure: .
Взять карту другого банка? Ничего не потеряете.
 

lipog

hide юзер
Реєстрація
07.07.08
Місто
Вінниця
З умовами, що у Вінниці. Після поповнення, не раніше чим через 30 хв в транспорті за допомогою валідатора "записати" поповнення на картку. У нас в транспорті не так як мобільний рахунок, поповнив і вже є гроші. Ще потрібно квест пройти з кучою технічних проблем. Тому в Вінниці цей варіант лише якщо розраховуватись гугл/епл пеєм. А ще у нас в транспортної картки два рахунки: гаманець (для разових поїздок) і проїздний (тридцятиденна кількість поїздок). Так от проїздний потрібно поповнити одразу на місячну вартість, по 20 грн його поповнити не вийде
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Там в першому реченні йдеться що кешбек для разових поїздок, про поповнення карт там ніде нема.
 
Реєстрація
07.11.07
Місто
Киев
мне уже 3 дня не кидают хотя регался по ссылке. :sarkastik:
Кажется в условиях, событие не чаще 1 раз в 3 месяца. Защита от "автобуса" :)
Вы не подпадаете? Хотя, это надо у пригласившего спросить...
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
А дебітну всекартку всім дають чи є якісь умови? Був неприємний випадок по кредитній карті десь рік тому, онлайн все ок, а у відділенні відмовили.
 
Зверху