Персональний електротранспорт (електричний велосипед, гіроскутери, електросамокати тощо)

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Это как? Перед собой? Пристегиваешь ремнями к спине?)
Вначале перед собой, с велосипедными скоростями (с садика домой иногда, или за город на природу just for fun). Подросла, начала доставать до подножек - пересела на место пассажира. Ремнями это вообще не тема.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Детским сидением на вел? Чуть лучше, но мне не нравится по нашим городам на велике ездить.
Родственник в Германии спас месяц назад ребенка посторонней немки. Навернулся возле него велик с немкой и ребенком в детском кресле, родственник как-то успел ребенка подхватить, немка сама "приземлилась". Подробностей, как именно случилось, не знаю, но у немки был просто шок, она, по словам родственника, уже подумала, что все, нет ребенка.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Ну 100 це на м'язах, ще 10ка за останні два місяці, коли вирішив дослухатися до психологів а не до дієтологів) Вже в залі, все повернеться)
Навернулся возле него велик с немкой и ребенком в детском кресле, родственник как-то успел ребенка подхватить, немка сама "приземлилась
Я как пересел на мот, изучил тему безопасности, все осознал, малую даже на самокат впереди не очень хочется ставить)
Подросла, начала доставать до подножек - пересела на место пассажира
Тому ж і питаю - моїй вже теж майже п'ять, але до підніжок і ціпкого хвата руками там ще далеко)
1651647149021.png
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Тоді потихеньку поперед себе, і не по жвавих дорогах. Старша років в 8 на пасажирське місце пересіла...
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Мне как-то ссыкотно, первая колдобина и дитё летит головой.
Не надо ездить по колдобинам, "бытовые" самокаты не для этого.. Много возил два года назад малую спереди, на маленькой скорости и по нормальной местности, а прошлым летом она уже у меня его отжала, и сама каталась.)) Но мой вес + малой - даже меньше максимально допустимого для M365..😂
 
Реєстрація
25.05.14
Місто
Тетіїв
Телефон
Impression 1.45
а може хтось підскаже бюджтний комплект для переробки старенького велосипеда україна
(я так розумію так як ножні тормоза то мотор колесо на 500 ват ставити на перед)
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
В Україні самокати та моноколеса визнали транспортними засобами: що це означає

 

cds

Реєстрація
16.04.16
Місто
Днепр
Телефон
Pixel 4a, Nokia 515
Жители Парижа на референдуме поддержали запрет электросамокатов на референдуме
Подавляющее большинство жителей Парижа проголосовало за запрет прокатных электросамокатов на улицах французской столицы на референдуме в воскресенье.
Об этом пишет Reuters, сообщает "Европейская правда".
Запрет электросамокатов получил от 85,77% до 91,77% голосов в 20 округах Парижа, которые опубликовали результаты референдума. Голосование не имеет обязательной силы, но, по словам городских властей, решение будет выполняться.
На голосование в воскресенье наблюдались длинные очереди на участках по всему городу, что нетипично.
В Париже 2022 год снова стал рекордным по количеству ДТП с участием электросамокатов - пострадали почти полтысячи человек и трое погибли. Это третий год подряд, когда такая статистика растет.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
В 2019 році я був в Осло, підслухав розмову в трамваї місцевого з іноземцем, бо англійською говорили. Так норвежець, в принципі дуже стримані і толератнті люди, був неймовірно злий на самокатчиків. Дістали навіть їх.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
горіх, ламають пішоходам руки, ноги окрім того. А зараз люди не уважні зовсім, з обох сторін, плюс смартфони і навушники
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Я от на електросамокатах прокатних багато катався, але щось часто задумуюсь про свій. Буду вдячний якщо хтось має досвід по питаннях:
1) Хочу для себе, дорослий, вага 105, катати по місту чи по парках ну до 50 км було б уже непогано. Колеса не найменші. Осознаю що буде не легкий але хотілося б щоб із ним можна було в метро\автобус\в багажник. Розумію що буде дорого. Може порадите модель чи хоча б до якого виробника дивитись а які обходити?
2) А де самокати купують? Всякі цитруси я бачив але це ж не спеціалізований по самокатах сервіс. Все таки якщо це буде девайс по ціні жигуля то хотілось би і тест-драйв а не просто на новій пошті забрати.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
із ним можна було в метро\автобус\в багажник
Із легким простим Сяомі M365 мені в метро і ГТ не зайшло - незручно, злобні погляди пасажирів, якщо хтось випадково зачепить, або просто поряд пройде, тільки нерви. Та й тягати його, коли ще наплічник з чимось, те ще задоволення... Уявляю, що буде із більш важким і потужним девайсом... Тільки в багажник. Хоча, може для кремезного штурмовика взагалі не проблема, все індивідуально. Але факт, що багато самокатчиків в метро не спостерігаю, скоріше виключення.
Post automatically merged:

де самокати купують?
Там де дешевше і з гарантією. Не обов'язково тест драйв, оглядів в Ютубі дуже багато, можна для себе визначитись.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Дякую, думаю для бандури для дорослого це вже десь як лісапед. Метро або наземний ГТ в час пік ні, але міська електричка або автобус в не пік (було у мене таке, пробив колесо вела, пустили, доплатив за багаж) - ок.
А що виробники? Є шось не Китай? Розумію що все зібране китайчатами але сам бренд.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Ninebot від Segway. Але вже Китай)) Але якісний.
Раптово так вийшло що таки його і купив (Max G2 E). Оно стоїть заряжається :)
Я місяць тому було навіть поїхав по магазинах подивитись вживу на LikeBike які наче і вантажопідйомні і потужні. Але оцінивший вживу - було розчарування. У них хоч і до 120 і навіть 150 кг везе, але везе якогось важкого гнома - мені зі зростом 190 його кермо було десь на рівні поясниці, зовсім незручно. Я засмутився і на місяць забув. А оце вчора щось знов прибило чи фейсбуком якусь рекламку, я вже почав фільтрувати по висоті ну і вазі (у мене трохи більше 100), і вийшло що у найнботів досить високе кермо. Поїхав я в один з магазинів досить відомого рітейлера, мені там люб'язно допомогли, спочатку по каталогу, потім винесли дві найвищі моделі і я обрав оцей.
Ще на дорозі не тестив - подивіться у вікно хто в Києві :) Але я прямо не знав що в самокатах бувають поворотники наприклад чи трекшн контроль :)
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Зверху